Светлината на моя живот - Тема 14

  • 54 192
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug благодаря ти за новата тема  smile3525
която си оформила фантастично love001 с най*новите и уникални романтични сцени на Сурадж и Сандия newsm51 smile3501
а Анас и Депика с новите флуиди между тях са прекрасни и зад кадър Two Hearts Two Hearts Two Hearts loveuuu Two Hearts Two Hearts newsm17 smile3521


 Crazy

..новите клипове от сета надминаха всичките ми очаквания smile3521 явно сценаристите са размислили и след спада на рейтинга заради новия пълнеж са решили да ни отърват от Арзу  Laughing Praynig Praynig как хубаво я гръмна Сандийка ама и тя как гледа отстрани пожара  #Crazy пък и тръгнала да преследва Сандия с брадва newsm78 не виждам да се мярка в кадрите Гюл newsm78 дано Сандия първо него да е ликвидирала newsm12 никаква прошка за терористите не трябва да има  Naughty #2gunfire


Софи, много ти благодаря за хубавите думи!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Радвам се, че темата ти харесва ...  lovekiss lovekiss lovekiss Наистина се постарах да включа стоп кадри с най-новите прекрасни и супер романтични моменти между Сурадж и Сандия!!!  txtloves Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Запазих и някой от старите - вярно станаха доста, но държах да ги включа и мисля, че се получи страхотно!!!  luvbed txtloves Two Hearts Flushed Heart Eyes Flushed newsm41 А моментите на Анас и Дипика зад кадър са уникални - двамата заедно са истинска наслада за очите ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

И аз много се радвам на новите клипове от сета - не съм очаквала чак такъв сблъсък и такъв хубав бой!!!  smile3501 newsm76 Two Hearts Много ми харесва как Сандия бие Арзу - така й се пада ...  newsm44 newsm44 newsm44

Намерих инфо, където пише, че Гюл ще подпали мястото и ще затвори изходите, за да не могат присъстващите да излязат и всички да изгорят ...  smile3518 Въпреки това Сандия и Сурадж ще успеят да спасят семейство Рати ...   newsm18 Flushed Praynig  txtloves family Сандия щяла да се усети, че Швами всъщност е Гюл - май ще тръгне да го гони и тогава той ще пусне другия си войник - Арзу ...  smile3503 Днес Прачи Телхан - Арзу е пуснала едно кратко видео, в което се вижда, че Арзу спасява Вед от огъня ...  newsm76 Явно в нея има и нещо добро, но като цяло си е лоша! Може би като е видяла детето в беда е решила все пак да му помогне - защото той е дете!  newsm12 Но иначе как си стоеше в страни и гледаше как останалите се мъчат ...  #Sniper Мисля си, че първо е пожара и после това с гонитбата - може би Сандия е подгонила Гюл, а Арзу иска да я спре - вижда се, че Арзу тича след Сандия и иска да й попречи и тогава двете започват да се бият ...  newsm10 А и се вижда, че по полицейските дрехи на Сандия има петна от пушека - значи е след това. И Арзу я удари, но Сандия направо ще я отнесе ....  box box box Нашето момиче Сандия е номер 1 - най-добрата съпруга, майка и полицейски инспектор ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts А капака е, когато Арзу вади брадва на Сандия - направо е готова да я удари с нея и да я убие в гръб ...  #Sniper Дори да помогне на Вед - за мен Арзу е много лоша и не заслужава прошка!  fight Помага на Гюл, за да избие толкова много хора, а с брадвата срещу Сандия мина всички граници ...  smile3516 Обаче Сандия я усети и ще стреля в Арзу - мисля, че ще я простреля в рамото! Няма да я убие ...  Wink Ще видим какво ще стане, но определено ще е интересно ...  newsm78 Надявам се скоро сценаристите окончателно да разкарат Арзу от живота на семейство Рати и този трак да свърши ...  Praynig Praynig Praynig Искам новият трак да е изцяло за Сурадж и Сандия и за тяхната прекрасна любов - с нови случки и интересни моменти заедно ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed АНИКА/ СУРИА са най-добрата двойка ...
txtloves txtloves txtloves

Ето още едно уникално видео със супер качество от боя между Сандия и Арзу и клипчето на Арзу с Вед!!!  smile3525 Kissing Heart People Cop
 
https://www.youtube.com/watch?v=AnvT03TTZks

https://www.instagram.com/p/BDOBoe6FMH_/

http://www.tellychakkar.com/tv/tv-news/sandhya-aarzoo-confront-e … baati-hum-160321#

# 16
  • Мнения: 11 766
Роси,за хубавата тема!





Благодаря ти от сърце Тара!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Много се радвам, че темата ти харесва ...  lovekiss lovekiss lovekiss Пуснала си поредните прекрасни колажи на Сурадж и Сандия!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Позволих си да пренеса и тези от края на предната тема, защото супер много ми харесват ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Обожавам танца на Сурадж и Сандия в пунджаби стил - толкова са сладки и забавни, а Сураджи с тази роза ...  smile3521 smile3521 smile3521 С кошницата цветя също е върха ...  smile3534 Heart Eyes Flushed А за момента с прегръдката между Сурадж и Сандия в новите епизоди в Индия да не говорим - двамата са уникално сладки и готини!!! Обожавам ги - най-добрата двойка ...  txtloves Kissing Heart Two Hearts loveuuu luvbed newsm41 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 17
  • Мнения: 2 592
Единственото което си мисля за кадъра в който Арзу прегръща и целува Вед
 е за целувката на Юда Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 11 766
Нови невероятни клипове зад кадър с Дипика/ Сандия и Прачи/ Арзу - тук дават как точно двете снимат бойните сцени, от които вчера излязоха кадри ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Тези сцени са след пожара - явно Сандия не гони Гюл, а опитва да стигне на покрива, за да спре нещо може би свързано с пожара - за да спаси и други хора, не съм сигурна ...  newsm78 Но Арзу я гони и опитва да й попречи, като двете се бият ...  bash Сандия е страхотна - отлична игра на Дипика, доста пъти снимаха някои от сцените - силен е и момента, когато се хващат за гушите.  А преди това Арзу тегли Сандия за крака ... newsm66 После явно Сандия ще зашемети Арзу и ще се качи на покрива, но Арзу ще се свести и ще отиде с брадвата да опитва да убие Сандия и тогава тя ще я простреля ...  #Sniper После Сандия ще вземе брадвата, за да стигне с нея някакъв кран на една от тръбите ...  newsm44  People Cop Hands Clap Успя да го достигне и после май нещо й стана и загуби съзнание - поне така ми се струва ...  smile3518 Странното е, че после Арзу пак идва - вече ранена и в кръв и е с брадвата на същото място и май опитва пак да обърка кранчето ...  fight Къде ли е Сандия?  cry Интересно ще бъде да се види в самия епизод, защото тук трудно да разберем всичко - надявам се обаче Сандия да се разправи с Арзу веднъж завинаги! Тя няма работа в семейство Рати ...  Praynig Praynig Praynig Naughty #Sniper Софи съгласна съм с теб ... newsm10



https://www.youtube.com/watch?v=_nKLGVc_3SI

https://www.youtube.com/watch?v=-fdZDvjZHic

https://www.youtube.com/watch?v=4wNYLmNs9sQ

# 19
  • Мнения: 2 592
РОКСИ Hug мисля че Сандия се опитва да отвори крана по който да потече вода за да се изгаси пожара ooooh!предполагам че големите черни бидони са резервоари с вода  но Арзу и пречи и затова се бият newsm78 интересно къде е Сурадж да види какво прави пакистанката за която даде дума да се грижи за да я хареса майка му  Twisted Evil а на Сандия повтаряше да не гледа на нея като полицай защото била невинна и неопитна Crossing Arms дано се появи да помогне на Сандия която припадна Praynig Praynig Praynig Praynig

 Heart Eyes Crazy


# 20
  • Мнения: 8 458
Добър вечер светлинки  Hug Hug Hug
Роси Hug мерси за новичките клипчета  smile3525
Тара Hugмного хубави колажи както винаги  smile3525
Софи Hugчудесен Сураджи си ни довела  smile3521 той горкия със сигурност много ще се травмира като разбере за Арзу  smile3518
Ново от Дипика  smile3521

# 21
  • Мнения: 2 592
В новата серия Сандия догони облечената с бурка Арзу и я закара в полицията Wink
беше много ядосана и почти не се владееше за разлика от Арзу която мълчеше гледаше я и от време на време казваше че нищо не знае и никой не познава  smile3511 много е хладнокръвна newsm78 а в това време Сантош съжалява че Арзу няма да бъде на награждаването понеже я е скрила и никой не знае че тя е в Пушкар затова се опита поне да я чуе по телефона Rolling Eyes ейй-й много и липсва.. ooooh! и Сурадж се върна прегърна Сантош и се разплака че не може да сподели болката и за брат и но така и не разбрах убила ли го е или си приписва вината за смърта му защото го застреляха на границата newsm78 в това време Сандия вдигна цялата полиция на крак да проверява всичко и всеки защото разбра че Шами или Свами newsm78 всъщност е Гюл и двамата с Арзу са свързани а той ги гледа отнякъде Shocked през лаптопа си какво става в залата и се закани на Сандия че и остават 15 минути до смъртта #Crazy Rolling Eyes цялата фамилия Рати пристигна за награждаването Сантош похвали Сандия за хубавия декор и след това статуята се завъртя почна да ръси искри и пожара започна.. smile3518 появи се и Арзу newsm78 интересно кой как и защо я е пуснал след като Сандия я беше арестувала newsm78   


# 22
  • Мнения: 8 458
Софи мерси за разказа на новата серия  smile3525

# 23
  • Мнения: 2 592
ЕНИ Hug  и аз ти благодаря за колажа на Сурадж в сапфиреносиньо Crazy smile3525
страхотен е Heart Eyes smile3521

# 24
# 25
  • Мнения: 11 766
Нови невероятни снимки на Анас и Дипика пуснати днес!!! Двамата са уникални сладури ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves smile3521 Oha! Тези на Дипика/ Сандия с униформата са зад кадър от сцените, които е снимала вчера и онзи ден!!!  newsm76 newsm76 newsm76 Много ме кефи новата снимка на Анас - как е посочил за късмет! С уникалния пръстен на Сурадж!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss  newsm18

Ени - Новата снимка на Дипика също е страхотна - усмихнала се е много чаровно и сладко ... Flushed ppp Hands Clap  Two Hearts







Ето още няколко невероятни клипчета зад кадър!!! Първото отново е с пожара - този път с по-добро качество ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Второто вече дават повече кадри - тук някакви мъже с пистолети се появяват - май са от хората на Гюл, но други. Сандия опитва да ги спре - огъня продължава да гори - нали и пожарогасителите не работят.  no no no Сурадж и останалите също са там ...  family Арзу се крие наблюдавайки от страни случващото се - после май тръгва след Сандия, за да си получи боя ...  box box box В интервюто Дипика казва, че този епизод ще е изпълнен с много екшън!!!  newsm76 newsm76 newsm76 Има и някакъв клип с Нелу/ Сантош ...  newsm10



https://www.youtube.com/watch?v=hUy-zYkC8xs

https://www.youtube.com/watch?v=T6oRIhQIRFg

https://www.youtube.com/watch?v=V4NNcetuaTQ

Ето и едно кратко, но супер сладко видео зад кадър на Анас/ Сурадж и Дев/ Вед - малкия скача в прегръдките му! Много са сладки ...  1swing Flushed Heart Eyes Flushed family Това е на мястото на награждаването ...  smile3503 Отзад за малко се вижда и Дипика/ Сандия ... People Cop Hands Clap newsm18



https://www.facebook.com/863247770401953/videos/1032344090158986 … _finch_main_video

# 26
  • Мнения: 8 458
Роси мерсаж за новичкото инфо  smile3525мдааа екшъна ще е голям в предстоящите епизоди .


# 27
# 28
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug мисля че Сандия се опитва да отвори крана по който да потече вода за да се изгаси пожара ooooh!предполагам че големите черни бидони са резервоари с вода  но Арзу и пречи и затова се бият newsm78 интересно къде е Сурадж да види какво прави пакистанката за която даде дума да се грижи за да я хареса майка му  Twisted Evil а на Сандия повтаряше да не гледа на нея като полицай защото била невинна и неопитна Crossing Arms дано се появи да помогне на Сандия която припадна Praynig Praynig Praynig Praynig

 Heart Eyes Crazy




Сурадж вероятно е долу и опитва да помогне на хората в пожара - а в това време Сандия опитва да отвори крановете, за да изсипе вода от бидоните ...  newsm12 Kissing Heart Two Hearts Нали Гюл и хората му повредиха всички пожарогасители ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Пък и преди това явно Сандия и останалите ще имат сблъсък с част от хората на Гюл ..  no no no А после Сандия ще се бие с Арзу ...  fight Обаче Гюл и останалите му помощници вероятно ще останат за накрая ...  newsm78 Дано тогава Сурадж и Сандия заедно се справят с тях, както се справиха в Мисия Махабали ...  Praynig People Cop Hands Clap Дано Сурадж да се качи горе и да помогне на Сандия ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts People Cop

Софи - благодаря ти за разказа на новия епизод в Индия!  smile3525 newsm76 Two Hearts Когато ми остане време и аз ще си кажа мнението за него, както и това, което разбрах ...
  smile3503

# 29
  • Мнения: 628
newsm51 newsm51 newsm51
Минавам за малко да благодаря на Роси Hug за новата тема- както винаги се е получила страхотно! love001 love001 love001



И на вас момичета Hug много благодаря за новото инфо, снимки и разкази! smile3525 smile3525 smile3525

Само да вметна Grinning- предстоящите епизоди ми изглеждат интересни- как ли ще реагират Ратита като разберат за Арзу fiuuuuuu Най-вече Сурадж, който толкова я защитава Thinking А и какво ли са намислили сценаристите за след това newsm78



                                           txtloves txtloves txtloves

Общи условия

Активация на акаунт