Испански сериали - Тема 6

  • 141 431
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 705
Къде ги гледате Кабелните момичета ? По възможност без субтитри, че само ме разсейват !

В п2п има качен 1 епизод,нз дали си заслужава да качвам и другите епизоди,ако никой не се наеме с превода,иначе в испанските торенти ги има качени епизодите,аз ги свалям и в краен случай ще гледам без субтитри.

# 466
  • Мнения: 32

В п2п има качен 1 епизод,нз дали си заслужава да качвам и другите епизоди,ако никой не се наеме с превода,иначе в испанските торенти ги има качени епизодите,аз ги свалям и в краен случай ще гледам без субтитри.

Кои са въпросните торенти? В п2п няма сийд.

# 467
  • Мнения: 506
kickass е ваш приятел!

# 468
  • Мнения: 705

В п2п има качен 1 епизод,нз дали си заслужава да качвам и другите епизоди,ако никой не се наеме с превода,иначе в испанските торенти ги има качени епизодите,аз ги свалям и в краен случай ще гледам без субтитри.

Кои са въпросните торенти? В п2п няма сийд.

Еми защото никой не го е теглил и за това няма сийд,в момента трябва да може да го дръпнете,през деня докато ме няма не е сийдвало,компютъра е бил изключен.Прилагам линк към испански торент, ако от там ще ви е по-лесно.
http://www.divxtotal.com/series/las-chicas-del-cable/

# 469
  • Мнения: 32

В п2п има качен 1 епизод,нз дали си заслужава да качвам и другите епизоди,ако никой не се наеме с превода,иначе в испанските торенти ги има качени епизодите,аз ги свалям и в краен случай ще гледам без субтитри.

Кои са въпросните торенти? В п2п няма сийд.

Благодаря! Simple Smile

Еми защото никой не го е теглил и за това няма сийд,в момента трябва да може да го дръпнете,през деня докато ме няма не е сийдвало,компютъра е бил изключен.Прилагам линк към испански торент, ако от там ще ви е по-лесно.
http://www.divxtotal.com/series/las-chicas-del-cable/

# 470
  • España
  • Мнения: 1 223
Направила съм субтитри за първия епизод на Кабелните момичета. Днес ще продължа с втория и тнт... Сериалът е много интересен ! А актьорите ми носят приятното чувство ,което изпитвах , гледайки “Итнернатът “ преди години !!!

# 471
  • Мнения: 5 462
Направила съм субтитри за първия епизод на Кабелните момичета. Днес ще продължа с втория и тнт... Сериалът е много интересен ! А актьорите ми носят приятното чувство ,което изпитвах , гледайки “Итнернатът “ преди години !!!
bouquet bouquet bouquet Hug

# 472
  • Мнения: 631
Направила съм субтитри за първия епизод на Кабелните момичета. Днес ще продължа с втория и тнт... Сериалът е много интересен ! А актьорите ми носят приятното чувство ,което изпитвах , гледайки “Итнернатът “ преди години !!!
Много благодаря bouquet И аз мога вече да го подхващам.

# 473
  • Мнения: 5 462
Само да ни уведомите къде ще  качите сериите ?
Оюаквам с голямо търпение и благодаря за положения труд ! Peace bouquet

# 474
  • Мнения: 506
по-скоро да те уведоми къде са субовете и за кой релийз. нататък е лесно Simple Smile

# 475
  • Мнения: 705
Само да ни уведомите къде ще  качите сериите ?
Оюаквам с голямо търпение и благодаря за положения труд ! Peace bouquet

Сигурно в п2п.Може и арена,само да се реши къде ще бъдат качени субтитрите и ще се качат и епизодите,веднага ще бъде написано тук.Може и да не се качват тук епизодите,само линк към испански торент с релийза към тях.

# 476
# 477
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Аз го започнах, но не ми беше интересен. А фабулата му хващаше.

Изгледах ги Телефонистките, хареса ми като цяло. Започна много ударно и после стана леко муден. Последните серии бяха "Ще му кажа! Да кажи му! Ами няма пък! Тогава не му казвай! Не, ще му кажа! Недей!  Правилно, няма да му казвам! Ами, по-добре му кажи!".
Предполагам, че втория сезон ще е по-интересен, защото...няма да коментирам, че са спойлери, но го завързаха доволно.

# 478
  • Мнения: 373
Здравейте, някоя от вас намери ли бг субтитрите за Кабелни момичета, защото аз не успях?

# 479
  • España
  • Мнения: 1 223
Здравейте, някоя от вас намери ли бг субтитрите за Кабелни момичета, защото аз не успях?
В момента ги правя ! Вече имам на първия епизод (днес гледаме да ги качим , ще Ви пиша допълнително къде ) !  Wink

Общи условия

Активация на акаунт