Екоремонт

  • 10 464
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 192
http://thermocol.eu/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D … BE%D1%8F-clayfix/ натъкнах се на непознати за мен глинени бои на нашия пазар

# 46
  • Мнения: 1
Според мен е невъзможно да живееш еко в тези времена. Дори и да направиш някакви опити то те са обречени на неуспех.

# 47
  • Мнения: 2 642
Трудността не ни пречи да опитваме да го правим.

# 48
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Някой да е намерил майстори, които боядисват с вар? От една година кажи-речи търся координати на такива и нищо. И като вземат да питат ама защо вар, ама колко модерни бои има - аман от разбирачи, човек не може да си поиска с какво да си боядиса собствения дом. Та, ако някой има координати на такива майстори - моля да ми ги остави тук, или на лични.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 192
Не, няма такива!
Има обаче скъпи варови бои, те са фини, не правят проблеми с нещата, за които ме заклиняха да не припарвам до вар...
Случайно с ММ се запознахме с голям производител на вар до София, снабдява четвърт столица. Този човек не е чул за такива луди като мен, правело се само на обор... че е грубо...щяла да ми се развали стената... хората сме се извратили. Под хубава стена разбираме идеално гладка стена покрита с химикали...
От сърце ти пожелавам да намериш и после тук да напишеш!

Аз имам 2 огромни дупки в паркета от дървояди - 5см на 8 мм.
Напълних дупките до ръба с една гадост CDS,  залепих с тиксо да не мирише и след седмица отново имаше трици! Това нещо ЦДС се използва и за пиене от хора, в слаба концентрация.
Втора стъпка  - макскмално нагряване в дупката със сешоар. Засега няма нови трици. Дано това да е начин!
Пишете за успешно преборване с безвредни методи.

# 50
  • Мнения: 395
За гадинките може да пробваш етерични масла. На прима виста се сещам за чаено дърво, лимонена трева. Трябва да се провери в нета кое е най-добър избор за дървояди.

# 51
  • Мнения: 2 642
Момичета, ей такива стикери искам да сложа в детските стаи.

https://www.amazon.de/Rainbow-Wandtattoo-Wandsticker-Giraffe-Kin … 2Bkinder&th=1

Какво трябва да гледам откъм материал? За ПВЦ ясно, но как да отсея безвредни стикери?

# 52
  • Мнения: 10
По ботаника съм учила, че етерично масло от карамфил помага за прогонване на мравки, не знам дали би помогнало за други гадинки, но не пречи да се пробва.

Общи условия

Активация на акаунт