Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 224

  • 83 683
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 730
Здравейте Hug
Поздравления за Дамите Hug от нощната смяна. bouquet

Имайте очи за най-доброто, търсете го, прегърнете го и нека всичко, до което се докоснете днес, ви прави добри и много щастливи ... Много слънце,красота и прекрасни моменти за всички
Светъл и благословен да е денят ни.

                           


Баги Hug Ролинг стоунз ще подгряват феновете на  Туба. Joy Joy
И днес  сме в очакване на новини,снимки всичко.

Списък с мечтите

Децата са най-щастливите хора на света. Те имат безброй мечти и желания, които смятат, че ще изпълнят. Помните ли вашия списък? Ако не, направете си един сега. Напишете всички неща, които искате да направите, видите или опитате. Написаните мечти стават цели.

Животът не ни е даден, за да стоим на едно място и да търпим сивото си ежедневие. Длъжни сме да опознаем света. Да дръзнем да живеем истински. Да бъдем щастливи.

От пет години насам правя моя списък с мечти. До момента съм написала 200, като едва 38 от тях са изпълнени. Но аз вярвам, че ще успея. Вероятно броят ще се увеличи в бъдеще, но и повече черти ще се появят.

Вдишайте и издишайте. Затворете очи и се усмихнете. Помислете си за нещо хубаво. За нещо, което ви прави щастливи. Вие сте тук и сега. Не се притеснявайте за утре, за другата седмица, за следващата година. Насладете са на момента. Прочетете книга, излезте с приятели, поиграйте с децата си. Бъдете щастливи и благодарни за живота, който сте получили.

Поне веднъж пътувайте със самолет и погледнете света отвисоко.

Усмихвайте се. Бъдете щастливи. Изживейте живот, който ще запомните.

Цвети Hug
 
                               



                   

# 31
  • Мнения: 9 997
Добро утро и от мен!  Hug



Вичи  Hug Цвети  Hug чакаме нашите преводачки да ни обяснят нещата около гласуването. Имам само спомен, че Баги  Hug беше писала, че 30 % от вота е от гласуване, а 70 % определя жури.  Peace
То няма как иначе, при милиарден Китай винаги китайка ще печели, ако е само от вот.  Peace

И една статия се върти в нет-пространството, ама не я разбра гуги, а съответно и аз... Ще чакам да я преведат някъде.

http://anasayfahaberleri.com/Tuba-Buyukustun-hayranlarina-mujdeli-haber/10690

За нов проект ли става въпрос, или просто така си пишем, че да ни четат...  newsm78



Накрая една забавна картинка от един забавен туит, адресиран към нашите СЦ... Laughing



Моля те, нека пак работят заедно!  Joy Joy Joy
Ама едва ли всички го искат, дори тези, които харесваме КРА не сме много сигурни, че искаме същите СЦ...  ooooh! ooooh! ooooh!

Върнах се веднага, защото в туитър излезе още един забавен колаж с коментар



He cooks ..No help
She cooks .. Help & Distraction
Boşver
They are happy & madly in LOVE.


Той готви - няма помощ
Тя готви - помощ и разсейване...
Карай...
Те са щастливи и лудо влюбени...

Всичко се забелязва и коментира, нЕма Лабаво...  Laughing

Приятен ден!  Hug
Понеже навън вали, съм убедена, че днес ще ни върви по вода!  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: вт, 22 мар 2016, 09:18 от Lina_4

# 32
  • Мнения: 41 708
Добро утро! Hug Hug Hug



Цвети HugВичи HugЛинка Hug,благодаря за всичко споделено от снощи и днес! bouquet

При нас все още не вали! Peace



Приятен ден,момичета! newsm51 smile3525

# 33
  • Мнения: 6 546
  Здравейте! Hug
Поздрав в новата тем на всички и на Рина за темата. bouquet
И арабките се радват вече на превод на арабски на ПС и очакват да се стигне до последна серия. Peace



Цвети,
, изглежда ме разбра. Peace

Скрит текст:
Добро утро!  Hug



В Световният Ден на ВОДАТА  Wink - посрещаме денят с... дъжд  Simple Smile

Но... когато има красота и усмивки - настроението лесно се поддържа  Simple Smile




Да добавя и нещо около Top Beauty World, а ако може някой и да обясни  newsm78 за какво точно става дума...  newsm78

Скрит текст:








Скрит текст:
Нека за всички ни денят да е прекрасен - зареден с много хубави емоции и... много успешен в работата, която вършим!  Peace

Цитат
Цитат на: sabina_m в пт, 18 мар 2016, 22:55
 За задачата. Сега имам малко време да отговоря на надин:"Не, не я реших."

Скрит текст : Покажи

  Цвети, не, не ретуитвам. Не знам , какви са правилата и дали изобщо има. И за какво се борим. Laughing
Ето, поглеждам да сложа някоя снимка по темата ни...



А колкото до туитването... - как за какво се борим?  newsm78

Естествено за по-предна позиция в топ 100 на красивите жени по света, нима не е ясно? А за да стане това другите хора - действат постоянно и после като излезе класацията да не се чудим защо е лоша позицията ( на хаштага на Туба, който наблюдавам се набляга повече на кадри и колажи с партньори, отколкото на нея самата май  ooooh!)

Хубав ден и хубава седмица! Hug

# 34
  • Мнения: 9 997
За съжаление, нито ретуитват статията, нито някой й обръща внимани. Вероятно не е нещо сериозно, а само ала -бала... Laughing



Видях една статия за Канския фестивал във Le figaro. Не че е нещо интересно, но разказват, че плакатът на фестивала тази година е от филма на Жан-Люк Годар  "Неуважение", с Мишел Пиколи. Според директора на фестивала Thierry FREMAUХ, един от емблематичните филми на Франция. Може някой да го е гледал, Надин  Hug? Аз не съм.  ooooh!

http://www.lefigaro.fr/cinema/2016/03/22/03002-20160322ARTFIG000 … s-precedentes.php

Общо взето гуги разбира френски... Wink

Тази песен на Жорж Мустаки също е включена в статията, но защо, не разбрах... newsm78





Иначе туитър е пълен с осъждащи атентатите в Брюксел, туити...
Къде отива този свят!? Защо не се радва на живота и красотата, ами само войни, терор, и убийства... #Cussing out
Бог да прости загиналите...  Praynig

# 35
  • Мнения: 4 226
Здравейте, момичета

Много интересни неща сте написали вчера и днес  newsm51

Покрай днешните събития в Брюксел  Линка  Peace нещо писането ще го отложа за довечера bowuu
Дано до тогава да имаме някаква "светлинка в тунела" - нещо позитивно за любимката ни или каквото и да е  Praynig


Затова ви предлагам няколко извечни Индиански мъдрости Peace
ИНДИАНСКА МЪДРОСТ: ПРЕСТАНИ ДА ГЛЕДАШ СВЕТА С БЕЗПОКОЙСТВО


Скрит текст:
ИНДИАНСКА МЪДРОСТ: ПРЕСТАНИ ДА ГЛЕДАШ СВЕТА С БЕЗПОКОЙСТВО


Научи се да се наслаждаваш на мигновената красота, на птичия полет, играта на вятъра, песента на изворите, тайнствения сумрак на горския храсталак... Стани като детето, което се учудва на всичко и времето ще спре; ще се слееш със света в собственото си тяло...

Не се страхувай от различията и противоречията, които разделят света и създават илюзията за отделни събития. Такова възприемане е извор на сблъсъци, страдания и постоянна борба. Нощта не е враг на деня, както смъртта не е враг на живота. За да се получи небесна дъга трябва да се срещнат огъня и водата, слънцето и влагата...

Слънцето, луната, звездите... както и сърцето на човека са местата, където Бог е спрял, за да открие любовта си. Индианецът мисли за тези места и отправя към тях молитвите си. От тях получава подкрепа и благословия...

Бъди внимателен към шумовете на природата, към собствените си мисли, към вътрешните си усещания, към вълненията и реакциите на хората наоколо – без насилие, с любов и почитание. Тогава Духът ще се отвори като цветето сутрин, Bселената ще ти открие красотата си и всеки миг от живота ти ще бъде като първи изгрев...

Когато проникнеш много дълбоко в себе си, неизбежно стигаш до безкрая на света. Лесно можеш да се поставиш на мястото на дърво, планина или дишащ листак, да станеш птичи полет или уханието на цвете. Имаш в себе си мощта да изпиташ незнайните възможности на природата чрез вътрешния опит, който ни връща в центъра на всички неща...

Престани да гледаш света с безпокойство. Очите ти пръскат светлината на деня...

Научи се да общуваш с другите форми на живот – дървото, ручея, животното. Това са другите форми на теб самия...

Бъди ти самият, научи се с действията си да създаваш вълнения, усещания и цветове подобно на художника, подобно на твореца на вселената. В теб е мястото на най-голямата любов. Няма друго място, за да обичаш...

Размишлявай за ведростта на небето, лекотата на облака, отдалечи се от всичко, което задръства и натоварва духа. Промени начина си на виждане и усещане: "На върха на планината е закачен един облак и моето сърце е закачено за него." Така мисли и мъдрият навахо...

Чрез природата Бог ни дава необятна възможност: свободни сме да правим нещата с любов. С други думи - трябва да поемем риска да живеем и да обичаме, да преоткрием всеотдайността на детето, чистата му радост, безкрайната му доверчивост, без да губим прозорливостта на воина...

Не губи невинността и неуязвимостта на детето! Това не са различни неща, едното е следствие на другото. Мъдрият е едновременно и орелът в небесата, и лястовицата, все още крехка, зачудена от първите лъчи на пролетта...

Любовта няма нито минало, нито бъдеще. Тя се осъществява на мига с непосредствена красота, като пламък. Това усилва и осветява цялото Творение. Научи се да изживяваш мига, тогава страхът ти ще изчезне и мигът ще стане вечен. Друга вечност няма...

Ако искаш да живееш в трайно щастие, освободи се от навиците, които оковават и утежняват духа. Остави красотата на света да те изненадва. Всеки миг бъди готов за нови слънца..., за нови светове. Тогава Великият Дух ще те благослови и ще се възрадва чрез теб...

# 36
  • Мнения: 9 997
Канти  Hug веднага зареждам малко позитив
Нова снимка на Туба - обаче в гръб



https://www.instagram.com/p/BDQR1twmIuD/

Сами виждаме, а идругите са забелязали, че Туба поддържа косата си къса.  ooooh!
Искам вече да си я пусне, моля!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 6 546
   Линка, в сайта на фестивала, чийто линк сложи, го има. "Официалният афиш на 69-ия Фестивал в Кан".

http://www.festival-cannes.fr/en/article/62118.html

Под текста има "see also" (виж също). Под него има три прозореца - за водещия на откриването и на закриването на фестивала, за председателката на журито за късометражни филми и за председателя на журито. Задай горе вдясно с падащото меню за език -руски- и преводът е много добър. Peace
Пак ли атентат? Онзаи ден осмиваха белгийската полиция, че чак сега хванала изглежда боса на атентаторите в Брюксел ("чак сега се събудили"). Снощи чух, че готвели нови атентати. Ами логично - за толкова време подготвили са ги. Cry

Мда, Туба си поддържа къса косата. Може би за ролята трябва да е такава прическата или - сега ми хрумна- за поставяне на перука. Thinking



Последна редакция: вт, 22 мар 2016, 14:59 от sabina_m

# 38
  • Мнения: 41 708
Привет следобедно! Hug Hug Hug

Канти HugСаби HugЛинка Hug,благодаря за инфото и мъдростите! bouquet bouquet bouquet

И днес си имаме нова снимка,макар и Туба с гръб!Това ни пусна Ферзан бей! Laughing

Жалко за невинните жертви в Брюксел! Peace





# 39
  • Мнения: 6 546
  От този колаж в долния колаж с Туба, която върви, срещали ли сте такава снимка - вървящата Туба?


  Една притча и от мен намерена:

Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 9 997
Сабинка  Hug хубава притча.  Peace
Ама какво му е на положението, че не могат да се справят с тероризма!  Close Close Close
Това беше риторичен въпрос, не ми отговаряй.  Peace

По кафе с Хасрет за успокоение на нервите... Всички сме под напрежение, никой не е сигурен никъде по света.  ooooh!






Чакаме Ферзан бей да се смили и да пусне и други снимки.  Crossing Arms
Между другото, той това кафене го обича. Има още една снимка в ИГ си от там, и пише, обедна почивка.

https://www.instagram.com/p/BDF8dTZGItk/?taken-by=ferzanozpetek

 Да разбираме ли, че някъде наблизо репетират, и там ходят на обяд. Не за друго, а да упътим някои приятели, които ще ходят до Истанбул тази пролет, да видят къде се събира каста на ЧИ.

https://www.zomato.com/tr/istanbul/cafe-cakehouse-be%C5%9Fikta%C … anbul/menu#tabtop
https://www.zomato.com/tr/istanbul/cafe-cakehouse-be%C5%9Fikta%C … anbul/maps#tabtop

# 41
  • Мнения: 4 535


Привет!  Peace Лошо... Sad

И понеже веднъж бях запитана от полупозната, не си ли губя времето покрай турска актриса...точно днес ми се иска да ви кажа какво и отговорих. Не, не си губя времето с хора "от пейката пред блока", които никога няма да разберат, че хората на изкуството, които ми  доставят удоволствие, не ги деля по народност, цвят и религия. Сигурна съм, че и с вас е така, щом сме в тази тема Heart Eyes

И въпреки всичко, да си влезна в ресора с музиката. Wink Днес излезе клипчето с песента на Поли Генова за Евровизия 2016 Показвам ви го:



Poli Genova - If Love Was A Crime (Bulgaria) 2016 Eurovision Song Contest

# 42
  • Мнения: 9 997


Дами  Hug нося ви новина за Джансел:
Новият му филм е представен на някакъв фестивал в Индия и е взел наградата за най-добър чуждестранен филм.



Подробности тук:

https://gecce.com/haber-cansel-elcine-hindistandan-buyuk-odul

Честито на Джансел и се радвам, че режисьорството му върви ! Винаги съм смятала, че там му е бъдещето!  Peace

# 43
  • Мнения: 5 730
Здравейте Hug
Поздрави на нощната смяна Hug Hug

 Днес гледайте напред с Надежда, назад с Благодарност,
 нагоре с Вяра, наоколо с Любов и ще откриете
 колко е прекрасен този Свят и какъв Невероятен Подарък е Животът!


                      

Ферзан бей ,да започне да ни показва снимки от работния процес,не остана време до април,
съгласни сме и на снимки от предварителната работа. Joy Joy Joy

Законът на живота

 Научи Закона на Живота: получаваш само това, което даваш.
 Ако гледаш на света с гняв и омраза, гняв и омраза ще получиш.
 Ако гледаш на света с любов, любов и подкрепа ще получиш.
 Помни тази истина  и живей мъдро!

Не позволявай на мрачните мисли да завладеят ума ти.
 Не позволявай да болката да превземе сърцето ти. Не позволявай на отчаянието да нахлуе в душата ти.
 Не забравяй: ако очакваш да ти се случат лоши неща, трудно ще привлечеш щастието в живота си.
 Ако си сложиш черните очила, трудно ще видиш света в розово.
Ако избереш песимизма пред оптимизма, трудно ще подхранваш мечтите си. Излъчвай любов и ще получиш любов.
 Кажи "Обичам те!" и ще чуеш "Обичам те!".
Усмихвай се и светът ще ти се усмихне. Защото такъв е Законът на живота...


Честит празник на всички именници. bouquet

 

Хубав и спокоен ден,носещ позитивни новини. bouquet

Последна редакция: ср, 23 мар 2016, 08:08 от vdleri Вичона

# 44
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Вичи  Hug

Малко ми е трудно да се съсредоточа (  ooooh! и днес ме подхвана мигрената  Mr. Green), но трябва и да се обадя, че снощи пропуснах  Wink заради хубава причина ( имахме семейно парти  Simple Smile)

Тук...  Thinking новини все още нямаме, а от разнообразните кадри тук и в други източници се обърквам кое къде видях и дали не повтарям, ама...  ooooh! днес не ми е до това.  Peace



А за наградата на Джанселовият филм  smile3501
Да продължава в този дух и занапред!  Peace

И... стига ми засега - хубав ден!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт