нова, предвеликденска 10.04/16.06

  • 6 116
  • 231
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 390
http://img140.imageshack.us/img140/4076/img02807jj.jpg
Бобсън, ето този линк сложи в аватара си, би трябвало да е ок
Гогата ти е одрал кожата  Heart Eyes Hug

# 166
  • Мнения: 7 605
Добро утро и от наШите Ширини,

оЩе съм тук, и няма иzгледи това да се промени скоро, макар 4е аz все някак си си мислех, 4е Ще раждам на 13.  Crazy  И тук имаме дъъъъъълъг уикенд, 4 по4ивни дни а СаШко Ще по4ива и във вторник, zаЩото татко ми Ще пристигнат от БГ  Heart Eyes  Планове не сме кроили zа по4ивните дни, по обясними при4ини  Mr. Green  

Дидка, много се радвам 4е Вики се е оправил, супер. Дано и Шоколад4ето да е по добре ве4е  Praynig

Поли, 4естито бебе на приятелката ти  Hug

Охоооо, Майка, намаления, лагер, ти си zа zавиждане направо. Бравос   bouquet

Като подхванахте темата zа говора на децата си, аz преди няколко дена реШих, 4е Ще говоря само на немски на бебката. Дълго се двуумих, но накрая реШих така, zаЩото все пак българският не ми е май4ин еzик, не ми идва от вътре и оЩе от сега zнам, 4е няма да иzдържа да й говоря само на бълг.  Sad  Та не говорим, 4е от мен Ще го нау4и с греШки и акцент  Mr. Green  Като порастне, можем да я пратим в БГ zа един месец, ако не, тя винаги може да го нау4и на по късен етап ако самата тя има желание. Аz съм най доброто докаzателство zа това  Wink

Лек ден, моми4ета  Hug

# 167
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
dobro utro na wsi;ki malki i golemi Hug Heart Eyes
по добре е дребното, сега съм аz на ред Mr. Green
Поля, браво zа големия юнак  bouquet...да й е zдрав и послушен на дружката ти
Мерси Дидке Flutter
Поло проговори- еее не както си мислите, а повтаря цял ден.....и "ававававава" hahaha
давай да се zапоzная и с твоя юнак, че той ме поzнава вече Joy...сладурчо  Heart Eyes
Алекс каzва "тата", "баба" и "МАМА"....и от последното съм много щастлива bowuu сега отиивам да дочета какво сте написали от вчера, че пак съм наzад с материала... Embarassed

# 168
  • Мнения: 1 017
Ели, мерси. Копнах го, ама ми каза, че не може да го съхрани, заЩото са големи размерите  Confused Вчера няколко пъти така, и накрая си оставих снимката при лентичката. Надявам се поне от там да може да ни виждате  Hug

Ама много са ви разговорливи бебоците, мами  Heart Eyes Гого каза първо мама, и той на около 8 9 месеца (ама беШе неЩо като мамааммамм  Laughing) и "айдееее" (все така му казвах като тръгвахме на разходка  Grinning, и понеже бяхме хаймани, най повтаряната думичка усвои първо... Heart Eyes)

# 169
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добро утро и от мен  bouquet
Ели cz, мила не е твоя вината за снимките, аз геройски се борех с уебшота отдавна Mr. Green
Относно говоренето Thinking да казва по някоя и друга дума, къде на английски, къде на български както му е по-лесно. Laughing Има в репертоара около 10 думички, но не казва когато е гладен, а ме води в кухнята Rolling Eyes
Поля, честито бебче 1stroller  bouquet
Лек ден момичета,кокичета smile3525

# 170
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Маме Б и аз сега видях снимката, найстина Гого много прилича на теб с тези каФеви очички като на сърничка Heart Eyes
Давай още де Wink

# 171
  • Мнения: 1 017
Маме Б и аз сега видях снимката, найстина Гого много прилича на теб с тези каФеви очички като на сърничка Heart Eyes
Давай още де Wink


  bouquet
МАйка ми казваШе "сърничка" като бях малка   Simple Smile
Ами аз опитвах вчера да кача албума от Стокхолм, и в момента, в който всичко почти беШе готово, ми се разпадна нета  Sad Та довечера пак Ще опитам  Hug

# 172
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мамо Б, големи сте симпатяги и наистина Гого ти е одрал кожата  Hug
Лек ден от нас, ние отиваме на разходка да използваме слън4евото време  Grinning

# 173
  • Мнения: 7 914
mama B ,

много си приличате със синчето и сте много-о-о сладки  Hug  bouquet

# 174
  • Мнения: 1 017
Благодаря ви, мили момичета. Горят ми уШите  Embarassed Heart Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet

Звездичке, ти днес си усмихната, нали?  Hug
Мамче Щрумф, приятна разходка ви пожелавам...И тук е едно прекрасно слънчице, ама нали Дидка и Звездичка изпраЩаха  Hug  bouquet

Ел, това с воденето в кухнята е супер  Grinning КАкво Ще се обяснява човечето, направо към действие пристъпва  Heart Eyes Hug

# 175
  • Мнения: 7 914
Благодаря ви, мили момичета. Горят ми уШите  Embarassed Heart Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet

Звездичке, ти днес си усмихната, нали?  Hug





Аз не мога да устоя на изкушението дълго да не си показвам зъбите , колкото и да ми е криво  newsm47 ! Когато ми е  Cry съм по тихичка и гледам да не раздавам много- много сърдечности та де не вземи някой да се задари от моя вирус ! Hug Hug Hug - > за загрижеността   love001

# 176
  • Мнения: 1 017


Аз не мога да устоя на изкушението дълго да не си показвам зъбите , колкото и да ми е криво  newsm47 ! Когато ми е  Cry съм по тихичка и гледам да не раздавам много- много сърдечности та де не вземи някой да се задари от моя вирус ! Hug Hug Hug - > за загрижеността   love001

И аз така правя  Heart Eyes Радвам се, че си усмивка   bouquet Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 6 390
Привет пак  Grinning

Поля,
честита радост   bouquet

Елл ке  Grinning
както се казва краят добър, всичко е добре  Wink

Тя и бадемката казва мама и тата, ама друго май не казва освен изброените вече  Laughing Аз не се притеснявам, баща й на 3г. е проговорил  Rolling Eyes ама тя много плямпа .... само дето нищо не й се разбира  Party Party Party

Бобсън,
ами вземи линка на снимката като е малка, сещаш ли се като си отвориш албума и там са малки снимки, чак като почнеш една по една да ги гледаш излизат големи, та като е малка цвакни върху снимката с дясното копче на мишката и избери последната възможност за да копнеш адреса й, и го сложи в аватара / проба проба 1.2.3.  Crazy Wink Grinning/

А като каза сърнички, и кой ме питаше за животните тук, октомври като бяхме за последно идваха мама и 2.сърнета съвсем съвсем навън при езерцето  Wink ама вече е топло и ги няма...

Емката като види живо животно и е такива очи отваря  Shocked Wink Party кучетата най редовно ги гони да ги гали, а аз все я спирам, че непознати кучета не се галят  ooooh!
В София май ще я заведеме в ЗООто  Wink че в Прага ми е на друууууугия край чак  Whistling

# 178
  • Мнения: 1 017
Бобсън,
ами вземи линка на снимката като е малка, сещаш ли се като си отвориш албума и там са малки снимки, чак като почнеш една по една да ги гледаш излизат големи, та като е малка цвакни върху снимката с дясното копче на мишката и избери последната възможност за да копнеш адреса й, и го сложи в аватара / проба проба 1.2.3.  Crazy Wink Grinning/



 Joy Joy Joy

# 179
  • Мнения: 412
Извинявам се, че съм встрани от темата Embarassed ви, просто исках да изпратя цялата си обич и една голяяяма  Hug за mama B, липсва ни бъбренето с теб и слънчевото ти присъствие  Hug  Hug  Hug от дари, Матей и тати! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт