нова, предвеликденска 10.04/16.06

  • 6 115
  • 231
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 390
Привет
Адашке,
ама наистина много пораснал набора  Wink Grinning
Аз както винаги последна разбирам за какво иде реч ooooh! с този webshot
Работа на Елито hahaha няма какво да се чудим Whistling

Сори ако нещо съм се изложила  Embarassed  bouquet ама дори не съм разбрала  ooooh!

Ох Татянка много голяма дилемата  Crazy горе долу на същия хал съм, сама с беба, само уикендите заедно  Rolling Eyes ама се свиква ... с времето  Tired

Kalida ,
обикаляме тук ареала, поне е мноооого голям, има рекичка, езерце, и се моткаме насам натам, за съжаление не сме в населено място и деца няма  Rolling Eyes

Я да попитам наборите, Викича, Алекс и може и да изпускам други ... ама проговориха ли нещо вашите деца  newsm78
Аз имам голеееми надежди към предстоящия ни месец в БГ  Wink от няколко дена обаче повтаря нон стоп КОЙ Е  Laughing преди това беше актуално ЕТО , общо взето освен мама и тата, ако има още 3./5. думички ехеееее много е  Laughing

# 151
  • Мнения: 1 465
Момичетааааа Stuck Out Tongue,

моята приятелка е родила едно голямо сладко бебе
4.800кг и 52 см newsm44 newsm30 coolcool newsm24. baloni baloni baloni baloni
Много се радвам. Голямото бебе се казва Александър.

# 152
  • Мнения: 7 430
...Дидка, това е страхотно. Аз просто не бях сигурна че ще се наемете с 3мес бебче на този дълъг път. Но така и ти ще видиш сестричката си и племенничето/ то беше на възрастта на Вики, ако не се лъжа?, прости ме ако греша Peace/. Hug

Ами аз бях предпочела да си отидем и повече да не се връщаме, но няма да е така за съжаление Tired

И правилно знаеш за моя малък племенник  Heart Eyes наборче е с Вики и съм го виждала само като бебе, а по телефона ми вика "Диди, Диди"...на леля златото Hug Hug Hug

# 153
  • Мнения: 7 430
...
Я да попитам наборите, Викича, Алекс и може и да изпускам други ... ама проговориха ли нещо вашите деца  newsm78

Не Ели, никак не говори...само "Ъъъъ"..."Ъъъъ" и това е.
Казва най-често тата - тати и май с това се изчерпва репертоара Mr. Green Ужас  ooooh! ама аз не се тревожа - мисля, че изведнъж ще започне да бърбори и тогава няма да има спиране  JoyИначе доста разбира и като му кажа нещо да направи или да даде - знае какво точно му казвам Mr. Green
На мама пишоркото Hug

Поле, честито ви бебе Александър Wink
Ама мноого голям - той направо си е изгледан Mr. Green
Целувки от нас Laughing

# 154
  • Мнения: 1 465
Мерси Дидке Flutter
Поло проговори- еее не както си мислите, а повтаря цял ден и не млъква "бабабабабаба", "мамамамамама" и "ававававава" hahaha
Ужас, един филм не можем да изгледаме. #Crazy
Ххихи, сигурно е от радиоснимката сутринта - от тогава започна.

# 155
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ивана по цял ден държи нещо до ухото си и вика Алооооо, също и като яде казва ам ам  Grinning това е засега...майка  ми все ме пита казва ли нещо и твърди, че на нейната възраст съм правела изречения  Rolling Eyes

# 156
  • Мнения: 2 959
Я да попитам ... ама проговориха ли нещо вашите деца ...
Ели, много бързаш. Остави детето, то и в БГ трябва нещо да понаучи. Hug А като се разхождате из вашият "ареал" сега виждатели някакви животинки поне? Дана много се радва на животинки- я катеричка или сврака на дървото пред прозореца, я заек на поляната отпред, я кученце и коте на верижка.

Поля, честито Ви бебче- Александър. Ама той голям мъж и с много хубаво име. Да е живо и здраво детето. А на приятелката ти бързо възстановяване. Heart Eyes

...аз бях предпочела да си отидем и повече да не се връщаме, но няма да е така за съжаление ...
....съм го виждала само като бебе...

Дидка, миличка нали все пак си отивате. За колко всъщност? Диде, не се оплаквай ти само от 1.5г не си си била в БГ, ами аз като от цели 4 и така ми е мъчно за племенника ми. Как мина днес Вики на яслата?

maimunka, голяма сладурана е Ивана. Страхотна снимка. Hug

# 157
  • Мнения: 5 183
Добро утро от нас. Тук е ве4е сутринта на 13.04, 4етвъртък. След една седмица ще пбоядисваме яйцата!  Grinning Да адм от4ет - в4ера по4ти не се вяснах тук, тъй като не сме се спряли. Разходки, магазини - сега са великденските намалениа, а и лагер ни предстои, та имам някои неща да купувам, като пижами, анцузи, маратонки, 4орапи  - предмино за Томи, 4е той расте като гъбка...


Поло проговори- еее не както си мислите, а повтаря цял ден и не млъква "бабабабабаба", "мамамамамама" и "ававававава" hahaha
Ужас, един филм не можем да изгледаме. #Crazy

Филм, а?  Rolling Eyes
Споко, така ще сте в близките десетина години  Crazy
4естито на приятелката ти за големия мъж Александър!!!
Моя Томи се роди 3,750 кг, 55 см и го водеха "голямо бебе" /щото дълъг/, а в този слу4ай си е направо отгледанко  Peace

Дидка, представям си какво вълнение ще е, като си идеш с поотраснал ве4е Вики и беенце!!! Аз като си ходих преди близо 3 години, заведох бебе на 6,5 месеца, което никога не бяха виждали и заварих племенника си много променен и пораснал. Във вашия слу4ай ще е голям купон, защото децата са на еднаква възраст и ще се налудуват!
А за пътуването с бебе да кажа - от опит знам 4е с бебе е дале4 по-лесно, отколкото с проходило детенце!!!

Ели, наслаждавайте се на компанията на тати. Може да няма деца в района и детски площадки, но пък си имате тати  Peace

Браво на Елл и Маймунка за хубавите снимки в авартарите!!!





# 158
  • Мнения: 2 959
А за пътуването с бебе да кажа - от опит знам 4е с бебе е дале4 по-лесно, отколкото с проходило детенце!!!
Оле, Майка, не ме плаши, че из тайно се надявам да се уредим и ние с пътуване до БГ.
Приятни ти лагерни и предВеликденски приготовления. Hug

# 159
  • Мнения: 5 183
тц, тц, тц...КАк така, МАйче??? такива ли сме скучни  Grinning Heart Eyes Wink Няма да заспиваШ, ами рапортувай за плановете Великденски  Hug


Виноват! Не исках така да прозву4и  Embarassed
Бях много изморена просто.
Ина4е какво за великден - 4 по4ивни дни. Това е за мен тукашния Великден. А Великдена нашия е следващата седмица. Ние тази седмица си имаме планове, де. Мислим да ходим на Великденско щоу за деца, канени сме на Цветница у наши приятели, а също и на Лазаровден в друго семейство + наша близка има РД.
После ще докладвам:)

# 160
  • Мнения: 5 183
Оле, Майка, не ме плаши, че из тайно се надявам да се уредим и ние с пътуване до БГ.

Е, нЕма да се пУашиш  Wink
Да не мислиш 4е откак Томи е прохоидил, сме спрели да пътуваме?  Wink
Няма невъзможни неща. Аз все сама пътувам. Досега не сме били тримата. Все съм аз сама с него. Но много трябва да се внимава. Моя позната загубила 3-годишната си дъщеря на летището в Лос Анджелис. А на други приятели детето / тогава на 2/ не спрало да се разхожда из самолета. До пилотите стигнало...така разказват те  Joy /не знам дали е възможно/:)
Аз с Томи съм имала много интересни преживавания, свързани с пътуванията. А и понеже сме само двамата, много хора са проявявали желание да ни помагат и така ... а и задължително се прибираме с доста подаръ4ета, които той полу4ава от разни хора в самолетите или в транзитна зала. на връшане от БГ /на 10 месеца/, една жена в Хонг Конг ми напъха една малка кадифена кесийка в ръката, като се разделяхме и каза 4е това е за спомен от нея за бебето, за късмет. Оказа се много красива златна конска глава. После се сетих, 4е докато седяхме в самолета, където тя обръщаше много внимание на Томи /а и не само тя/, а той се радваше на вниманието на вси4ки и само раздаваше усмивки ... минаваха с каталог за Duty Free стоки и тя нещо си купи. Мисля 4е е купила и тази конска глава тогава, защото тя ме пита кога е роден и каза:"О, в годината на коня". Сега тази конска глажа му е прибрана в щкафа при бебешките неща, които ще си запазя за спомен. Може никога да не се оки4и с това бижу, но си е нещо интересно, за което винаги ще разказвам с удивление и което всъщност му бе дадено за КЪСМЕТ в живота...

# 161
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Поля, 4естито ви бебе, ми то се е родило на 3 месеца  Grinning
Ели, възползвай се максимално от присъствието на вашия тати, 4е после цял месец има да ви липсва  Hug
И аз се 4удя дали е нормално Тони да не говори, защото в от4етния вси4ки бебета имат репертоар от по 10-15 думи. А ние нищо, дори не знам кога е гладен  Embarassed Ина4е устата му не спира и е много изразителен, ама на бебешки  Wink  А свекърва ми казва, 4е говорел само на български  Laughing

# 162
  • Мнения: 5 183
Ина4е устата му не спира и е много изразителен, ама на бебешки  Wink  А свекърва ми казва, 4е говорел само на български  Laughing

А, и при нас беше така:) Като запо4неше да бръщолеви сред англоговорящите ни познати на бебешки /до голям го правеше/ и те ме питат:"Какво каза?", защото мислят 4е е казал нещо на български  Joy

# 163
  • Мнения: 7 430
.....Дидка, миличка нали все пак си отивате. За колко всъщност? Диде, не се оплаквай ти само от 1.5г не си си била в БГ, ами аз като от цели 4 и така ми е мъчно за племенника ми. Как мина днес Вики на яслата?

Ами аз искам за постоянно, но май няма да ме огрее и пак ще се върнем - но поне искам да стоя повечко, че малко да си отдъхна и почина, че тук няма наспиване Mr. Green

Днес Вики бе добре - само малко покашляше, но вече е поне без сополки Party
Ох, толкова ми е весел и и така си играе...аз направо взе да ме обвзема страх за второто дете - още от сега ми разказва играта в тумбака ooooh! А Викенце ми е толкова кротък - сам си играе, с другите деца е много мил и добричък, на всеки се усмихва, при всеки ходи, дава играчки, слуша ме много....а като си помисля за другото щифо.... Tired ама май по-добре е да не се замислям newsm78

За самолета - не ми се мисли  Confused с бебе и Вики, но поне Миро ще е с мен, а ако остана повечко в Бг и после да трябва да се връщам сама....може само да лудна за това разстояние #Crazy

# 164
  • Мнения: 1 017
Добро утро, момичета  Hug

Тук е една слънчева и топличка сутрин  Grinning И от снега дето валя на парцали през изминалите дни май много не остана  Hug
Моля, кажете ми дали някой бърза с козунаците. довечера съм на концерт, и ако трябва да спретвам рецептата днес, трябва да го направя сега  newsm78
А сноЩи се борих с аватари, снимки и прочие, докато не ми умря нета  Rolling Eyes Та сега трябва да се вижда само една снимка при лентичката... Flutter

Леле, Поля, ами това бебе е отгледано вече  Heart Eyes Прекрасен малък голям човек  Hug Да е жив и здрав.
Калида, и ние се радваме много на животни (аз съЩо, затова говоря в мн. число  Grinning) Тук зайци, патета, катерички и елени (ако тръгнем някъде на екскурзия) виждаме...И за мечки споменават в наШата гора, ама това удоволствие не сме имали..(то може и да ни е за последно, ако се случи  Laughing)
Дидка, браво на вас с каШлюкането, а сега и като си почине през почивните дни, съвсем Ще закрепите положението  Hug Почнахте ли да овлажнявате въздуха по някакъв начин?
МАйка, завиждам ви за лагера, спомням си какви интересни неЩа ни разказваШе за предиШни...Кога тръгвате?

Татянка, как е положението?
Амейка, коремчето как е?

Дано Мимката се напразнува  Hug
А пък аз да поработя  Tired

КАфето е на масата  Hug

Пожелавам ви приятна сутрин на всички... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт