Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 428
  • 754
  •   1
Отговори
# 420
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
При мен не щипе и грам  Peace

# 421
  • Мнения: 1 745
И аз мисля да пробвам този фдт. Ползвам от години матиращия на Орифлейм,пасваше ми идеално и цвета си бях уцелила,но вече не го виждам в каталозите.    Rolling Eyes  За това ще търся друг,но се ужасявам как ще нацеля подходящия за мен цвят. Имам 3-4 неуспешни покупки,а уж тествам на ръката. Като се прибера и нанеса на лицето-нищо общо!    Crazy

# 422
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Къде, в кой сайт мога да видя цветовете на червилата Голдън Роуз. Имам доста оранжеви дрехи и не мога да си намеря червило, което да не е точно оранжево на цвят, по-скоро някакъв телесен цвят с оранжевеещ отенък. Харесвам си някое, но като си сложа и облека оранжева блуза не стои добре, или розовее или червенее. Ако може да ми препоръчата кой номер. Просто Голдън Роуз са ми любимите червила.

Скрит текст:

От същата серия Velvet Matt виж №1 и №3, аз ги имах, но са ми прекалено нюдови и ги подарих.

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 16:48 от Киса

# 423
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Тези на Нивея не ви ли дразнят кожата? И аз се бях засилила да ползвам без алуминий, но много ме щипят  Tired

Искам да попитам за впечатление от тези продукти на "Yoghurt of Bulgaria", четох положителни отзиви, но ме интересува конкретно за комбинирана кожа дали са подходящи.
http://www.biofresh.bg/vsichki-produkti/grija-za-liceto/maski-za … otiv-bruchki.html
http://www.biofresh.bg/vsichki-produkti/grija-za-liceto/pochistv … vane-na-lice.html

И двата продукта са страхотни, но според мен за суха или нормална кожа. Моята е комбинирана през лятото, но тогава не бих ги ползвала. Само през зимата си мия лицето с гела (супер икономичен е между другото) и маската е точно за студените месеци. Концентрата им за суха кожа в големи студове е разкошен. Heart Eyes Един от най-добрите продукти, които съм имала.

# 424
  • Мнения: 433
Аз си тествам ФДТ на врата. Така съм чела в интернет и наистина до сега съм уцелвала. В аптека Медея до Мол София има много мили консултантки, та те ме насочиха към марка и "модел", ако мога така да го нарека. Simple Smile

# 425
  • Мнения: 1 558
Здравейте и от мен момичета. Записвам се при вас да ви следя. Търся си някакъв подходящ крем за мазна кожа. Някой ползвал ли е новия на Нивея ?

# 426
  • Мнения: 815
Здравейте и от мен момичета. Записвам се при вас да ви следя. Търся си някакъв подходящ крем за мазна кожа. Някой ползвал ли е новия на Нивея ?

Аз го ползвах известно време и съм доволна - лек е,не омазнява изобщо и хидратира

# 427
  • Мнения: 10 414
Вчера бях в Халите и реших да погледна в Елитис за прочутата спирала на Ревлон. Доста се колебаех, защото в последно време повечето спирали ми дразнят очите и ги ползвам доста предпазливо, а тук четох подобно мнение за спиралата на Ревлон. Само че колебанията ми бяхя съвсем напразни - такава картинка не бях виждала скоро! Стелажът на Ревлон беше просто опустошен - нямаше почти нищо на него. Накрая си купих един молив на Гош за утеха (между другото се оказа много хубав и покривен златист цвят, така че съм доволна)

# 428
  • Мнения: 679
Ето този Тоник с матиращ ефект Essence си кyпих преди няколко дни и засега ми допада доста! Ето го описанието мy "Бори се срещу появата на неприятните пъпки и черни точки върху лицето ти. Тоникът е с дълготраен матиращ ефект, благодарение на пудрата включена в състава му."

И да кажа за четка за коса Дессата. Не е нещо yаy, но ми харесва, че е малка, сладка и с капаче. Освен това заедно с нея ми пратиха мостра на шампоан Simple Smile Абе доволна съм! Simple Smile

# 429
  • Мнения: 433
Ето този Тоник с матиращ ефект Essence си кyпих преди няколко дни и засега ми допада доста! Ето го описанието мy "Бори се срещу появата на неприятните пъпки и черни точки върху лицето ти. Тоникът е с дълготраен матиращ ефект, благодарение на пудрата включена в състава му."

И да кажа за четка за коса Дессата. Не е нещо yаy, но ми харесва, че е малка, сладка и с капаче. Освен това заедно с нея ми пратиха мостра на шампоан Simple Smile Абе доволна съм! Simple Smile

И аз много харесвам този тоник. Две опаковки изхабих вече. За мазна или комбинирана кожа е супер. И наистина предотвратява появата на пъпки.  Peace

# 430
  • Мнения: 46 558
И двата продукта са страхотни, но според мен за суха или нормална кожа. Моята е комбинирана през лятото, но тогава не бих ги ползвала. Само през зимата си мия лицето с гела (супер икономичен е между другото) и маската е точно за студените месеци. Концентрата им за суха кожа в големи студове е разкошен. Heart Eyes Един от най-добрите продукти, които съм имала.
Благодаря! Спести ми много усилия  Hug явно са за съвсем друг тип кожа.

# 431
  • Мнения: 5 128
gEHu, наскоро бях споделила, че съм много доволна от крема Nivea Care - попива сравнително бързо, не ми омазнява кожата, ухае хубаво и оставя приятно усещане на кожата  Peace

# 432
  • Мнения: 1 558
~Karina~  bouquet
Утре ще си го взема.

# 433
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз съм много доволна от новия крем на Нивеа. Peace да не остана по назад Laughing

# 434
  • София
  • Мнения: 3 464
И аз се включвам в търсене на крем за лице.На 35г съм с мазна кожа.търся лек крем,може и с анти ейдж ефект...Приемам препоръки и съвети

Общи условия

Активация на акаунт