до мацките с дълги коси

  • 2 644
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Разпилявам я нагоре по възглаваницата. Grinning.Това също "крие рискове", мъжът ми често я затиска като се върти. Grinning
Знам, че не е хубаво да се спи с вързана коса, дори и тя трябва да почива вечер. Peace

# 31
  • Мнения: 128
Преди няколко месеца бях с коса до кръста, понякога когато се сещах я сплитах хлабаво, но през повечето време спях с пусната коса.

# 32
  • София
  • Мнения: 478

и аз но моята не е чак толкова дълга - малко под раменете  Sunglasses

# 33
  • Мнения: 1 455
спя с вързана коса, иначе сутрин съм  af

# 34
  • Мнения: 210
Зависи.Понякога я отмятам над възглавницата, но тъй каот яз спя като труп нощем и въобще не се мърда. Друг пут я сплитма на дже плитки и така не ми пречи, а на сутринта и екстра има от спането- къдравелка-зелка съм станала. Та това е идея и тази вечер да се наплета и утре тъкмо няма да я сресвам ...

# 35
  • Мнения: 2 910
Спя с вързана коса, но много хлабаво и я вдигам нагоре, така, че да не я усещам изобщо Wink

# 36
  • Мнения: 282
Аз си връзвам косата на кок и нямам проблеми с разресването thumbsup

# 37
  • София
  • Мнения: 39 761
моята не се оплита, просто постоянно я застъпвам и се скубя Mr. Green
Къде сама го правя, къде с помощта на мъж ми. И кат се размрънкам почва "ох, извинявай, пак ли те оскубах" Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 551
Връзвам я на опашка.

# 39
  • Мнения: 249
Аз си правя хлабава плитка- и на дъщерята също.

# 40
  • Мнения: 2 550
Спя вързана, иначе сутрин мога да счупя четката в косата си от напъване  Grinning

# 41
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
опитах снощи да си направя плитка, но нещо не се справих... Blush и пак съм като... af  Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye в прическата Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 3 372
Аз спя отвързана и не ми се оплита косата изобщо! Връзвам я само като я измия и спя така, за да не ми става бухнала, защото имам прекалено много обем af

# 43
 Отмятам я над възглавницата или се връзвам на опашка. Grinning

# 44
  • Мнения: 2 956
Отмятам я над възглавницата или се връзвам на опашка. Grinning

И аз така...даже много рядко я връзвам,че и мен ме боли главата сутрин...ама ако не е на кок няма спасение  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт