Светлината на моя живот - Тема 14

  • 54 175
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 766
Уау, намерих едно невероятно клипче с Анас и Дипика зад кадър от шоуто, в което гостуваха през октомври 2015!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Клипчето е кратко, но е страхотно ...  newsm44 newsm44 newsm44 Анас и Дипика нямат равни - така хубаво се забавляват заедно - гледат се и се усмихват ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Обожавам ги - искам винаги да ги гледам така близки ... Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Flushed Flushed family











https://www.facebook.com/863247770401953/videos/973512276042168/ … h_thumbnail_video

# 31
  • Мнения: 11 766
newsm51 newsm51 newsm51
Минавам за малко да благодаря на Роси Hug за новата тема- както винаги се е получила страхотно! love001 love001 love001
txtloves txtloves txtloves


И на вас момичета Hug много благодаря за новото инфо, снимки и разкази! smile3525 smile3525 smile3525

Само да вметна Grinning- предстоящите епизоди ми изглеждат интересни- как ли ще реагират Ратита като разберат за Арзу fiuuuuuu Най-вече Сурадж, който толкова я защитава Thinking А и какво ли са намислили сценаристите за след това newsm78
                                       

Радвам се, че темата ти харесва Робин!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Определено ни очакват много интересни епизоди ...  newsm76 newsm76 newsm76 Наистина Сурадж вярваше, че Арзу е добро момиче - за него Чоту е като истински брат и искаше да е щастлив, а и обеща на бабата на Арзу да не се отнасят несправедливо с нея ...  smile3503 Сурадж е много добър, благороден и наивен - не може да си представи, че Арзу е толкова опасна, дори я прие като сестра ...  thumbsup Но но въпреки това Сурадж се вслуша в думите на Сандия ...  newsm10 Когато Сандия сподели със Сурадж съмненията си спрямо Арзу и му каза, че ще е по-добре да я изпратят в Пакистан докато мине Холи - Сурадж веднага се съгласи със Сандия!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts В момента нито Сурадж, нито Сандия знаят, че Арзу е в Пушкар - само Сантош и Чоту знаят, но крият ...  Naughty В момента Сантош е тази, която най-много защитава Арзу - особено щом разбра за връзката на Чоту с Пия ...  Crossing Arms Но щом Сантош разбере що за стока е и най-вече, че е от Пакистан направо ще й призлее ...   bash За Сурадж също ще е голям шок, когато разбере, както и за останалите от семейството! Peace Никой от тях не може да си представи, че Арзу вероятно е терористка ...  ooooh! Само Сандия я подозира откакто разбра, че е от Пакистан и че нито една камера не я е засякла на гарата ...  People Cop Мена също не харесва Арзу и се чудеше как да се отърве от нея  ...  smile3533

Само да се свършва по-бързо с този трак - стига са ни занимавали с Арзу и Чоту - най-вече с Арзу!  Praynig Praynig Praynig

Робин - Великолепен колаж на Сурадж и Сандия си пуснала!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Нямам представа какво ще измислят за натам сценаристите, но дано е нещо, с което да ни зарадват ...  Praynig Praynig Praynig Искам някои трак изцяло за Сурадж и Сандия и за тяхната уникална любов - много искам двамата да отидат отново в чужбина!!!! Да ни радват с още и още романтични сцени между тях ...  txtloves Kissing Heart Two Hearts loveuuu luvbed lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts Определено имаме нужда ...  smile3534  Two Hearts Flushed Важното е колкото и да продължи сериала Анас и Дипика да ни радват до края в него и всичко със Сурадж и Сандия да е наред ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves hug Аз много си мечтая за ново пътуване в чужбина с нашите Суриа, също и за някои конкурс по танци, в които двамата заедно да участват - номер 1 са ...  Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Flushed family grinning039

Ени, Надя - благодаря ви за хубавите снимки и колажи ...
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 592
РОБИН Hug bouquet РОКСИ Hug bouquet  колажа и стоп кадрите които сте пуснали с двамата са прекрасни  Heart Eyes Scatter Two Hearts Kissing Heart

 Heart Eyes  smile3521

# 33
  • Мнения: 1 117
 wavey wavey wavey



Последна редакция: ср, 23 мар 2016, 22:46 от Tara41

# 34
  • Сливен
  • Мнения: 446


ето тази снимка си сложих на работния плот на компютъра smile3503 newsm10

# 35
# 36
  • Мнения: 2 592
Офф..Сантош за пореден път доказа че е лицемерка и фурнаджийска лопата за снаха си Сандия Thinking в сериите по Войо как хубаво говори за нея през Закир и останалите офицери че я подкрепяла защото напоследък изгубила вяра а тя била родена да плаши враговете не да се бои от тях  Hug People Cop Hands Clapама после като Сандия замина на  мисията първа искаше да я забрави и да заличи спомена за нея newsm78 че и пред сълзите и молбите на Вед не се спря #Cussing out и в последните индийски серии пак е същата Crossing Arms крие и лъже Сандия за всичко но като види дебелия пак до нея стига за да и оправи забърканите каши #Cussing out

МИМЕ Hug мерси за клипчето Stop не съм запомнила името на артистите които играят Арзу и Чоту
но двамата се скъсаха да си правят реклама покрай Анас и Депика #Cussing out съжалявам но са едно голямо нищо и смъкнаха рейтинга на Светлината - за друго не стават..направо са отвратителни smile3513 bash

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes smile3521

# 37
  • Мнения: 11 766
РОБИН Hug bouquet РОКСИ Hug bouquet  колажа и стоп кадрите които сте пуснали с двамата са прекрасни  Heart Eyes Scatter Two Hearts Kissing Heart Heart Eyes  smile3521




Радвам се, че ти харесват Софи!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts И аз ти благодаря, че ни припомни тази уникална снимка!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Супер селфи на Анас и Дипика зад кадър от шоуто, в което участваха преди време ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Обожавам тази снимка - затова я сложих и в началото на темата ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts loveuuu Flushed ppp Hands Clap Двамата са ВЕЛИКОЛЕПНИ И СУПЕР СЛАДКИ!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Тара, за съжаление не виждам нещата, които си пуснала!  no no no Все още може да си редактираш поста ...
 newsm76

Намерих 2 невероятни гифчета от клипчето зад кадър с Анас/ Сурадж и Дев/ Вед! Уникални сладури са ...  newsm51 Kissing Heart Two Hearts txtloves 1swing Flushed family

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 00:03 от Roxis

# 38
  • Мнения: 2 592
В новата серия Сандия получи повишението си лично от министъра People Cop Hands Clap
 не знам точно какъв чин  ooooh! надявам се в индийския форум да го коментират Wink
после имаше много поздрави и танци за Сандия но на мен лично повече ми харесва когато Сураджи и Сандийка танцуват Laughing newsm68.. в очакване на сцените с пожара сценаристите много ме разсмяха с хрумката Арзу да избяга през прозореца на полицейската тоалетна Shocked снахата мустанг как се провря оттам може само да гадаем Laughing Laughing Laughing Joy newsm78..интересното с хубавия бой предстои  box smile3521


 Heart Eyes

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 02:23 от soffita

# 39
  • Мнения: 8 442
Добър вечер момичета Hug Hug Hug
Роси HugСофи HugТара HugМими HugРобин HugНадя Hug мерси за всички споделени красоти  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Софи мерси за разказа на сериите  smile3525
Роска мерси за гифчетата  smile3525
Дев/Вед какъв лъвски скок направи  smile3521ама и екранния му татко много добре го прихвана  smile3521
Мими мерси за клипчето  smile3525
Прачи какво ли е това дето го приготви  newsm78явно беше доста вкусно защото и Чоти и Анас го харесаха много  smile3521
От мен една Дипика с много сладък поздрав за Холи  smile3521

https://www.instagram.com/p/BDTCR6vo_7J/?taken-by=deepikasingh150

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 446







тези сцени са много хубави и на мен много ми харесаха smile3503 newsm10

# 41
  • Мнения: 1 117
Роси, редактирах поста, виждаш ли ги? Сега пък аз не виждам твойте гифчета и това, което е качила Софи. newsm78

Нямам търпение да свърши този трак.
 -Повече от 35 години, откакто Сантош е омъжена и никой досега не е забелязал неистовия и страх от всичко свързано с Пакистан? Актрисата е добра, но това треперене, че чак да не може да каже защо е в това състояние, е преиграване.
-Никакви мотиви, според мен, не оправдават действията и зад гърба на Сандия.
-Топ полицайката,заобиколена от терористи, не се усеща докато те си вършат своята работа под носа и.
-И още нещо, което не ми харесва, голям ревльо го правят Сурадж през цялото време, винаги е готов да се разплаче.
-Забелязала съм също, че когато другите около него, нямат никакви признаци на изпотяване, той е с капки по челото и потни петна по ризата.
Сега може да ме замеряте с каквото си искате. Hug
Това не означава, че не харесвам Сурия и всички романтични моменти между тях. Heart Eyes


# 42
  • Мнения: 11 766
Роска мерси за гифчетата  smile3525 Дев/Вед какъв лъвски скок направи  smile3521ама и екранния му татко много добре го прихвана  smile3521 От мен една Дипика с много сладък поздрав за Холи  smile3521

https://www.instagram.com/p/BDTCR6vo_7J/?taken-by=deepikasingh150


https://www.youtube.com/watch?v=3-lShLGx95o

https://www.youtube.com/watch?v=6s6Dtmanuu8
МИМЕ Hug мерси за клипчето Stop не съм запомнила името на артистите които играят Арзу и Чоту
но двамата се скъсаха да си правят реклама покрай Анас и Депика #Cussing out съжалявам но са едно голямо нищо и смъкнаха рейтинга на Светлината - за друго не стават..направо са отвратителни smile3513 bash

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes smile3521



Ени, благодаря ти за невероятния колаж на Сурадж и Сандия, както и за страхотния поздрав от Дипика за Холи!! Тя е номер 1 ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts Мими - благодаря ти за клипчетата ...  bouquet И аз мисля като Софи - прекаляват с интервютата и репортажите с Прачи и Кунал/ Арзу и Чоту ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Това много дразни феновете на сериала и с пълно право ...  Peace Хората вече се оплакват от това - напоследък ги бяха намалили, но днес пак пуснаха!  Naughty Разбирам, че трака се върти около тази история, но е прекалено ...  smile3506 Кунал не чак толкова, но Прачи/ Арзу не спира да се саморекламира - всеки ден се изтъква, а това е много дразнещо ...  box box box И двамата трябва да си знаят мястото, а не да се възползват от успеха на Анас и Дипика!  Naughty Rolling Eyes Praynig Сурадж и Сандия са най-невероятната двойка и никой не може да се хване и на малкият им пръст ...  txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts luvbed kiss

Ето и от мен още няколко клипчета от днес! Първото е зад кадър - друга сцена между Сандия и Арзу - само, че вътре, преди да излязат отвън ...  newsm10 newsm76 Two Hearts Пускам и видеото от Мими - намерих го пълното. Пускам го заради Анас, който е супер сладур - малкия Дев/ Вед също!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts А тук в края на интервюто Кунал и Прачи отиват и при Каран/ Викрам 2 и той говори и също е хубав ...  smile3503 Пускам и едно гифче с нашите сладури Суриа ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts



https://www.youtube.com/watch?v=sHYSqnXA3vo

https://www.youtube.com/watch?v=GwRABB8kDY4

https://www.youtube.com/watch?v=ARQNmDLtM4M

https://www.youtube.com/watch?v=DFzx_rTd4e8

# 43
  • Мнения: 11 766
Роси, редактирах поста, виждаш ли ги? Сега пък аз не виждам твойте гифчета и това, което е качила Софи. newsm78

Нямам търпение да свърши този трак.
 -Повече от 35 години, откакто Сантош е омъжена и никой досега не е забелязал неистовия и страх от всичко свързано с Пакистан? Актрисата е добра, но това треперене, че чак да не може да каже защо е в това състояние, е преиграване.
-Никакви мотиви, според мен, не оправдават действията и зад гърба на Сандия.
-Топ полицайката,заобиколена от терористи, не се усеща докато те си вършат своята работа под носа и.
-И още нещо, което не ми харесва, голям ревльо го правят Сурадж през цялото време, винаги е готов да се разплаче.
-Забелязала съм също, че когато другите около него, нямат никакви признаци на изпотяване, той е с капки по челото и потни петна по ризата.
Сега може да ме замеряте с каквото си искате. Hug
Това не означава, че не харесвам Сурия и всички романтични моменти между тях. Heart Eyes




Тара, вече виждам колажите ти - чудесни са!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Много ти благодаря ...  newsm76 newsm76 newsm76 Анас/ Сурадж е очарователен - няма равен на себе си ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura А Сурадж и Сандия са толкова прекрасни - особено като си казват WO AI NI - ОБИЧАМ ТЕ ...  txtloves txtloves txtloves Тази сцена ми е супер любима - Сурадж прати въздушни целувки на Сандия, докато беше в лагера - а тя от другата страна как си ги хвана - уникални са ...  luvbed Kissing Heart Two Hearts loveuuu txtloves Heart Eyes Flushed

Аз също качих гифчетата ми отново, че да може да ги видиш - всичко е от сайта на http://i.imgur.com/  Peace Откакто направиха нещо с него - повечето хора не виждат публикациите на другите - докато тези, които си ги качват си ги виждат ...  ooooh! Затова понякога и аз не виждам някои от публикациите на Софи ...  Rolling Eyes Аз спрях да качвам там - гифчетата одеве ги бях взела от Индийския форум - копнах ги, но сега ги качих другаде!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Колкото до мнението ти - всеки има право на такова! Никой с нищо няма да те замеря ...  newsm62 И аз нямам търпение този трак да свърши и най-вече да спрат да ни занимават с Арзу и Чоту - най-вече с нея!  Praynig Praynig Praynig Съгласна съм с теб, че прекалиха с това да сложат толкова много терористи да работят на мястото за награждаването и Сандия да не се усети по-рано, но сценаристи - какво да ги правиш!  newsm78 Колкото до Сантош - никой не е забелязал да се страхува от Пакистан просто защото до сега не са го споменавали и не са имали никаква връзка с него ...  Peace Но след като Сандия и Сурадж ходиха в Пакистан спомените на Сантош са оживели - особено, когато и тя отиде на границата ...  Wink Аз това го разбирам - вече с ретроспекцията за случилото се ми стана ясно. Все пак са убили брата на Сантош пред нея точно на границата с Пакистан - нормално е това да се запечати в съзнанието й и да се плаши щом чуе за Пакистан!  no no no А че не одобрявам действията й зад гърба на Сандия и това, че крие от нея, че Арзу е тук - това е 100 % сигурно! Въобще не го одобрявам ...  bash

Но виж за Сурадж не съм съгласна, но това е очаквано!  Mr. Green Той е прекалено добър и чувствителен - затова понякога се разплаква, но не мога да го нарека ревльо!  Peace Сурадж има много добро сърце - благороден е, възпитан е в здрави морални ценности, обича семейството си - сега, когато разбра какво е преживяла майка му и как са убили брат й на границата е нормално да се разплаче!  Wink Да и в други моменти е плакал особено в началото.  Sunglasses Но след като Сандия дойде в живота му - виждаме колко смел, прекрасен и силен е Сурадж! Понякога плаче от вълнение и щастие - друг път от мъка - но не го прави толкова често.  newsm10 Държи се и хладнокръвно, сериозно и на положение - той е смел и силен.  Kissing Heart Винаги има причина, когато изразява чувствата си.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Прави го в зависимост от ситуацията ...  newsm18 Именно тази негова чувствителност е това, което го различава от останалите и именно това се харесва у зрителя ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Сурадж е номер 1! Обича жена си от цялото си сърце, той е прекрасен съпруг, син и баща! Винаги помага на другите - не е като повечето мъже, които само крещят на хората около себе си и ги нараняват ...  Two Hearts Сурадж също е допускал грешки, но всеки греши ...  smile3525 Колкото до потта - много рядко има капки пот по ризите си - да случва се понякога, но е рядко! Пък и това е нормално, като се има в предвид, че доста често в Индия е над 40 градуса!  grinning039 Представете си как е да снимаш дадена сцена пак и пак в такава жега - няма как да не се изпотиш понякога, също и когато спортуваш ...  newsm08 По лицето му също понякога има леки капки под - но не често. Някои хора се потят по-лесно от други - зависи си от човека! newsm76 А може би в случая и това, че образа на Сурадж е на толкова добър, благороден и чувствителен човек също оказва влияние ...  thumbsup Анас е уникален мъж - красив, секси, чаровен - играе перфектно, както и Дипика ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Аз обожавам Сурадж, обожавам и Сандия - а за двойката Сурадж и Сандия да не говорим!  lovekiss lovekiss lovekiss Тях ги обичам от цялото си сърце ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Така са ме пленили, че мога да ги гледам отново и отново без да ми омръзне!!!!  txtloves txtloves txtloves Знам, че ти също много ги харесваш - това си личи от всички уникални гифчета и колажи, с които ни радваш ...  newsm51 Kissing Heart Two Hearts

А за това, че имаш леки забележки или различно мнение по даден въпрос - това не е проблем! Напротив, всеки човек е различен и има различни виждания ...  smile3503 Пък и ние тук просто си обсъждаме и всеки казва своята гледна точка ...  ppp

Надя - благодаря ти за всички стоп кадри ...
Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 03:00 от Roxis

# 44
  • Мнения: 2 592
ТАРА Hug и моето мнение е същото Laughing пакистанската история е абсурдна с  глупостите които ни поднасят от самото начало около Арзу ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт