Не зная какво да правя - тотално объркана съм....!!!!

  • 4 618
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 048
Дано всичко да мине успешно и без усложнения!!!
Виждаш, че имаш подкрепата на всички. Успех и чакаме да разберем дали всичко е било наред.
Целувки за  newsm06 близначките!!!

# 76
  • Мнения: 10 758
Взела си правилното решение, не се обвинявай за нищо.Гледай си децата сега и не се притеснявай.  bouquet

# 77
  • Мнения: 481
Благодаря ви още веднъж за подкрепата и за поздравите!
Всичко мина, да се надявам, че е успешно и да няма проблеми и усложнения за в бъдеще...

# 78
  • Мнения: 2 381
Бях прочела тази тема, но незнаех какво да те посъветвам.Ти със сигурност си направила правилния за теб избор. Дано сега всичко е наред Praynig
Радвай се на живота си и на двете принцеси  bouquet

# 79
  • Мнения: 817
И аз бях прочела,но предпочето да си замълча,да може сами да си взе,ете решение,а не да се повлиявате.Но според мен си взела най-разумното решение!Иначе може би щеше направо да "психясаш"Това си е мое ммнение,но мисля,че много разумно си постъпила!
Целувки на малките бебки! Hug

# 80
  • Мнения: 10 758
Благодаря ви още веднъж за подкрепата и за поздравите!
Всичко мина, да се надявам, че е успешно и да няма проблеми и усложнения за в бъдеще...

Дано да няма усложнения Praynig

# 81
  • Мнения: 2 936
само да ти напиша че и моята втора лентичка беше много бледа но  newsm32 това е резултата.миличка обмислете хубаво.....

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Присъединявам се към подкрепата на останалите момичета. Мисля, че и аз бих постъпила така на твое място. Уверена съм, че в бъдеще всикчо ще е ОК и насочи мислите си към малките бебчета, които имат нужда от теб.

п.п. Не знам  newsm12 как се справяш с двечки! Аз с едно едва успявам

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Както са казали и другите момичета - "Взели сте най-правилното решение", но не за друго, а защото си е ВАШЕ. Вие най-добре си знаете как се справяте сега и как биха стояли нещата с още едно детенце    bouquet
Желая ти наистина всичко да е минало добре и без проблеми и след време да се похвалиш с желана и чакана бременност  smile3525

# 84
  • Мнения: 7 430
И аз мога да потвърдя това, което са ти писали момичетата - взели сте правилното решение и не бива и за миг да се обвиняваш в обратното Peace

Наслаждавай се на двете си госпожици, мъжо и ти пожелавам безпроблемно развитие на нещата Hug

# 85
  • Мнения: 861
И аз те подкрепям Веси! Бих постъпила като теб, вероятно. Радвай се на двете си момичеца сега!

Общи условия

Активация на акаунт