В седмицата на цветята, здрави да са ни децата - 10.04-16.04

  • 5 292
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Честит празник на всички!
Сети, честити ходещи крачета! Бързо да тичат и никакви проблеми повече!
Моята дъщеря вчера рева цял предиобед, и когато най сетне реших, че се умири, всъщност е направила това с крема ми Wink

# 106
  • Мнения: 534
Честит празник и от мен на всички мами и деца с цветни имена.

# 107
  • Мнения: 4 414
Нанди, радвам се, че звучиш мъничко по-добре Hug не спирай да ни пишеш. аз лично всеки ден мисля за вас Heart Eyes колкото и да е силен човек, не може да не рухва от време на време...особено когато става дума за детенцето му. както са казали хора, по-умни от мен, не е важно да не падаш, а да можеш да се изправиш и да продължиш! ти си страхотна жена! и никога, никога не го забравяй! а също и не забравяй, че много ви обичаме! Heart Eyes

Честит празник на всички именници!
Да им се чува името и с добро да ги споменават!
Аз черпя, защото нашия татко е Здравко Heart Eyes
 beer Wine Glass Drunk
Да ни е жив и здрав!    Kissing Heart

Сети, честита ти пешеходка. да стъпва уверено и по-малко спънки!

# 108
  • София
  • Мнения: 9 859
Честит празник и от нас на всички цветя!
Желаем ви здраве и цветни мигове!  bigdance2 dance dazzler1

# 109
  • София
  • Мнения: 4 884
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички, които си имат по някое цветенце у дома. Весело изкарване на празника и дано всички празнуващи да имат цветно настроение!
Ние щяхме да ходим довечера на кръчма, тъй като сме поканени от един именик, но няма на кой да оставим детето, защото свеки щяла да празнува и нашето излизане не се вписва в нейните планове. Вчера мина и нашето парти..Беше много хубаво и Бобо беше толкова превъзбуден, че не можа да заспи до полунощ, а после цяла нощ беше доста неспокоен. Скоро ще ви покажа снимки.


Сети, и аз много се радвам, че Лорка вече щъпурка с малките крачета. Знам колко силно е вълнението ти и колко щастливи са сълзите ти от тая гледка, защото съм го изпитала. Пожелавам и да има един щастлив житейски път, на който гордо да крачи само напред.

А на теб, Нанди....какво различно мога да ти кажа от всичко написано от другите мами...Да, ти си силна мама и трябва да се справиш с всички трудности, които ви предстоят. Наистина, ако имаш нужда от усамотение, спри да пишеш тук, но от опит знам, че това не  е правилното решение за тази ситуация, защото самотата те прави по-тъжен, по-нещастен и много, много по-слаб отколкото си всъщност. Намери време да се видиш с всеки един добронамерен човек, който иска да ти бъде приятел, събери и малко желание да изведеш Мими на разходка с нас в парка..Аз пак те поканих, ти пак ми отказа..

Знам колко ти е трудно, но си имаш един много интелигентен, отговорен и чувствителен мъж,който много обича и теб, и Мими, имаш си малко красиво момиченце, което има нужда да усеща, че го обичаш...Пожелавам ти силата, която си мислиш, че нямаш, да ти позволи да видиш, че света около теб има нужда от теб и Мими..Бори се за тази сила....,защото го можеш..

Ето ви две снимки от рождения ден на Бобо-тортата и самият рожденик, в компанията на приятелчетата.

http://images06.snimka.bg/000570449.jpg

http://images06.snimka.bg/000570451.jpg

Последна редакция: нд, 16 апр 2006, 15:50 от gabiplus

# 110
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Честит празник на всички!

  Ние вече сме си вкъщи, добре сме. От обяд се опитвам да прочета всичко от изминалата седмица, но не успявам Grinning

  Утре в "обедната почивка", докато Бубката спи, обещавам да пиша повече, ще дам "софийски отчет", както се казва  Wink

  Поздрави и целувки на всичкиииииииии!

# 111
  • Мнения: 2 327
Честит празник  newsm51
Честити ходещи крачета на Лорката! Да стъпва здраво и уверено детето! Сети едва ли има нещо по хубаво от сълзите на радост...

Аз от 2 дни не съм влизала тук, дадох си малко почивка от компютрите...
Нанди, съжалявам за това което се е случило. Предполагам колко ти е трудно, но не се отчайвай. Всеки си има моменти на слабост, това не значи че си слаба. Щом сте стигнали до тук ще намерите сили да продължите. Дано все пак скоро ни пишеш по-добри новини. Hug

# 112
  • Мнения: 3 698
gabiplus  , много хубави снимки, давай ощееееееееееее .Мъжа ми много хареса тортата, искрено възхитен от количките  Laughing .Сигурно Бобо много се е радвал, я кажи по-подробно.Като си помисля, три годинки... вече е голямо момченце, ех, че бързо растат малките ни сладури.Да ви е жив и здрав тригодишния юнак   bouquet .
Стън, привет Hug, напочивай се хубаво .Ама повече от два дни без форума не се издържа, а  Mr. Green ?

# 113
  • Мнения: 997
Честит празник на всички именници!  bouquet

# 114
  • София
  • Мнения: 1 333
Честит празник на всички именници !!!   bouquet

Днес беше и хубав , светъл празник!!!
Сигурно всички детски главички бяха украсени с върбички   bouquet

Вписвам се все още в рамките на деня Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт