Tupperware- ваучер за пазаруване

  • 1 991
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 988
Здравейте.

Ще трябва да избирам подарък за близка приятелка. Тя много харесва продуктите на тази фирма и има доста от тях. Иска ми се ако е възможно да й подаря ваучер за пазаруване, за да може тя да си хареса каквото й е нужно, а не аз да купя нещо и после да се окаже, че не й е било нужно и няма да го ползва.

Искам да попитам дали Tupperware предлагат и такъв начин за пазаруване? От всичко, което съм чувала покупките се осъществяват само чрез дистрибутори или греша?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 706
Не грешите, дистрибутират се от представители като мен и не можете да закупите ваучер, както в магазините. Не се ли сещате за някой конкретен продукт, с който да зарадвате приятелката си?

# 2
  • Мнения: 2 988
Сещам се, но проблемът е, че ще си го купи тя в близките дни, защото е на промоция. Та трябва да измисля друго.  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 3 706
Тогава остава варианта да й намекнете да не си го купува.

# 4
  • Мнения: 2 988
Опитах, но тя категорично отказа да приеме. Не иска да й подарявам нищо, а не мога да не го направя. Май ще се ориентирам към магазини като Техномаркет или Технополис за ваучер, защото в тях може би все ще успее да си намери нещо от което има нужда.

Все пак благодаря за информацията.  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 706
Опитах, но тя категорично отказа да приеме. Не иска да й подарявам нищо, а не мога да не го направя. Май ще се ориентирам към магазини като Техномаркет или Технополис за ваучер, защото в тях може би все ще успее да си намери нещо от което има нужда.

Все пак благодаря за информацията.  bouquet
Моля!

# 6
  • Мнения: 215
Здравейте! Къде мога да намеря представители на фирмата? Става въпрос за Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт