Пробвайте новите Pampers® Premium Care с копринено мек горен слой

  • 16 541
  • 141
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 43
И аз бих се радвала моето момиче да използва новия модел Pampers. Тя е на 9 месеца и тежи 10 кг.

# 31
  • София
  • Мнения: 803
Дъщеря ми тежи 7,700 кг Simple Smile

# 32
  • Мнения: 254
Записвам се за участие с 11 - килограмово бебе Simple Smile

# 33
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Здравейте,

Виждам, че има записали се за тест на продукта, които не са родители на деца ползващи памперси. Моля, четете условието на публикацията. Това не е просто игра, целта е да се тества продукта и да се напише мнение, което да помогне на останалите родители в избора им. Да бъдете "информатори" на продукта. И аз съм леля, но не смятам, че ако съм от избраните ще мога да бъда полезна на инициативата с подарък към племениците си.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 240
Здравейте.
Синът ми ползва pampers active baby, но бих искала да пробва и новия модел.
Тежи 7 кг.

# 35
  • софия
  • Мнения: 2 913
Дъщеря ми тежи 7200гр.

# 36
  • Мнения: 215
Здравейте, синът ми е 7 кг. и много искам да изпробвам новите пелени.

# 37
  • Мнения: 591
Здравейте, бих пробвала новите пелени,  дъщеря ми е 9кг.   в момента.

# 38
  • Мнения: 55
Здравейте! Детето ми 12,5кг.

# 39
  • Мнения: 159
Здравейте. Моето малко момче е на два месеца и половина, тежи 6500 гр. Ползваме номер 3 от зеления пакет. Ще се радвам да пробваме и новите памперси.  bouquet

# 40
  • Мнения: 31
Здравейте и от мен!Записвам се със моята 6-месечна бебка,която тежи 8,800кг.Досега сме ползвали Памперс Актив Бейби и съм много доволна от качеството на пелените!Бих пробвала този вариант,защото съм сигурна,че марката няма да изневери на стила си и памперсите ще бъдат с уникално качество!Неслучайно "Памперс" се превръща в нарицателно за пелените за еднократна употреба!

# 41
  • Мнения: 243
Дъщеря ми тежи 10 кг.

# 42
  • Мнения: 287
Здравейте,бих искала да участвам в кампанията.Моето бебче е на 5 месеца и е 8500 гр. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2
И ние от втория месец използваме само тези памперси и сме изключително доволни ! Нашето мъниче е 8 и 500 кг Simple Smile

# 44
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
Ще се радвав да пробвам новите памперси ,синът ми е 11кг.

Общи условия

Активация на акаунт