Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 458
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 46 580
Купих си хваления гел за почистване на лице на Balea, честно казано не останах възхитена. Става, ама чак пък пак да си купя едва ли. Много трудно се натиска помпата, гела е прекалено гъст и труден за нанасяне, но пък мирише хубаво. Не е много измивен. Simple Smile
Съжалявам, че съм ви подвела  Embarassed Hug
При мен по-скоро ароматът беше проблем, силен ми е и затова очаквах недоволни по-скоро в тази посока, а той пък ви е харесал на мирис  Mr. Green

Скрит текст:
Пуснете ги в темата за размени, родих се откакто я открих Simple Smile

# 406
  • Мнения: 5 128
Аз похвалих измивния гел на Балеа за смесена кожа, който е в тубичка, а не с помпичка  Wink

И аз съм доволна от коментираната очна линия на Голдън Роуз  Peace

# 407
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
За очните линии на Голдън Роуз и аз съм съгласна.Не засъхват бързо в шишенцето както техните спирали и са доста трайни върху клепачите.
От очната линия писалка на Есенс съм много разочарована.Още като я купих не се разнасяше равномерно,не правеше плътна линия,прозираше.Сега слагам на едното око,за другото направо спира да пуска продукт,а е ползвана не повече от 15-20 пъти.Не съм я изхвърлила,защото е удобна за малки корекции,но очаквах повече от нея.

# 408
  • Мнения: 3 745
тази очна линия с мека четчица ли е или с твърд писец, не мога да си слагам очна линия с писец,  ползвам техните в дългите тубички , като спиралата, иначе подкрепям ,че са много хубави и трайни и евтини 

# 409
  • Мнения: 2 705
тази очна линия с мека четчица ли е или с твърд писец, не мога да си слагам очна линия с писец,  ползвам техните в дългите тубички , като спиралата, иначе подкрепям ,че са много хубави и трайни и евтини 

Твърд писец Simple Smile

# 410
  • Мнения: 36 089
Аз вчера си взех на нивеа део спрея който е без алуминий и ме изненада приятно.

видях го вчера в другата тема, купувам го често заедно с някой от вариантите на Алверде

# 411
  • София
  • Мнения: 5 289
От очната линия писалка на Есенс съм много разочарована.Още като я купих не се разнасяше равномерно,не правеше плътна линия,прозираше.Сега слагам на едното око,за другото направо спира да пуска продукт,а е ползвана не повече от 15-20 пъти.Не съм я изхвърлила,защото е удобна за малки корекции,но очаквах повече от нея.
И при мен беше така, докато не обърна внимание че го оставям в поставката със писеца нагоре.След като си го държа с писеца на долу, си оставя черна линия без проблем. Peace

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
От очната линия писалка на Есенс съм много разочарована.Още като я купих не се разнасяше равномерно,не правеше плътна линия,прозираше.Сега слагам на едното око,за другото направо спира да пуска продукт,а е ползвана не повече от 15-20 пъти.Не съм я изхвърлила,защото е удобна за малки корекции,но очаквах повече от нея.
И при мен беше така, докато не обърна внимание че го оставям в поставката със писеца нагоре.След като си го държа с писеца на долу, си оставя черна линия без проблем. Peace
Още днес ще сложа писалката с писеца надолу и утре ще пробвам.Аз я държа в легнало положение в козметичен несесер.Сигурно има значение,благодаря ти Hug bouquet

# 413
  • Русе
  • Мнения: 1 524
Къде, в кой сайт мога да видя цветовете на червилата Голдън Роуз. Имам доста оранжеви дрехи и не мога да си намеря червило, което да не е точно оранжево на цвят, по-скоро някакъв телесен цвят с оранжевеещ отенък. Харесвам си някое, но като си сложа и облека оранжева блуза не стои добре, или розовее или червенее. Ако може да ми препоръчата кой номер. Просто Голдън Роуз са ми любимите червила.

# 414
  • София
  • Мнения: 718
Напълно съм съгласна за измивния на Балеа.Ужасна помпичка,а гелът не е нищо особено.
Похвалвам новия ФДТ на Лорел.Лек,сравнително покривен и наистина матира.Дори и моята кожа се държи добре,без пудра даже.В момента е 15-16лв. в dm  и Лили (намален).
Тъкмо исках да го пробвам този фон дьо тен,само дано има моя цвят.Аз също съм доволна от очната линия на Golden rose.

# 415
  • Мнения: 822
Напълно съм съгласна за измивния на Балеа.Ужасна помпичка,а гелът не е нищо особено.
Похвалвам новия ФДТ на Лорел.Лек,сравнително покривен и наистина матира.Дори и моята кожа се държи добре,без пудра даже.В момента е 15-16лв. в dm  и Лили (намален).
Тъкмо исках да го пробвам този фон дьо тен,само дано има моя цвят.Аз също съм доволна от очната линия на Golden rose.

Може ли линк към този фдт? Hug

# 416
  • София
  • Мнения: 718
Напълно съм съгласна за измивния на Балеа.Ужасна помпичка,а гелът не е нищо особено.
Похвалвам новия ФДТ на Лорел.Лек,сравнително покривен и наистина матира.Дори и моята кожа се държи добре,без пудра даже.В момента е 15-16лв. в dm  и Лили (намален).
Тъкмо исках да го пробвам този фон дьо тен,само дано има моя цвят.Аз също съм доволна от очната линия на Golden rose.

Може ли линк към този фдт? Hug
Заповядай! bouquet
Скрит текст:

# 417
  • Мнения: 822
Напълно съм съгласна за измивния на Балеа.Ужасна помпичка,а гелът не е нищо особено.
Похвалвам новия ФДТ на Лорел.Лек,сравнително покривен и наистина матира.Дори и моята кожа се държи добре,без пудра даже.В момента е 15-16лв. в dm  и Лили (намален).
Тъкмо исках да го пробвам този фон дьо тен,само дано има моя цвят.Аз също съм доволна от очната линия на Golden rose.

Може ли линк към този фдт? Hug
Заповядай! bouquet
Скрит текст:

Благодаря   Hug
И аз съм в търсене на перфектния фдт/бб крем и като, че ли все още не съм открила МОЯ Simple Smile Сега ползвам фдт Revlon Colorstay и в общи линии съм доволна, но все ми се иска оооооще малко по-добре  Embarassed

# 418
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
И от мен един глас за дезодорантите на Нивеа без алуминии.Сега ползвам Nivea Fresh Comfort.

# 419
  • Мнения: 46 580
Тези на Нивея не ви ли дразнят кожата? И аз се бях засилила да ползвам без алуминий, но много ме щипят  Tired

Искам да попитам за впечатление от тези продукти на "Yoghurt of Bulgaria", четох положителни отзиви, но ме интересува конкретно за комбинирана кожа дали са подходящи.
http://www.biofresh.bg/vsichki-produkti/grija-za-liceto/maski-za … otiv-bruchki.html
http://www.biofresh.bg/vsichki-produkti/grija-za-liceto/pochistv … vane-na-lice.html

Общи условия

Активация на акаунт