болести в детските градини

  • 2 159
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
Вярно е че едно време сме боледували по-малко, аз съм седмаче и имунната ми система е била по-слаба от тази на другите деца, но не съм боледувала така както боледува дъщеря ми която е нормално родено дете което не еболедувало преди да отиде на ясла. ТОВА ГО ТВЪРДЯТ БАБА МИ И МАЙКА МИ. И при болестите ми са успявали да ме оправят по бабешки с компреси и т.н. без да се стига непрекъснато до антибиотици с хиляди усложнения.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 529
мен също ме лекуваха по бабешки, примерно с бъркане в гърлото за обиране на налепите, което не значи че не съм приемала и антибиотик, но е било мнооого рядко, за разлика от сина ми, който на три години май е опитал вече повечето.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 764
Няма опазване.
Но пък почти не е вярно, че едно време сме боледували по-малко. Дъщеря ми е къде къде по-здрава от мен, когато съм била на нейната възраст.

За сега в градината са се стабилизирали. Под карантина са от варицела, но има само едно болно дете.
Повече спорт, чист въздух и т.н.

# 18
  • Мнения: 176
Как разбра че с били с Т децата ?

благодаря на всички майки за отговорите, явно не само в провинцията учителките не си гледат много съвестно работата, и за да не обидя някоя учителка само ще кажа тяхното оправдание" да не обидим майките и затова взимаме и болни деца", ама по този начин не обиждат ли майките като мен и вас. А  относно по какво разбрах че детето има Т, тя майката сама се похвали че от седмица детето кашля и от 2 дни имало Т. ooooh! #Cussing out

# 19
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Няма да се намесвам в горните спорове,а само ще споделя моя опит,ако желаете-опитайте...Вече две години всички вкъщи есента пием Респивакс по схема -  20 дни се пие,10 дни почивка и така три месеца - от септември до ноември.Не че малкия не боледува  -боледува,но веднъж на три месеца.Тази година пи два пъти антибиотик,а останалите пъти му минава с хомеопатия.А ние с баща му и хрема не сме лепвали,при все че пътуваме всеки ден до работа и мръзнем по спирките,а и аз съм учителка и цяла зима ми кашлят в носа.С една дума страшно съм доволна от Респивакса.Освен това зимата давам витамини/обикновено анималс/ и ехиначета.

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
тази тема е заприличала на онази Thinking

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ох искам да пиша ама няма.  Rage

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Ох искам да пиша ама няма.  Rage

я си пиши Grinning

Общи условия

Активация на акаунт