Модни тенденции в прическите и всичко за косата – Тема 5

  • 69 659
  • 737
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 310
Още веднъж благодаря, ще пробвам първо с Лореал митик ойл.

# 631
  • Мнения: 1 436
Момичета имам малко странен въпрос Blush дали при отмиване боята ще боядиса PVC/пласмасов под на душ кабина? Имам желание да се боядисам, но не съм в къщи и ме притеснява да не нанеса трайни, цветни поражения в/у чуждата душ кабина  Confused Някой има ли опит? Няма вариант да измия боята над мивка (керамика/инокс) за съжаление.

# 632
  • Мнения: 12
Едва ли то тече и вода не е да се застоява боята.. не се притеснявай това е моя съвет приятно боядисване!✌

# 633
  • Мнения: X
Момичета,искам да ви питам,дали има нещо като мини бои..искам да си направя различни по цвят няколко кичура и се чудя,как да подходя Blush


Tрайни ли? Иначе има едни тебешири за коса в най различни цветове (розово, зелено, синьо), абсолютно безвредни, може да се ползват от деца, но трайността им е до измиване на косата.



Момичета имам малко странен въпрос Blush дали при отмиване боята ще боядиса PVC/пласмасов под на душ кабина? Имам желание да се боядисам, но не съм в къщи и ме притеснява да не нанеса трайни, цветни поражения в/у чуждата душ кабина  Confused Някой има ли опит? Няма вариант да измия боята над мивка (керамика/инокс) за съжаление.


Преди при свекърва ми се боядисвах във ваната и никога не е имало случаи да не се отмие. Давай смело  Hug

# 634
  • Мнения: 1 436
Момичета много ви благодаря за бързото включване bouquet Всъщност влязох с намерението да изтрия въпроса. Май съм купила по-тъмен цвят/нюанс отколкото ми се иска, така че утре ще боядисам само 2 кичура за проба Tired и измиването им не би било проблем където и да е.
М/у другото боята е с мн интересна цветна карта. Аз взех 5G, а сега виждам, че някои нюанси на 4ката са по-светли от нея хаха
http://www.clairol.co.uk/en-UK/products/nice-n-easy/permanent-color

Не се бях интересувала предварително; видях я, имах спомени, че съм чела мн позитивни ревюта за трайност и т.н. , погледнах наличните цветове по кутии (нямаше мострени палитри) и... взех medium golden brown, защото по/на думи  искам такъв цвят за себе си.
Мила помня, че ти ползваше Clairol (но май безамонячния или семи-перманентен вариант), защо я смени? Сега като разглеждам на спокойствие цветовете им, си харесах доста за в бъдеще и ще ми е полезно да чуя твоето мнение и опит с тях Simple Smile

# 635
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Лелеее... момичена влюбена съм!


кажете как да постигна този цвят- от месеци гледам каталози и все не улучвам правилния  цвят- сега си взех поредната , която беше 8/34 на Вела колстон и пак не е това което искам... исках медно с повече принос към червеното - то стана предимно златно  кестенняво ! като не искам нито да е ярко червено нито нещо друго което седи неестествено.
това също ми харесва но не знам какъв е цвета :

https://dam.loreal-paris.co.uk/ressources/afile/35051-9b0e2-pict … re-excellence.jpg

но не толкова колкото първата снимка...

 направо не знам вече къде да търся- предложете ми точен цвят и боя ,  че вече ми писна от безмислено лутане и безкрайно търсене!

Последна редакция: нд, 01 май 2016, 21:58 от Deathcrush

# 636
  • Мнения: 1 280
Честито възкресение, момичета! Здраве и светлина в душите  Hug

И за да не е само спам, аз ползвам пресата на 200 градуса. Фризьор, на който вярвам, ми е казвал, че е по-добре да минавам по веднъж на 200, отколкото по 2-3 пъти на ниски градуси. Но е изключително важно косата да е добре изсъхнала и да са минали поне час, час и половина от сешоара примерно, за да няма задържана влага. И аз съм с митичното олио в момента и един спрей за блясък на Кюн, който има и термозащита. Като цяло от почти всички Лореалски съм доволна, само да не са кремообразни.
Deathcrush, каква ти е основата? Това, което показваш е по-тъмно от 8-ца. Иначе 3-ката и 4-ката след точката са ОК, това са меден и златист отенък

# 637
  • Мнения: 1 436
Deathcrush и на мен мн ми харесва точно това топло, меко и 'естествено' червено (1ва снимка) особено в/у конкретния цветотип модел + луничките Heart Eyes Такова червено, лъскаво и живо, съм виждала постигнато с натурална къна в/у тъмно руса основа.. с боите в червената гама не съм запозната Blush

# 638
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Е аз нямам лунички - но все пак смятам че ми отива този цвят. бях дълги години с червени кичури и имам представа как ми седи, но те бяха доста по крещящо червено, сега  съм се  насочила към по -естествените  тонове.   Heart Eyes

Косата ми в момента е боядисана вече. иначе естествената е между тъмно русо и светло кафяво, около 6ца се върти може би, но ми е трудно да определя така. за всеки случай важното е че не съм нито руса, нито черна. Mr. Green Laughing и затова се надявам че по лесно ще постигна мечтаното червено, без много поражения. стига да си намеря точната боя. Sad

ivss - ок, аз знам че е по тъмно  oт 8, но нещо конкретно като боя и цвят може ли да препоръчаш?

Последна редакция: нд, 01 май 2016, 20:34 от Deathcrush

# 639
  • Мнения: X
Честито възкресение, момичета! Здраве и светлина в душите  Hug

И за да не е само спам, аз ползвам пресата на 200 градуса. Фризьор, на който вярвам, ми е казвал, че е по-добре да минавам по веднъж на 200, отколкото по 2-3 пъти на ниски градуси. Но е изключително важно косата да е добре изсъхнала и да са минали поне час, час и половина от сешоара примерно, за да няма задържана влага. И аз съм с митичното олио в момента и един спрей за блясък на Кюн, който има и термозащита. Като цяло от почти всички Лореалски съм доволна, само да не са кремообразни.
Deathcrush, каква ти е основата? Това, което показваш е по-тъмно от 8-ца. Иначе 3-ката и 4-ката след точката са ОК, това са меден и златист отенък
И на мен са ми го казвали това ,че по добре веднъж на 200 -230 отколкото 2-3 пъти на 180 Simple Smile
Реално обаче ако е хубава пресата ще е достатъчно веднъж на 180 и пак ще е хубаво изправянето Simple Smile .
Аз както написах съм влюбена в термо спрея на Марокан .Използвала съм и на керастаз,на алтерна ,на лореал ,на алфапарф.По хубав от марокан за моята коса няма.Обожавам го .Гледам новите цени обаче са направо  Shocked шокиращи .

Deathcrush според мен цвета ще се получи на хубава светла основа за цвят сега гледах с наложена снимка каталога на Лакме и на мен ми прилича на 8/40 . Погледни и ти със снимката на боите  и наложи снимката до цветовете .  Hug

И една снимка от мен и малекча от днешната разходка  Simple Smile
Харесвам си цвета на косата много на светлина  Grinning .Ще махна снимката затова моля да не ме цитирате  Peace Praynig
Скрит текст:

# 640
  • Мнения: X
DqVoLsKi_ChArOvNa много бързо я махна Sad

Цената на онзи спрей дето показа наистина е доста солена Simple Smile


С какви преси сте? Моята е Белисима, обаче като че ли нещо ми омръзна вече, ама нали искам четка, та може и да не сменям пресата  Laughing

# 641
  • Мнения: 199
Deathcrush, не пиша в темата, но бих искала да ти предложа да погледнеш Лакме Хрома 7.64. Приятелка се боядисва с нея и цветът й се получава като на снимката, която си показала. Естествената й коса е на ниво 6.

# 642
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Deathcrush, не пиша в темата, но бих искала да ти предложа да погледнеш Лакме Хрома 7.64.
мерси- не намирам такъв цвят, обаче. и като цяло Хрома са доста бедни на медни и червени цветове... да не става дума за друга Лакме?

иначе пак рових и като че ли  си харесах цвят - който поне малко се доближава до това , което искам но не бързам да поръчвам и да се радвам.
имате ли отзиви за тази боя ?

http://www.arlen.bg/product/2680/boya-za-kosa-selective-professi … lorevo-100ml.html

# 643
  • Мнения: 199
Deathcrush, има я в каталога на Лакме Хрома в Златна рибка - цветът се води средно русо кестеняво медно.

# 644
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Видях го... това си е кестен. дори не е в гамата с медните.  bouquet

Няма нищо червено- Thinking т.е. ако го сложа на моята коса си знам, че само ще съм си дала парите за тоя дето духа, първо че е много близко до моя естествен цвят, аа аз точно това не искам.  аз искам разнообразие , а не да се боядисвам  и да не виждам никаква промяна след това.  Няма да има нищо общо с медно или червено този 7,64 , благодаря все пак.

Харесах си 7,40 от тази боя, която споменах по-  горе.  Аз лично никога не съм я чувала и мие напълно непозната. и повтарям въпроса - отзиви за нея, щадяща ли е как се държи, как е косата след боядисване и всичко , което може да се сетите. #Crazy Blush

Общи условия

Активация на акаунт