Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid и др. - 4 част

  • 71 662
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 23 190
имам този от лидъл, само че моя е червен.
година и половина го ползвам, доволна съм.
и аз го взех защото машините не са ми повъзможностите засега.
купата е голяма, мощен е, не се е затруднявал досега.
струва в лидъл 220лв.

# 241
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Аз бих взела последния.

# 242
  • Мнения: 225
 bouquet bouquet bouquet Благодаря ви момичета,отправих запитване в лидъл,но вече го няма.И на мен ми се искаше поне да има гаранция...При всички положения ще го поръчам от ebay.Търсих и отделно още една купа да си поръчам но никъде не намерих.Видях един на Tefal който също ми хареса ,но пак е с 4.6л купа http://www.ebay.co.uk/itm/Tefal-Kitchen-Machine-QB502140-stand-f … :q7AAAOSwaEhZGaDC   ,а само купата струвакъм 30 паунда  Crazy Много се замотах с избора,и колкото повече чета и разглеждам толкова повече се обърквам.

# 243
  • София
  • Мнения: 9 850
А защо не изчакаш да го пуснат отново в Лидл? Доколкото знам и следя листовките им, го пускат честичко, предполагам, че до зимата ще го пуснат пак.

# 244
  • Мнения: 225
Бързах защото си прецаках единия ръчен миксер,а с другия ми е много тромав и ме вбесява.Но сте прави ,по добре да не бързам,ще  дойде и моя ред.Междувременно наблюдавам този http://www.ebay.co.uk/itm/Kenwood-KM631-Kitchen-Machine-Major-Cl … :zzcAAOSw4YdYxy5r  Някакви мнения?

# 245
  • Мнения: 225
Надявам се да не ставам досадна но се сетих още нещо: имате ли идея до колко яйца /например белтъци на сняг/могат да се разбиват  в 6,7л купа и в 4.6 литровата?

# 246
  • Мнения: 1 356
Във форума казват, че ако си развъртиш бъркалката и я свалиш надолу, ще можешда разбиеш и един белтък. Моята не съм я свалила толкова ниско и не мога, но не ми се е налагало.

# 247
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Този, който наблюдаваш е най- старият модел, не ти го препоръчвам. Той е от серията Класик, по- добре вземи следвашия- Премиер.

А в Майор можеш да разбиваш минимум 1 белтък, максимум 16. В шеф- а минимум 1, максимум 12.

# 248
  • Мнения: 225
Много благодаря за съветите и информацията  bouquet bouquet bouquet
Ще се оглеждам за някой майор тогава,или нещо с максимално голяма купа.Много ми е важно да разбива по голямо количество .

# 249
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Здравейте,
Все не мога да запомня отделните модели и имам нужда от съвет, добър ли е Kenwood KMC 57008 Chef Premier и дали си струва да се купува? Уж се ориентирам в Шеф и Майор, но тук виждам да пише и Премиер и това ме обърква. Какви приставки се ползват за Премиерите - като за Шеф и Майор ли? Търся за подарък и ми се иска да е приличен модел. Този в момента е намален при нас.

# 250
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
570 е по- стария модел от 010. Ако се експлоатира умерено, е добър избор. Но предвид малката мощност, не е подходящ за месене на големи количества тежки теста и за месомелачката, въпрвки, че приставките са същите, без комбайна с купата- моделът няма средноскоростно гнездо.

Бих го препоръчала на жена, която пече сладкиши два пъти седмично и меси веднъж месечно, не повече от 500 гр тесто.

# 251
  • Мнения: 225
Здравейте момичета,отново имам нужда от вашата помощ.Сдобих се с един Kenwood  Major Titanium ,приятелка ми го донесе от англия,без купа и принадлежности е,но пък е запазен и работи добре.Ще си поръчам купа и бъркалките но искам да съм сигурна за кой модел става въпрос,защото има две лепекни на едната пише КММ020 а на другата КММ060.Отдолу няма капак,така ли трябва да е или и него трябва да го търся?Изобщо дали си заслужава да го оборудвам  newsm78  


Не можах да кача снимка,забравила съм как Crazy  http://rumidk.snimka.bg/details/kenwood.953960

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 10:52 от rumqnka

# 252
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Заслужаеа си 020 и 060 са едно и също.  Купи ди и капак.

# 253
  • Мнения: 225
Благодаря ти Джемма,затруднява ме само капака отдолу,нищо не мога да намеря за него  Confused

# 254
  • Мнения: 104
Пробвай в e-bay.
Виж, тук пишат, че предлагат части за Шеф и Майор. Можеш да се свържеш с продавача и да го попиташ

http://www.ebay.com/itm/Kenwood-Chef-Major-Spare-Parts-all-Model … :WlIAAOSwT6pVzLpM

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 11:12 от milinka

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт