Незнайна диагноза

  • 1 572
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Здравейте на всички. Казвам се Надя и съм на 29. Вече незнам кого да питам и къде да отида затова реших да се обърна към всички вас може пък  да кажете нещо преживяно което аз незнам. Всичко се свежда до едно гадно тежене на главата и главоболие отзад на тила. Понякога леко се замайвам.и толкова. Ходих на кардиолог два пъти,на ехография на щитовидна жлеза,да не би пък там нещо,ходих на гадтроентеролог да види всички органи на ехограф дали са наред, ходих на очен лекар със всичките му изследвания,ходих при трима унг даже в софия,шест пъти съм правила кръвни изследвания, изследвания за автоимунни неща правих за ЕBV правих за инфекциозна мононуклеоза правих появи се че някога съм я изкарала но организма се е справил.ходих на психолог,на невролог няколко пъти,докато не ме пратиха на скенер на главата където се видя една лезия в малкият мозък. Вчера бях на ямр в пирогов. Доктора които прави изследването откри една лезия с две разклонения която не е активна. Така пише на заключението. Каза че това го имали 80% от младите хора които идвали на ямр на глава. Каза още че е възпаление на нерва което е в застой и няма активност. Връщам се аз в плевен при невролога и той пак ме пита все едни и същи въпроси търсещ за какво да се хване а аз нямам никакви симптоми за МС. И каза че не е сигурен може и това да е може и нещо друго да е. Сега ме праща на някакво изследване на очите. От очният преглед и очни дъна и очни папили са наред. Вече не се издържа. Преди една година откакто почна всичко препърпях сериозен удар на главата точно на същото място на което са и тезш неща които те откриват. И това можело да бъде но незнаели. Кажете вие нещо защото аз вече незнам къде да ходя и какво да правя. След половин година да отида пак на ямр да видят дали пак е още неактивно и ако не е значи не цило МС . Дотогава ще откача. Така направо не се живее.
.

# 1
  • Мнения: 4 500
Единственото, за което се сещам е да се консултирате с невролог в София, болницата на 4-ти км

# 2
  • Мнения: 778
Аз си мисля за ошипяване. Майка ми има шипове на врата и от години ходи замаяна и с тежест в главата и ако я духне вятъра повечко или седи на течение или просто на студено, виенето на свят се засилва. Също така някой предписвал ли вие съдоразширяващи лекарства  - те подобряват периферното кръвообращение, което вероятно може да отслаби замаяността.

# 3
  • Мнения: 11 337
Миниатюрна дискова херния на шията.
Шип
От травмата

Пробеайте йога и иглотерапия

# 4
  • Мнения: 92
не са ми изписвали нищо освен бетасерк които ми го даде личният лекар. страх ме е да не се окаже този невролог прав за МС. но как да разбера като и той не знае. според софийският лекар било възпаление. карат ме след 6 месеца пак да направя ямр.
а за иглотерапия какво да лекувам с нея. шипове ли мс ли и аз незнам вече.

# 5
  • Мнения: 11 337
а за иглотерапия какво да лекувам с нея. шипове ли мс ли и аз незнам вече.

Иглотерапуята не е хапче за точно определено нещо. Поговори с този, който я прави и ще разбереш може или не да ти помогне.

Общи условия

Активация на акаунт