Модни тенденции в прическите и всичко за косата – Тема 5

  • 69 663
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 562
  
Добре дошли в Новата  Пролетна тема! bouquet bouquet bouquet
Споделяйте тук на воля своите идеи, цветове, прически, вашите промени, начини на оформяне и грижи за косата.
Вместо запис можете да споделите използвате ли аксесоари за коса-и ако обичате и харесвате какви носите най-често.
Красива диадема, фибки, ленти и прочие.


Някои красоти, които си харесах от интереснет простраството и за да ни разкрасят темата.



Можете да даватае идеи в духа на пролетта, нещо цветно, шарено и различно в косата.





С настъпването на пролетта можем да освежим и променим прическата и визията си.




За себе си:Нося най вече диадеми за коса-най-различни в ярки и тъмни цветове, с панделки, с камъчета, с цветя.Правя си и сама диадеми от цветя, тези които бяха актуални последното лято.Абе изобщо винаги дсъм обичала диадемите, но напоследък по-рядко нося.
Обичам много и красиви фиби за коса.
Лентите може би са отживелица, но виждам, че напоследък се зарвъщат с пълна сила ретро тендинциите, така че знае ли се...може и лента да ми се носи някой ден.
Хайде, вие сте!

Последна редакция: вт, 12 апр 2016, 09:54 от Редактор*

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 398
Нося шноли и щипки, но възможно най-изчистени и в неутрални цветове.

Miss_Bingley
, благодаря за красивата тема.  bouquet

# 2
  • Мнения: 978
Нося диадема когато съм си в нас , иначе се връзвам с шнола  или ластик  Hug

# 3
  • Мнения: X
Мисbouquet

Не нося нито ленти, нито фиби, нито цветя в косите, макар понякога на другите момичета/жени да ми харесват.
Нося косата си предимно пусната или със захванати с щипка предни кичури, нещо подобно, но без бретона  Laughing :
Скрит текст:
,или вързана с фиба "банан" :
Скрит текст:

# 4
  • Мнения: 14 307
Мерси за новата тема!

Напоследък не нося много аксесоари за коса, основно някоя фиба ако бодна Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 373
Здравейте!  bouquet
Аз нося косата си като __Жана__ (на френска опашка) или на небрежен кок.

# 6
  • Мнения: 31 198
Има неволна грешка в заглавието оправете го докато може. bouquet
Имам и нося доста аксесоари за коса.

# 7
  • Мнения: 6 709
Нямам аксесоари за коса, освен 2 шноли и си прибирам кичурите да не падат в очите ми.Жана е показала   Grinning

# 8
  • Мнения: 1 280
Мис  bouquet
Почти не нося аксесоари за коса. Евентуално интересен ластик, шнола или подобни щипки , но моите са големи и хващам част от косата подобно на показаното от Жана. Ленти ползвам в къщи, че са ми удобни за прибиране на косата докато домакинствам.

# 9
  • Мнения: 18 562
Жана,прическата,която показваш много ми хареса.Това са ми любимите прически като цяло.Полувдигната коса.
Шноли банани харесвам много,но трудно намирам такава,която да успее да ми хване косата цялата,без да е хлабава и да ми пада.Ще гледам да обиколя тези дни и да си потърся нещо новичко.
Аз харесвам и много изчистени и по-кичозни неща.
Единствено с диадемите напоследък не се разбирам,защото по меките ми падат,а тези металните много ми стягат.
Цветя в косата не харесвам дори и за сватбата си не носих,но понякога стои много хубаво и нежно и за по-специалните поводи.

Последна редакция: чт, 31 мар 2016, 07:56 от Miss_Bingley

# 10
  • Мнения: 377
Miss_Bingley , благодаря за хубавата темичка!
Аз фиби, шноли и всякакви такива не нося. Най-много от онези обикновените фибички- да си прибера бретона на една страна или назад, вкъщи ходя предимно с вързана на няколко пъти коса, а навън предимно изправена.

# 11
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet .
Нося всичко.
Обичам най -различни аксесоари за коса и ги нося .
Напоследък си свивам косата на кок защото имам една никаква дължина и не ми харесва спусната .Предпочитам да я вържа за да не мисля за нея.
Фиби харесвам ето такива
http://www.asos.com/asos/asos-cut-out-diamond-hair-clip/prod/pge … &gridcolumn=1 и по този начин да си прибера косата
http://www.asos.com/orelia/orelia-simple-metal-hair-slide-multip … &gridcolumn=2
http://www.asos.com/asos/asos-open-circle-hair-stick/prod/pgepro … &gridcolumn=3 този тип са ми най- любими.
Нося и диадеми изчистени , и ленти и шалове за коса.Много е хубаво през лятото с такива аксесоари.
Кок с цветен акцент ,фиба или ластик и т.н Simple Smile

Искам да ви попитам на какви слънце защитни продукти ще заложите за косата? И изобщо полагате ли по различни грижи за косата през лятото от стандартните ?
Жана в една тема видях ,че си писала за ароматно кокосово масло има ли някаква разлика с другото кокосово масло?  newsm78

# 12
  • Мнения: X
Хей прекрасна тема  bouquet

По въпроса - почти 90% от времето си съм на опашка с ластичка, шнола банан или такава шнла
Скрит текст:



Oбожавам такива шнлоки, понякога хващам само отпред и отгоре небрежно косата, понякога я хващам отзад.
Скрит текст:

Ленти не знам как носите, и на себе си, и на дъщеря ми като ѝ сложа и се изхлузва назад, явно са ни криви главите  Joy Joy Joy



В предишната тема прочетох за много безжизнени коси, моя проблем е същия! Не знам какво да направя, имам чувството че все по зле и по зле става, няма никаква живинка, вяла е, няма блясък. Иде ми да я отрежа здраво и да ѝ сложа някакъв тъмен цвят. Страхувам се, че ако не помогне ще умра от яд.

# 13
  • Мнения: 1 165
Добро утро!

Успех в борбата за жива коса на всички!

# 14
  • Мнения: 6 709
Аз продължавам с питанките  Grinning
От момичетата ползващи преси и въртящите четки, споделете мнение дали четката изправя качествено.Предполагам четката е по-щадяща, защото аз с пресата си съсипвам косата.

Общи условия

Активация на акаунт