Искам бебе на 15

  • 40 594
  • 658
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 654
Викаш, че са те побийвали, ама явно не е било достатъчно. Егати лиглата, ако беше моя дъщеря, щях да те науча аз тебе  bash А приятеля ти щях да оставя без пикало, да видим как ще прави бебе!

# 46
  • Мнения: 37
Много гадно я нападате всички.. ooooh! тя просто е едно объркано дете.. #Crazy не мисля, че наистина го искаш това бебе, а по-скоро искаш по този начин да се отървеш от родителите ти.. Thinking затова преди да направите бебето помисли, дали то заслужава след време да чува думи от сорта на "ти не трябваше да се раждаш".. "ти си грешка" и такива.. Cry по-добре мила ми 15 годишна поговори с някой психолог и нека той да те напътства в правилната посока..!!!  Peace

# 47
  • Мнения: 49
Да, някой наистина е за бой. Само, че не момичето. За бой са майката и бащата.

Викаш, че са те побийвали, ама явно не е било достатъчно. Егати лиглата, ако беше моя дъщеря, щях да те науча аз тебе  bash А приятеля ти щях да оставя без пикало, да видим как ще прави бебе!

# 48
  • Мнения: 21
Стой си на трите букви и никакво бебе!
Детето не е играчка! То е живо същество! Гледай си училището, завърши, омъжи се и чак тогава мисли за деца!  ooooh! ooooh! Naughty
Аз съм на 17 и дъщеря ми след 2 дни става на месец! Повярвай ми, просто забрави това за бебето!
При мен стана грешка, и разбрах твърде късно, не че щях да махна детето, но ако бях разбрала по-рано щях да имам време да осмисля всичко. А ти, умишлено искаш!  ooooh! ooooh! ooooh!
Искала дете.. майкоо.. на 15 единствения ми проблем беше, че имах няколко ниски оценки!  Naughty Naughty ooooh!

Хей може ли да ми разясниш ти как се чувстваш след като го роди и съжаляваш ли?

# 49
  • Мнения: 21
А на колко години е тоя златен мъж, да не е някакво чудо на 30...


Май месец прави 17

# 50
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
 ooooh!
Гледай си живота, дете.
Не си го усложнявай сама.

# 51
  • Мнения: 21
Мила, много грешиш, като искаш дете на тази възраст.
Доколкото разбирам, за теб това е начин да заживееш с приятеля си на семейни начала, защото не се разбираш с родителите си или тях не ги е грижа за теб, както пишеш. Това означава ли, че приятелят ти е пълнолетен и работи? Ако не, кой ще издържа семейството ви? Отделно, че не си завършила дори средно образование. С дете след това ще ти е по-трудно. Да не изключваме и факта, че при толкова ранна възраст рисковете за плода и бъдещата майка са по-големи. Rolling Eyes
В заключение и аз ще напиша,че е най-добре да си поговориш с майка си или просто да бъдеш по-търпелива и да изчакаш поне да завършиш средно образование. Ако наистина се обичате с приятеля ти, спокойно можете да изчакате. Животът е пред теб. Simple Smile
Бащата на приятелят ми има фирма за производство на метални конструкции и печели доста добре,а майка му е фармацевт и имат доста добри доходи. Той ми обеща,че и да се разделим някога по мое желание никога няма да ме изостави и наистина иска да имаме такова. Имам по-малък брат от друга бивша жена на баща ми (както споменах той е женкар) гледала съм го като  е бил малък и знам какво е.. И повечето дами бяха написали , че трябва повече да ме побийва майка ми, вие сериозно ли? Смятате ли , че е нормално аз да плащам телефоните,телевизията, да пазарувам , да се грижа за по голяма част от нещата ако не да бъда побивана или много строго наказвана. Майка ми дори не иска да ходи на море с мен и ме дава да ходя на почивки през лятото с баща ми. Там обикновено съм с брат ми, трябва да го гледам ( на 7 е ) и само ми мята някакви пари , за да се оправям ,защото той е ''твърде зает'' да е с момчетата и някоя кифла ясно за какво и дори не пренощува в нашата стая, а ясно къде и на сутринта се появява ... Семейството на приятелят ми е много по свястно майка му ме познава харесва ме дори исках да ги запознаем с моята и да излезем някъде , но тя не иска да я занимавам и единствено е говорила по телефона с нея , когато пренощувам у тях.. Баща ми като разбере , че съм бременна няма да се трогне особено , а доколкото до нея ще изтеряса както винаги , но нищо няма да може да направи. Просто искам да се махна от нея отвратителен човек е и да заживея с него. Той е отличник ще завърши вероятно ще работи при баща си след това и ще ни гледа. Аз също не искам да напускам училище и аз ще избутам все някак и като порасне бебчо малко ще запиша някакво висше образование. Сега само се надявам да ни се е получило и да го прием някак 4,5 месеца.

# 52
  • Мнения: 3 228
Авторката да се срещне с психолог и най-важното-да поговори с майка си. Какво пречи да се виждате с момчето, да завършите и тогава да мислите за бебе. Голяма грешка е човек да се поставя сам в зависимост някой да го "гледа". Ако сега си на 15, толкова ли не можеш да изчакаш да станеш на 18 и поне да завършиш училище. Ако и тогава мислите така, тогава решавайте. Но да се обречеш на финансова зависимост и то не от мъжа си, а от родителите му, това означава да слушаш, да търпиш неща които не ти харесват и да си им вечно благодарна, че те хранят. Според мен всеки заслужава повече

Последна редакция: сб, 12 мар 2016, 22:05 от veselka1

# 53
  • Варна
  • Мнения: 36 714
17-годишен татко и 15-годишна мама. Идилия. Как смятате да изхранвате детето си? Имате ли някакви приходи за да купувате дрешки, памперси, да плащате сметките за ток, сметките за лекари /не си мислете, че ще минете без тях/, адаптираното мляко, ако не можеш да кърмиш? 17-годишният, с който искаш да съжителстваш, че и с дете, къде живее сега и как се издържа? Ако все пак е самостоятелен, може ли да си позволи да издържа теб и бъдещото ви дете? не се заяждам, но това са практични неща, които е редно много добре да обмислите. Така правят възрастните, а вие явно се имате за такива след като сте решили да се нагърбите с най-отговорната работа за един възрастен - да създаде, отгледа и възпита дете.


Бащата на приятелят ми има фирма за производство на метални конструкции и печели доста добре,а майка му е фармацевт и имат доста добри доходи. Той ми обеща,че и да се разделим някога по мое желание никога няма да ме изостави и наистина иска да имаме такова.  Той е отличник ще завърши вероятно ще работи при баща си след това и ще ни гледа.

Допълвам се. На твърде много вероятности залагаш. Да не говорим колко е грозно да правиш сметка за чуждите доходи и как ще се възползваш от тях.

# 54
  • Мнения: 21
17-годишен татко и 15-годишна мама. Идилия. Как смятате да изхранвате детето си? Имате ли някакви приходи за да купувате дрешки, памперси, да плащате сметките за ток, сметките за лекари /не си мислете, че ще минете без тях/, адаптираното мляко, ако не можеш да кърмиш? 17-годишният, с който искаш да съжителстваш, че и с дете, къде живее сега и как се издържа? Ако все пак е самостоятелен, може ли да си позволи да издържа теб и бъдещото ви дете? не се заяждам, но това са практични неща, които е редно много добре да обмислите. Така правят възрастните, а вие явно се имате за такива след като сте решили да се нагърбите с най-отговорната работа за един възрастен - да създаде, отгледа и възпита дете.
Прочети малко по нагоре.

# 55
  • Мнения: 4 255
А на колко години е тоя златен мъж, да не е някакво чудо на 30...


Май месец прави 17

 ooooh! ooooh! ooooh!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Прочетох и допълних.

А, още нещо. Някой по-горе беше писал относно това, че е твърде вероятно приятеля ти да попадне под ударите на закона, предвид твоите години. Мислиш ли, че ако това се случи майка му ще продължи да те харесва? Дали при това положение на нещата няма да се окажеш неудобна снаха за отличника и бъдещия работник във фирмата на тати?

# 57
  • Мнения: 21
17-годишен татко и 15-годишна мама. Идилия. Как смятате да изхранвате детето си? Имате ли някакви приходи за да купувате дрешки, памперси, да плащате сметките за ток, сметките за лекари /не си мислете, че ще минете без тях/, адаптираното мляко, ако не можеш да кърмиш? 17-годишният, с който искаш да съжителстваш, че и с дете, къде живее сега и как се издържа? Ако все пак е самостоятелен, може ли да си позволи да издържа теб и бъдещото ви дете? не се заяждам, но това са практични неща, които е редно много добре да обмислите. Така правят възрастните, а вие явно се имате за такива след като сте решили да се нагърбите с най-отговорната работа за един възрастен - да създаде, отгледа и възпита дете.


Бащата на приятелят ми има фирма за производство на метални конструкции и печели доста добре,а майка му е фармацевт и имат доста добри доходи. Той ми обеща,че и да се разделим някога по мое желание никога няма да ме изостави и наистина иска да имаме такова.  Той е отличник ще завърши вероятно ще работи при баща си след това и ще ни гледа.

Допълвам се. На твърде много вероятности залагаш. Да не говорим колко е грозно да правиш сметка за чуждите доходи и как ще се възползваш от тях.
Моята майка също е прокурорка и взима добра заплата баща ми не искам да споделям с какво се занимава, но взима добри пари и може да ми подсигури.

# 58
  • Мнения: 3 031
Като толкова искаш да се махнеш, защо просто не се махнеш и толкова? За чий ти е бебе?

# 59
  • Мнения: 21
Прочетох и допълних.

А, още нещо. Някой по-горе беше писал относно това, че е твърде вероятно приятеля ти да попадне под ударите на закона, предвид твоите години. Мислиш ли, че ако това се случи майка му ще продължи да те харесва? Дали при това положение на нещата няма да се окажеш неудобна снаха за отличника и бъдещия работник във фирмата на тати?
Ами доколкото знам след навършени 14 години по закон в България мога да водя полов живот и той също. Той също е малолетен и двамата ще кажем , че сме искали детето.

Общи условия

Активация на акаунт