Един въпрос

  • 2 162
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
аз си мислех за една моя уж добра приятелка, а тя до ден днешен не е подарли дори една играчка на мойте момчета. така, че ценете това което имате и ви дават .
Shocked
А защо трябва да подарява играчки на децата ти!?  newsm78

# 16
  • Мнения: 138
много странен коментар......когато се роди дете на близък човек, е хубаво да го зарадваш с нещо.....не знам, аз така съм възпитана...може и дрехи и чорапи и каквото и да е бебешорско, все тая, важен е жестът.на вас не ви ли беше  приятно, когато приятелите ви са направили подаръци, когато са се родили вашите деца?защо ли се обяснявам....

# 17
  • Мнения: 2 839
Ами да, аз също подарявам на хората, които са ми скъпи. Но никога не ми е минало през ума, че някои ми е по-малко приятел, само защото не е подарил играчка на децата ми. Особено пък тези които нямат деца. На тях през ума не им минават такива неща.
Гледна точка ... просто не меря приятелството с това

# 18
  • Мнения: 7 640
аз пък съм малко в другата крайност- чувствам се неудобво от мои много близки хорау които на почти всяко виждане носят по нещо за децата. Не са милионери, а и се виждаме много често Simple Smile.
Иначе определено бих се впечатлила, ако добра приятелка нищо никога не им донесе, не чприятелството се мери с това, просто е ми е непривично.

Общи условия

Активация на акаунт