На море в Турция - тема 43

  • 134 526
  • 774
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 3 272
Много хубава и подробна информация сте събрали на първа страница.  Адмирации за труда, то е като енциклопедия  smile3529

Аз не видях информация за един хотел, в който бяхме в Бодрум.  Това всъщност не е точно града Бодрум,  а на самия полуостров в курорта Турготрейс. Хотела се казва Армония. Много приятен, бял хотел, разположен на пясъчен плаж с кристално чисто море. Има и няколко басейна.
Ето и няколко снимки от хотела.
Стаята
Скрит текст:
Морето
Скрит текст:
Хотелски гледки
Скрит текст:
Плаж в града Бодрум
Скрит текст:
Водата от кея на плажа, от който всички скачаха в морето
Скрит текст:

Единственото разочароващо нещо беше, че не можахме да отидем на остров Кос с мъжа ми, защото не позволяваха да излезеш от Турция без колата, с която си влязъл, а ние ходихме с кола. Иначе още ми е мъчно, че не можахме да отидем до там.

# 166
  • Мнения: 3
Здравейте, смятам да почиваме в Турция септември, но немога да реша точно кой хотел да резервираме:) Ще бъдем с дете на 5 г., ще ви бъда благодарна ако ми помогнете. Спряла съм се на GURAL PREMIER TEKIROVA, AKKA HOTELS ANTEDON, VOYAGE BELEK и AMARA DOLCHE VITA LUXURY RESORT. Много държа на забавленията за деца, храната и басейните, че май там се застояваме повече.

# 167
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Здравейте, смятам да почиваме в Турция септември, но немога да реша точно кой хотел да резервираме:) Ще бъдем с дете на 5 г., ще ви бъда благодарна ако ми помогнете. Спряла съм се на GURAL PREMIER TEKIROVA, AKKA HOTELS ANTEDON, VOYAGE BELEK и AMARA DOLCHE VITA LUXURY RESORT. Много държа на забавленията за деца, храната и басейните, че май там се застояваме повече.
Средата на май ще бъда в Амара долче вита и ще ти разкажа подбробно като се върна...

# 168
  • Мнения: 2 658
Здравейте. Искам да си самоорганизирам почивка до Алания или Кемер. Сама ще избера и наема хатела. Въпроса ми е дали има опция да ползвам само самолетните услуги до там на някоя от туристическите агенции. Тръгване от София. Благодаря.

# 169
  • Мнения: 2 039
Здравейте, ето че и нашата почивка наближава /вече нямам търпение/. Избрахме си хотел Веноса, Дидим. Тръгваме на 22.05. Само се надявам времето да е хубаво и водата да е топла. Ще се радвам ако някой сподели впечатление.
Ще останете доволни.Хотела е хубав,храната разнообразна,всички стаи са с изглед към морето.Плажната ивица е широка ,морето плитко.

# 170
  • Мнения: 408
Почивката в хотел Wind of Lara отпада - поради несъбран минимум брой хора.
С коя ТА и с какъв превоз трябваше да пътуваш?

# 171
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 843
Здравейте, смятам да почиваме в Турция септември, но немога да реша точно кой хотел да резервираме:) Ще бъдем с дете на 5 г., ще ви бъда благодарна ако ми помогнете. Спряла съм се на GURAL PREMIER TEKIROVA, AKKA HOTELS ANTEDON, VOYAGE BELEK и AMARA DOLCHE VITA LUXURY RESORT. Много държа на забавленията за деца, храната и басейните, че май там се застояваме повече.

За мен Гюрал и Вояж са по-добър избор. В същите цени не са ли и Роялите?

Здравейте. Искам да си самоорганизирам почивка до Алания или Кемер. Сама ще избера и наема хатела. Въпроса ми е дали има опция да ползвам само самолетните услуги до там на някоя от туристическите агенции. Тръгване от София. Благодаря.

Ако въпросът е за директните полети /чартъри - да понякога се продават и само билети, когато не се напълнят полетите. Това става ясно грубо седмица/ две/ максимум 3 преди датата на пътуването. При тези колеги съм го виждала по-често - http://go2holiday.bg/


Не успях да разгледам този хотел миналата година, а ми беше интересно. Доволни ли сте от храната?

# 172
  • Мнения: 262
Уникални снимки от откриващото се след 3 дена Експо 2016-Анталия ,който иска може да види във ФБ групата за Анталия. Комшиите са надминали и най-смелите прогнози. Laughing

# 173
  • София
  • Мнения: 3 272
Galactic Voyager

Всичко в хотела ми хареса. Преди година беше реновиран. Чисто в стаите, поддържана градина, хубави басейни и разкошен плаж. Храната беше хубава и разнообразна. Имаше и морска храна. Трябва да имате предвид, че оттогава хотела не е реновиран. Бяхме там през 2010г. На около 30 км. от града Бодрум е. Курорта има много приятен център Турготрейс с магазини, ресторанти. Има и луксозно частно яхтено пристанище.
Бодрум много ми хареса. Има особен чар в този град.

# 174
  • Мнения: 5
Почивката в хотел Wind of Lara отпада - поради несъбран минимум брой хора.
С коя ТА и с какъв превоз трябваше да пътуваш?
Няма никакво значение, коя е агенцията, те хората не са виновни. Пътуването - автобус. Здраве да е!

# 175
  • Мнения: 42
Здравейте! Краят на месец май ще почиваме семейно в Euphessia Beach Club, Kusadasi. 10 дена, фамилна стая с изглед към морето на изгодна цена от 1200лв, всичко включено. Ще пътуваме със собствен транспорт, заради децата. Ще напиша отзиви след като се приберем. Също така ще следя, пътуващите преди нас, как преминават през границата. Чувам, че проверките са затегнати и много се чакало на митницата.

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 15:45 от buffy

# 176
  • Мнения: 63
Ще помоля запознатите с района на Мармарис да помогнат, не мога да реша коя екскурзия да посетя. За всяка поотделно има добри отзиви, а няма как да ги посетя всички, все пак трябва да остане време и за плаж. Клоня към Родос, но тъй като е целодневна, а няма включено хранене, та да помоля тези, които са ходили как процедират - от острова ли си купувате или от хотела си приготвяте някой сандвич + вода и да не ми направят проблем нещо, че си нося храната.   Embarassed
Другото, което ме интересува е - има ли вход за Крепостта в Мармарис?   

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За храната - всеки процедира различно, а и е от значение и хотела, в който ще почивате. Някои хотели не разрешават да се изнася храна, но по принцип не мисля, че има проблем да си приготвите и да си вземете по някой сандвич в чантата. Съмнявам се, че туристите се следят така зорко.
Крепостта има вход. Не помня точно колко беше, но не е било повече от 10 лири на човек. Вътре представлява музей. Гледката от стените е впечатляваща и е страхотно за снимки.

# 178
  • Мнения: 1 239
За екскурзии около Мармарис сме се насочили към река Далян, може би и едно сафари с атв или подобен род. До реката с кораб, после се прехвърля на малки лодки, имало и кални бани, виждат се и древни гробници.

# 179
  • Мнения: 63
Благодаря! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт