Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 33

  • 71 838
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 291
И аз така мисля.
По въпроса за дозата - за едно кратко време пиех 3х2, после със страх намалих на 3х1, защото си имах много стягания и установих, че по-ниската доза ми действа по-добре. Или може би е било съвпадение, не знам, но откакто започнах доза 3х1 стяганията намаляха.

# 16
  • Мнения: 1 156
Някой ползва ли приложението pregnancy + ? Стигнах до втори триместър и за да чета трябва да платя около 6 лв да се отключи. При вас така ли е ? Кажете някое друго , от което сте доволни. Ако може безплатно Wink

# 17
  • Мнения: 269
Да, платена е апликацията  Peace
Има още What to expect, The Bump, I'm expecting, Baby Centre, Nurture etc.

# 18
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета в средата на 6 месец съм и вечее нямам търпение да купя първите дрешки на бебка,постоянно ги оглеждам по магазините колко са красивиии Heart Eyes и вече не издържам да не взема нещо,но не знам дали е от суеверие или някакъв вътрешен страх,но не смея.вие кога започнахте да се подготвяте? newsm78 bouquet

# 19
  • Мнения: 37
Здравей, RoskaFroska Hug според мен това е само суеверие.. аз съм в 7 месец и вече съм накупила дрешки на бебчо и кошара мисля да взема..  newsm78 просто не съм суеверна  Party

# 20
  • Мнения: 1 156
Аз съм в 15 г.с. , дори пол не знам още. Но съм си харесала доста неща , мисря скоро да ги купя когато имам парички , че поне да съм спокойна Simple Smile а и последните месеци в жегата едва ли ще ми е до магазини. Но пък иначе съм мноого оооо суеверна , но май трябва да променя това Wink

# 21
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Миналите пъти още от четвърти месец си купувах по нещо. Сега малко се забавиха да ми кажат пола, та чакам за да се развихря  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 36
Да май трябва да забравя суеверията,както се отказах от обичая за кръщаване на някоя от бабите.значи вече ще почвам да  каквото си харесам...хаха  Hug

# 23
  • Мнения: 93
Момичета, ако сте суеверни, но не издържате да купите нещо, направете две в едно - спазете суеверието и купете първо шапчоца, така съм чувала, че трябвало 😄

# 24
  • Мнения: 16 876
За първи път го чувам това - нали правилно съм разбрала - ако искаш да купиш нещо за бебечето и ако си суеверен да купиш шапчица bouquet
Момичета, ако сте суеверни, но не издържате да купите нещо, направете две в едно - спазете суеверието и купете първо шапчоца, така съм чувала, че трябвало 😄

# 25
  • Мнения: 10 874
Купува се първо шапка, за да се роди бебето с главата напред (такова е суеверието). Laughing
Аз купих първо чифт чорапки. Crazy Дъщеря ми се роди бързо и безпроблемно в правилната позиция.

# 26
  • Мнения: 16 876
Много интересно bouquet
Лале в дъжда, твоята госпожица като порасне все с хубави обувки да ходи Simple Smile това може да е нейната слабост, Жива и здрава bouquet
Както и момичетата по-горе са писали и аз отчитам, че трябва да стана по-несуеверна  като Цяло:D
Аз наскоро разбрах, че питката, която се прави за бебчетата не било християнско  newsm78

# 27
  • Мнения: 18
Мами, моля за съвет. В началото на 13та седмица съм, но от 3 седмици съм с жълто течение. Няма мирис и дискомфорт. Взеха ми секрет и няма гъби или инфекции. До миналата седмица пиех по схема 3*2 утрогестан заради отлепване на плодния сак в 5та седмица. Сега го намалям по схема. Мислех че течението е от него, но не спира. Минах първа фетална морфология и бебчо е добре, вече няма плоден сак има си плацента... Дали има причина да се тревожа? Имам и леки болки ама аз ги имам винаги и си пия но шпа...на някоя случвало ли и се е такова безпричинно течение с жълт цвят?Sad(

# 28
  • Мнения: 37
И аз имам такова течение.. Cry доста е неприятно.. ooooh! док не ме прегледа, а направо ми предписа Макмирор 500mg и ми каза 6 дни да си слагам вагинално всяка вечер по едно.. надявам се да помогне.. Praynig

# 29
  • Мнения: 18
И аз имам такова течение.. Cry доста е неприятно.. ooooh! док не ме прегледа, а направо ми предписа Макмирор 500mg и ми каза 6 дни да си слагам вагинално всяка вечер по едно.. надявам се да помогне.. Praynig
Благодаря за отговора, ще говоря пак с моята докторка. А каза ли ти дали е нещо опасно и дали има риск за бебето?
И като си го слагаш има ли ефект? А болки имаш ли ти?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт