По-млада и стегната кожа само за 6 седмици?

  • 43 937
  • 398
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 31 342
Точно като теб съм Жаки, около очите грам нямам, а и аз съм с мазна кожа, а тя както знаем е благодат от към бръчки, но гневни между веждите и назолабиални- да. Сега трябва да се има и предвид, че съм доста над килограмите си и това също допринася, защото имам бузи, които иначе нямам. Супер изпита съм по принцип с издължено лице.
Филъри и аз няма да си сложа още няколко години, защото смятам че постоянството с уреда плюс луксозна козметика от най-висок клас редувана с такава от среден клас /защото не можеш да се мажеш само със супер активни и изчистени съставки, и хайвери/ ще дадат задоволителен резултат.

Аленка, ти си специалист и знаеш, че ти имам страшно доверие. Щом казваш ще стане, благодаря! Heart Eyes Hug

# 391
  • Мнения: 13 627
densi, а виждаш ли някаква промяна в големината на порите?

Снощи правих процедурата и на врата и деколтето. Когато се прави на "необработена кожа" си се зачервява значително. Имах отново и лек сърбеж, но си намазах обилно крем и отмина.
И наистина маските за лице се поемат по-добре от кожата. Намазах се с Glam Glow след процедурата и за първи път имах толкова добър ефект от нея  newsm76


# 392
  • Мнения: 31 342
Не съм забелязала за порите, но аз като цяло нямам големи за свиване.
На абсолютно същото мнение съм за маските за лице Glam Glow, а и за хидратиращите които аз много обичам и напоследък ползвам през ден.

Жаки, а ти зарежда ли отново уреда? Аз не съм, освен първия път когато го държах доста време. Много ми харесва това, че батерията му е много издръжлива.

# 393
  • Мнения: 13 627
Не съм го зареждала от както го получих. Тоест работи си перфектно вече близо месец и повече от шест процедури  Heart Eyes
На първото зареждане го държах цялата нощ.

# 394
  • Мнения: 3
Здравейте,
 жени, искам да споделя това, че четох за спадане на възрастта за климактериума, тревожно явление което ме засяга пряко.от няколко месеца ми е разрегулиран часовника и си мисля че ме хваща точно това нещо, дължало се на стреса. на 43 години няма да забременявам отново, даже май е добре ако няма опасност от оплождане и да мога да се радвам на безопасен секс. Но... има нещо друго, кожата на лицето и шията ми някак се развали, изсъхна, и това се вижда много, личи си.Колежките започнаха да ми подмятат къде си купували кремове, аз се правя че не чувам но докога така. Май ще трябва да се заема сериозно с това, докато не е започнал и моят в къщи да ми прави забележки или да ми разказва за колежките си. Вие какви кремове ползвате? Къде ги купувате, в аптека или в интернета? Какво мислите за домашно приготвени мазила и маски с плодове и зеленчуци? Пишете ми моля!

# 395
  • Мнения: 34
 Не успях да намеря уреда нито в Техномаркет,нито в Зора,нито в Технополис. Откъде може да се купи?

# 396
  • Мнения: 31 342
Аз го видях в Бюти Зоун в Мол Сердика. Имаше и намаление. Предполагам, че го има навсякъде в `бз и Дъглас. Обади се и попитай. Hug bouquet

# 397
  • Мнения: 13 627
И в Бюти Зоната на Стамболийски го има  Peace Изложена е мостра и може да се тества на ръката какво е усещането.

# 398
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Да споделя и аз впечатления до момента Simple Smile За един месец са основно встъпителни, защото според мен ефектът от уреда ще се разгръща във времето Simple Smile

Като моментален ефект е усещането за полирана кожа - на допир, на вид - особено, ако не е имало предшестваща практика с ексфолиране. Има разлика обаче, защото ексфолиращите продукти са с различна концепция, едрина на частиците, база ... При уреда - абразивните частички са доста фини Simple Smile

Вакуумният масаж е лек, а моята кожа е склонна към розацея, много фина, с повърхностни капиляри, но нямаше поражения от употребата. Беше ми нужно време да свикна с вакуума, как да го прилагам така, че да не ми изпуска Simple Smile По-челото ми е най-трудно, защото има най-малко меки тъкани. По-лесно ми е около бузите. Но с времето се отработва техника на работа Simple Smile Очаквам чрез вакуума да има хубав масаж, приток на кръв, стимулиране на образуването на колаген и  лифтинг ефект в по-дългосрочен план Simple Smile

Тъй като на лични съобщения интересът беше много голям  ще продължа да споделям впечатленията си в темата за уредите за домашна грижа:) Мисля, че предстои да видим най-добрите резултати Simple Smile Имам големи очаквания, защото съм много доволна от фотоепилатора  на марката и вярвам, е Филипс знаят как да ги правят тези машинки, с които да се грижим за себе си с обич Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт