PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 6/

  • 148 945
  • 763
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ооо, моят ако леко се килне и "потича" веднага настрани и събирам от капака, което адски много мразя... Сега вече може би ще е с еднаква консистенция в новите опаковки Peace

# 106
  • Мнения: 1 222
ето го "надолу с главата" - китката е повече на фокус, но според мен се вижда достатъчно добре консистенцията на крема


Страхотна снимка, направо е като за реклама bouquet
Иначе след като се обновяват продуктите, нормално и е този да е в линия с политиката, а и както правилно сте отбелязала, смяната на опаковката изисква и смяна на рецпетурата. Вие ще прецените дали е за добро или посоката е погрешна.

# 107
  • Мнения: 658
да се запиша в новата тема и да кажа че от както ползвам тази козметика нито една пъпчица не ми е излизала преди менструацията както беше по рано,и това е вече от 4 месеца много съм доволна просто ( май съм го писала преди вече,но няма значение Simple Smile

# 108
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз пък да кажа, че кремът с невен е многофункционален в пълния смисъл. Ползвам го при преобуване на бебето, за ръце, ММ след бръснене, всички сме доволни.
И този за суха кожа ми пасна идеално, което хем ме изненада, хем зарадва.

# 109
  • Мнения: 46 520
да се запиша в новата тема и да кажа че от както ползвам тази козметика нито една пъпчица не ми е излизала преди менструацията както беше по рано,и това е вече от 4 месеца много съм доволна просто ( май съм го писала преди вече,но няма значение Simple Smile
Кои продукти ползваш?

# 110
  • При децата ми
  • Мнения: 6 068
Кремът за суха кожа и на мен много ми хареса! Heart Eyes "Изневерих" на крема 35+, но не съжалявам. Simple Smile  Трета седмица го ползвам вече. Кремът с невен го използвам само за петите си засега, тъй като моите са доста груби и напукани.

# 111
  • Мнения: 35 968
Кремът за суха кожа и на мен много ми хареса! Heart Eyes "Изневерих" на крема 35+, но не съжалявам. Simple Smile  Трета седмица го ползвам вече. Кремът с невен го използвам само за петите си засега, тъй като моите са доста груби и напукани.

моята кожа е смесена, но за мен този за суха също е по-добър от 35+, а също и от матиращия против бръчки

# 112
  • София
  • Мнения: 758
Ще повторя, но да го изясня - със смесена кожа, но сте пробвали крема за суха и добре ви се отразява? Това е единственият крем, който не съм пробвала, защото тотално противоречи на характеристиките на кожата ми и реших, че няма да се сработи. Ефект, усещане?

# 113
  • Мнения: 35 968
да, взех го съвсем скоро /защото беше на промоция  Mr. Green/ и ми пасна съвсем добре
например матиращият против бръчки по описание е най-подходящ за мен, но ми понесе най-зле - тежи ми и ми омазнява най-много от трите
със смесена кожа съм, търся ефект против бръчки и съм 35+, т. е. този за суха кожа уж няма как да е моят, но на практика е - лек и не ми омазнява до колкото е възможно изобщо кожата да не се омазнява, когато е смесена; но не съм го носила под фдт; околоочния ми контур е сух и също се чувства добре с него; кремът, който е специално за под очи, ми идва лек
което не означава, че на друг със сходна кожа ще се отрази както на мен  Peace

# 114
  • При децата ми
  • Мнения: 6 068
Кремът за суха кожа и на мен много ми хареса! Heart Eyes "Изневерих" на крема 35+, но не съжалявам. Simple Smile  Трета седмица го ползвам вече. Кремът с невен го използвам само за петите си засега, тъй като моите са доста груби и напукани.

моята кожа е смесена, но за мен този за суха също е по-добър от 35+, а също и от матиращия против бръчки

Аа, Бубанка, аз не съм казала, че е по-добър, просто и този ми хареса много. Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 апр 2016, 09:51 от Hrispa76

# 115
  • Мнения: 35 968
всичко е толкова индивидуално  Hug
предполагам, че когато стане още по-топло, ще дотежи и на мен и ще го прибера за есента, когато ще го доизмажа с кеф   Laughing

# 116
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Навихте ме, поръчах го и аз, помолих ги и за мостри от сериите +35 и RedOut,  не мога да преценя след това от кое да си взема.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 5 886
На мен този за суха кожа и като нощен много ми пасна.

# 118
  • Мнения: 46 520
да, взех го съвсем скоро /защото беше на промоция  Mr. Green/ и ми пасна съвсем добре...
И аз съм същия случай. Уж съм със смесена, но Ред аут, и 35+, и околоочния ми бяха много леки.
Затова се отказах от кремовете им, но пък сега ме изкушихте да пробвам този за сухата, ако имаше и фактор...

# 119
  • Мнения: X
Кремчето за суха кожа е страхотно и за мен, мостричката на Ред аут също много ми хареса, може би ще си го взема за нощен по- нататък   Heart Eyes
Изобщо нямах никаква реакция и изпъпчване като преди, което е чудесно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт