Гръб от принт стъкло за кухня

  • 1 376
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
Тъй като сега си правя кухня и искам гърбът и да е от някаква картинка на принт стъкло,
бих искала да попитам има ли някой който е правил скоро такова нещо.
Конкретният ми въпрос е дали някой знае къде мога да намеря картинки с необходимата резолюция за разпечатване. Майстора който ми прави кухнята каза да си намеря картинка но всичко което откривам е с малка  резолюция.
Ако някой има информация по въпроса ще съм благодарна да сподели с мен.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 66
Еми в google images има и много големи картинки, не само малки. А може и със студиото да седнеш да си харесате нещо и те да ти го одобрят и тогава да го правиш. Аз лично с една дизайнерка си изработвам снимки по мои вкус в голяма резолюция и съм ги пуснала за печат. Към сряда трябва да дойдат да ми ги сложат.

https://www.google.bg/search?q=big+images&biw=1920&bih=9 … KHSB4CW0Q_AUIBigB

# 2
  • Мнения: 2
Еми в google images има и много големи картинки, не само малки. А може и със студиото да седнеш да си харесате нещо и те да ти го одобрят и тогава да го правиш. Аз лично с една дизайнерка си изработвам снимки по мои вкус в голяма резолюция и съм ги пуснала за печат. Към сряда трябва да дойдат да ми ги сложат.

Здравей Ирина, можеш ли да ми дадеш някакви координати на твоята дизайнерка че нещо се затруднявам с избора на картинка.

Общи условия

Активация на акаунт