нова, предвеликденска 10.04/16.06

  • 6 119
  • 231
  •   1
Отговори
# 210
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
малко кьсно, но да се включа най-накрая Hug Heart Eyes
шоколадчо се оправии, ама мен ме трьшна ра ден и половина на легло...мальк ужас Sick...но сьм по додре вече bowuu, благодаря  bouquet
Татянскии, иимаме ли бебче вече Hug Heart Eyes?
мамо В, направо ти е "одрал кожата" мьниикьт...страхотни сладурковци сте и двамата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ( теб определено си те представях по много по-ра3лиичен начин Rolling Eyes Grinning, но действителноста е много по-красива Hug)

# 211
  • Мнения: 6 390
Привет  Grinning
Затишие пред буря от поздравления за Татянка  Wink Grinning Всички чакаме голямата вест  Hug

Амейке
Браво за малкия бонбон, най после  Hug

Тук е е едно слънце, слънце / утре дъжд, дъжд казаха/ така че обядваме и хукваме навън  Wink
Утре сме при свекито, тук момчетата ходят с едни като сурвачки /помлазки/ и сурвакат момичетата /стари, млади, всякакви/ тазя традиция май утре сте бъде спазена  Crazy Wink Laughing / защото там са и племеничките, и те от онзи ден боядисват яйца Wink

# 212
  • Мнения: 5 183
Ех 4е се вълнувам сега при това отсъствие на Татяна от форума  Simple Smile Дано да е добре милата и вси4ко да мине леко. А може просто да не пише, защото посреща татко си...
Ние днес отбелязахме Лазаровден - детето на наши познати се казва Лъ4езар. Утре сме на Цветница - Маргарита се казва дружката ни.
Томи е много щастлив - бяга, ска4а, играе с много деца.

Амей4е, ти си добре ве4е, надявам се. Уф, доста неприятно е да е болен 4овек...

Дидка, и аз имах то4но такива болки "долу" от 7 месец нататък. Понякога, като изка4вах баир4ето пред дома ни, имах 4увството 4е ще родя, докато си вървя, а и болката беше доста силна на моменти... По4иваяй пове4е, не се преуморявай.

# 213
  • Мнения: 1 194
Здравейте! Да се включа най-после от френска земя (тук сме от неделя , де, ама нали все нямам време Embarassed). Геройски се справихме с пътуването с голямото бебе и бременния корем. Страшно съм доволна от полета с Балкан и от отношението на стюардесите, които много ми помогнаха с багажите и идваха да ме питат непрекъснато дали имам нужда от нещо. Даже на връщане ни настаниха на празна редичка в Бизнес класата да ми е по-спокойно.И на летището всичко беше ОК. Пиша това да успокоя летящите това лято, че и с Балкан може да се лети добре, въпрос на късмет явно.
Нямам време да прочета всичко. Надявам се , че всички са добре. Стискам палци на Татяна всичко да е наред, надявам се да е родила вече! Praynig

# 214
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добре си ни дошла, Мария!
Как мина престоя ви в БГ?
Ние вси4ки сме в о4акване на вклю4ване от Татяна!
 Hug

# 215
  • Мнения: 1 194
Добре си ни дошла, Мария!
Как мина престоя ви в БГ?
Ние вси4ки сме в о4акване на вклю4ване от Татяна!
 Hug
Здравей! Grinning
Престоя мина добре, но програмата беше объркана от факта, че племениците ми се разболяха от варицела и не можахме да си отидем при майка ми(сестра ми живее там с двете деца). Вече бяхме купили билетите и не исках да отлагам пътуването, така че бяхме при свеки 10 дни. Не беше идеалния вариант, защото аз си бях отишла заради племениците и баба ми и точно тях не можах да видя. Sad Майка дойде да ни види за малко в Габрово.
Положителното беше, че попаднала в естествена езикова среда, малката започна да говори страшно много. Много и се радваме с татито.
Времето беше "средно"-имаше дни с доста силен вятър или дъждовни, абе студеничко си беше, надявах се на по-топло, но не би.
Дано скоро имаме новини от Татяна!

# 216
  • Мнения: 7 430
Добро утро от мрачен Монреал...

Значи още нямаме новини от Татянката newsm78
САмо да са добре  Wink новината така или иначе ще я научим Peace

Мариакара - добре завърнала се Hug

Честит празник на всички празнуващи на този красив ден  bouquet

# 217
  • Мнения: 6 390
mariakara  Hug
Добре се завърнала   bouquet Много се радвам че всичко е минало ок Wink и че каката вече говори повече БГ / и аз имам такива надежди за тази година Wink/

Тази Татянка... няма ли да се обади вече мъжа й че всичко е ок Crossing Arms Wink

# 218
  • Мнения: 7 430
Тази Татянка... няма ли да се обади вече мъжа й че всичко е ок Crossing Arms Wink

Той човека сигурно ражда с нея newsm78

# 219
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен!

Явно Татянината бебка си е избрала хубав ден да излиза на бял свят- я Лазаров Ден, я Цветница. Дано всичко мине добре и дано утре имаме хубави новини от Танчето.

...Страшно съм доволна от полета с Балкан и от отношението на стюардесите,.... на летището всичко беше ОК. Пиша това да успокоя летящите това лято, че и с Балкан може да се лети добре...
mariakara, първо добре дошла и второ това е страхотна и успокоителна новина- че и с Балкан се пътува добре. Peace

....тук момчетата ходят с едни като сурвачки /помлазки/ и сурвакат момичетата /
Ели, ама защо само женски създания се сурвакат? newsm78 Приятно Ви изкарване при свекървичката.

Амей, това твойто вирус ли беше? Важното е, че Шоколадчо е здрав и на теб вече ти е преминало и нищо няма да ти помрачи празниците. Hug

Майка, приятни изкарване на Цветница и освещаването на новият дом. /Нали това беше останало от предвидената програма? Thinking/

При нас вчера пуйката беше страхотна, татито ни е голям кулинар. Hug Днес ходихме до WEMall. Времето беше разкошно, Даничка много хареса фламинготата. Този път те бяха направо разкошни- елегантни и високи почти колкото Дана, така че тя можа да им се порадва на клюновете. Също много се зарадва на тюлените, но гледахме само подгряващата програма, защото часа на истинското представление съвпада със след. ни сън.

Хайде стига от мен засега. Бъдете здрави и весели празници с много усмивки!

# 220
  • Мнения: 1 017
Привет, момичета, всичките сме в очакване на ТАтяна и мъничката, хм ??  Grinning

Исках на всички да пиШа по неЩичко, ама нета ми в къЩи наистина е предателски настроен към мен  Rolling Eyes Confused
Затова преди да е прекъснал отново:
слънчЕви, весели и изпълнени с емоция празници    bouquet  bouquet  bouquet


# 221
  • Германия
  • Мнения: 8 102
хм да вземем да наддаваме кога ще се появи малката на Татяна?  Wink
Така де миналата година аз бях по Великден в родилното, сега явно Татяна ще спази традицията  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 6 390
Честит празник цветенца, венчета и дръвчета и други тревисти!
Празнувайте много днес и бъдете винаги здрави и много обичани!


Татянка вече е родила  Wink  bouquet Само чакаме да вест и се почват празненствата  Party

# 223
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естит празник на празнуващите днес Цветница и Великден!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 224
  • Мнения: 5 183
Честито на вси4ки именници!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт