Любим Сериал (номинации)

  • 24 732
  • 240
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 332

ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА ЗА ЛЮБИМ СЕРИАЛ
(Тема 1)

~Номинационна Тема~


Нарочно в този първи пост на темата не пускам никакви снимки, тъй като не искам да има предубеждения.

По логиката на предишните теми, целта на темата е да номинираме различни любими сериали, които са ни грабнали по един или друг начин.


Правилата са следните:

1.   Всеки съфорумец номинира ПЕТТЕ сериал, които смята за най-любими. Към номинацията следва да има: сериал, снимка (задължително в спойлер!!!). По желание, може да се напише и кратка обосновка защо харесвате въпросния сериал. Номинирайте само по веднъж, иначе вашият глас няма да бъде зачетен!!!
 Wink

2. След 3 дни номинации т.е  до четвъртък се прави анкети със всички сериали с над 6 гласа.

3.   В  анкетата гласувате за три сериала и казвате какъв избор сте направили и да се обосновете защо. След три дни се обявяват резултатите.


Разбира се, че можете да коментирате всичко около темата

Нека номинирането започне... СЕГА!!!

# 1
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Моите номинации за сериали Grinning

1. Езел
2. ЛиН
3. Кузей/Гюней
4. Любов под наем
5. КВФ

и не на последно място....ЗДРАЧ newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 ЗДРАЧ  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 ЗДРАЧ  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 2
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 441
1.ЗП
2.АФК
3.Мелодията на сърцето

# 3
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бу bouquet

1.Огледален свят
Скрит текст:
2.Забраненият плод
Скрит текст:
3.Гордата Аси
Скрит текст:

# 4
  • IT
  • Мнения: 3 704
1. Гордата Аси
2. Съла
3. Любов и наказание
4. Великолепният век
5. Време за преселение/не знам как  е точно превода на български на Göç Zamanı/

# 5
  • Мнения: 1 413
1.Забраненият плод Peace
Скрит текст:

# 6
  • Мнения: 1
1 1001 нощ
2 Мелодия на сърцето
3 Сълзи край Босфора
4 Любов и наказание
5 Перла

# 7
  • Мнения: 66
1.   The Vampire Diaries
2.   Naruto Shipuden
3.   Game of Thrones
4.   Teen Walf
5.   My life and kids
6.   The big Bang Theory

# 8
  • Мнения: 11 116
"1001 нощ"

Скрит текст:

"Карадайъ"

Скрит текст:

"Eзел"

Скрит текст:

"Прилив отлив"

Скрит текст:



"Ако бях облак"
Скрит текст:

# 9
  • Мнения: 8 451
Турски сериали или няма значение?

# 10
  • София
  • Мнения: 9 332
Мисля няма да изненадам никой:

Първия ми избор е Каква е вината на Фатмагюл (Пепел от рози), загледах го заради Берен, която малко преди това много харесах гледайки ЗП  Heart Eyes а после сериала ми стана много любим, на моменти така съм се смяла  Joy а на други ревах с часове после  newsm45 един от малкото, които мога да гледам отново и отново и отново  Heart Eyes
Скрит текст:
Втория ми избор е друг много скъп на сърцето ми проект Любов и Наказание (ЛИН) досега бях гледала Мурат в Аси, който изгледах само и единствено заради него. Нуришката  Heart Eyes не я бях гледала никъде, ама никъде, но още на втория епизод ми беше любимка  Heart Eyes страшна е тая жена ей  Heart Eyes това е втория сериал, който въртя нон стоп Grinning
Скрит текст:
Третия ми избор е Времето лети, един сериал, за който не знаех почти нищо когато го загледах, актьорите изключая Еркан ми бяха напълно непознати, но още в първия епизод се влюбих в сериала, мноооого любим, мноого, един от най-хубавите турски сериали, които съм гледала някога, бих го гледала отново и отново както и правя по някога.
Скрит текст:

Четвъртия ми избор е Забранения плод  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes първото ми преживяване с Берен, много я заобичах тук, а и сериала е наистина е страхотен, много добре разказана история, а и прекрасно изиграна Heart Eyes
Скрит текст:
Петия ми избор е първия ми турски сериал (който и до днес гледам понякога Grinning) мноого любим сериал, с много любими актьори, особено двамата главни  Heart Eyes
Скрит текст:

Става въпрос само и единствено за турски сериали!

# 11
  • Мнения: 6 176
1. АФК / Огледален свят

Скрит текст:


2. Забраненият плод

# 12
  • Мнения: 8 451
Става въпрос само и единствено за турски сериали!

Благодаря! bouquet

# 13
  • Мнения: 27 589
 И тук да се очетем с номиниране за туркиш дизита

1. АфК  - Огледален свят 

2.  Перла

3. Забранения плод

4.   1001 нощ

5 . Листопад

# 14
  • Мнения: 12
Ако бях облак   Черна обич   Забраненият плод    Великолепният век

Общи условия

Активация на акаунт