"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 2

  • 69 774
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 19 465
Захариеви - и те много загрижени за репродуктивното здраве на нацията.
По-скоро - за здравето на платежоспособната част от нацията.
Децата били богатство, но самите те са с едно.

# 691
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Аз няма да се учудя, ако се окаже, че и те са се сдобили така с дъщеря си, и така се е родила идеята за този бизнес.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 41 023
Аз няма да се учудя, ако се окаже, че и те са се сдобили така с дъщеря си, и така се е родила идеята за този бизнес.
това отдавна го предположихме Wink

# 693
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
А, добре, отстъпвам ви първото място.

# 694
  • ES
  • Мнения: 2 172
Аз няма да се учудя, ако се окаже, че и те са се сдобили така с дъщеря си, и така се е родила идеята за този бизнес.
това отдавна го предположихме Wink
Не мисля, че така са се сдобили с дъщеря, тяхна си е. Когато Виолета посъветва дъщеря си да заздрави връзката си с Калин с едно бебе, Биляна я контрира, че тя преди години точно така е вързала Пепи Захариев.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 41 023
Аз няма да се учудя, ако се окаже, че и те са се сдобили така с дъщеря си, и така се е родила идеята за този бизнес.
това отдавна го предположихме Wink
Не мисля, че така са се сдобили с дъщеря, тяхна си е. Когато Виолета посъветва дъщеря си да заздрави връзката си с Калин с едно бебе, Биляна я контрира, че тя преди години точно така е вързала Пепи Захариев.
Е...та да си признае ли Crazy

# 696
  • Мнения: 9 865
Веднага ДНК тест! Wink

# 697
# 698
  • Мнения: 2 590
Да бе тяхна. И двамата светлооки, пък тя с кафяви очи, хайде не на нас хихи
Иначе го говорихме това, да

# 699
  • Мнения: 1 283
Шшш, не така! Ние с мъжо сме с кафяви очи, пък малчо със сини! Какво сега, осиновен ли е?  Laughing Laughing

# 700
  • Мнения: 9 865
Родители със светли очи и дете с тъмни е съмнително, да.
Обратното не е.

# 701
  • Мнения: 3 819
Шшш, не така! Ние с мъжо сме с кафяви очи, пък малчо със сини! Какво сега, осиновен ли е?  Laughing Laughing
Според генетиката, цветът на очите на вашето детенце си е в реда на нещата.
Но от двама родители със светли очи няма вариант да се роди дете с кафяви очи.
http://roditel.bg/wp-content/uploads/2015/03/%D0%A2%D0%B0%D0%B1% … 0%B8-1024x771.png

# 702
  • Мнения: 1 283
Ааа, ясно, значи или е осиновена/купена, или сценаристите не знаят за тази таблица! Ето, пак пропуск! Laughing

# 703
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Ааа, ясно, значи или е осиновена/купена, или сценаристите не знаят за тази таблица! Ето, пак пропуск! Laughing

 hahaha hahaha hahaha

Да можеше да "оправдаем грешката" с добра актьорска игра  Laughing

# 704
  • София
  • Мнения: 19 465
По мое време това с доминантните (кафяви очи, права коса) и рецесивни гени (сини очи, къдрава коса) се учеше по биология някъде 9-10 клас.
Но май не е толкова просто.

Общи условия

Активация на акаунт