Пазаруване от H&M ➤ 4

  • 90 368
  • 749
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 615
А ваучера с отстъпка може ли да се използва веднага?

# 496
  • Карлово
  • Мнения: 4 660
А ваучера с отстъпка може ли да се използва веднага?
Да. Peace

# 497
  • Мнения: 2 615
Мерси за бързия отговор.

# 498
  • Мнения: 159
Момичета, дали тези кецове ги има по магазините в София и на каква цена:
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0345294002.html ?

Някакви отзиви за тях? Изглеждат доста добре на снимките. Имам шест ваучера и ми се иска да ги ползвам. В краен случай ще ги поръчам от сайта.

# 499
  • Радомир
  • Мнения: 627
Момичета, дали тези кецове ги има по магазините в София и на каква цена:
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0345294002.html ?

Някакви отзиви за тях? Изглеждат доста добре на снимките. Имам шест ваучера и ми се иска да ги ползвам. В краен случай ще ги поръчам от сайта.

Мисля, че преди 2-3стр  четох коментар за тях, че са доста твърди. Потърсете  Peace

# 500
  • Мнения: 46 526
Не съм ги виждала в този до нас, но във всеки магазин е с различен асортимент, така че може да ги има някъде.
Дъщеря ми казва, че са удобни. Първите 2-3 дни бяха твърди, сега омекнаха и не ги сваля.
Леко са умалени според мен. 40 номер взехме, на мен не ми станаха, тя е м/у 39 и 40 и влезе.
И вода не пускат Peace

# 501
  • при моите любими
  • Мнения: 2 531
А тези сандали някой да е срещал по магазините. Искам да ги мери.  Peace http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0370431003.html

# 502
  • Мнения: 159
Desi Vl, благодаря, сега ще прочета назад.  Hug

Не се сърди, човече, благодаря за информацията. bouquet С малко бебе съм и нямам много възможност да обикалям по магазините. По-скоро бих отишла в конкретен, ако знам, че ги има там. Но най-вероятно ще ги поръчам от сайта, щом казваш, че са удобни. Може ли да ми кажеш подметката много ли е дебела и лесно ли се огъва? Колебаех се между 36 и 37 номер, но ще взема 37.

# 503
  • Мнения: 275
Тази седмица на - 50% можете да вземете тези неща от сайта:

Дамски къс памучен панталон в четири цвята, колекция L.O.G.G: http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0356485008.html

Мъжка тениска  с принт в четири цвята, колекция L.O.G.G: http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0411744004.html

От мъжките колекции определено L.O.G.G е най-добрата и качествена колекция. Всички дрехи си отговарят на стандартите за размер и качество.

# 504
  • Мнения: 3 020
Desi Vl, благодаря, сега ще прочета назад.  Hug

Не се сърди, човече, благодаря за информацията. bouquet С малко бебе съм и нямам много възможност да обикалям по магазините. По-скоро бих отишла в конкретен, ако знам, че ги има там. Но най-вероятно ще ги поръчам от сайта, щом казваш, че са удобни. Може ли да ми кажеш подметката много ли е дебела и лесно ли се огъва? Колебаех се между 36 и 37 номер, но ще взема 37.
Звъняла съм по телефон с молбата да ми дадат информация дали имат конкретен модел и номер /за дрехи ставаше въпрос/, друг път беше за една детска чанта Коте Кити, отзивчиви са и така ми спестиха голямо търсене и обикаляне.  Peace Опитай и ти.  Hug
Даже ми ги запазваха за 24 часа.

# 505
  • София
  • Мнения: 478
Desi Vl, благодаря, сега ще прочета назад.  Hug

Не се сърди, човече, благодаря за информацията. bouquet С малко бебе съм и нямам много възможност да обикалям по магазините. По-скоро бих отишла в конкретен, ако знам, че ги има там. Но най-вероятно ще ги поръчам от сайта, щом казваш, че са удобни. Може ли да ми кажеш подметката много ли е дебела и лесно ли се огъва? Колебаех се между 36 и 37 номер, но ще взема 37.
Звъняла съм по телефон с молбата да ми дадат информация дали имат конкретен модел и номер /за дрехи ставаше въпрос/, друг път беше за една детска чанта Коте Кити, отзивчиви са и така ми спестиха голямо търсене и обикаляне.  Peace Опитай и ти.  Hug
Даже ми ги запазваха за 24 часа.

На телефон в конкретен магазин или на този за онлайн поръчки?

# 506
  • Мнения: 1 325
Desi Vl, благодаря, сега ще прочета назад.  Hug

Не се сърди, човече, благодаря за информацията. bouquet С малко бебе съм и нямам много възможност да обикалям по магазините. По-скоро бих отишла в конкретен, ако знам, че ги има там. Но най-вероятно ще ги поръчам от сайта, щом казваш, че са удобни. Може ли да ми кажеш подметката много ли е дебела и лесно ли се огъва? Колебаех се между 36 и 37 номер, но ще взема 37.
Звъняла съм по телефон с молбата да ми дадат информация дали имат конкретен модел и номер /за дрехи ставаше въпрос/, друг път беше за една детска чанта Коте Кити, отзивчиви са и така ми спестиха голямо търсене и обикаляне.  Peace Опитай и ти.  Hug
Даже ми ги запазваха за 24 часа.

На телефон в конкретен магазин или на този за онлайн поръчки?
И мен ме интересува, защото мисля да се вдигна до Варна и щи ви е много полезно да знам има ри смесъл.

# 507
  • при моите любими
  • Мнения: 2 531
Аз скоро говорих с оператор от онлайн магазина и каза, че за да проверя наличност в магазин , трябва да звъня на конкретния такъв. Нямат обща база данни и не се знаят наличностите.

# 508
  • Варна
  • Мнения: 4 929
И аз съм звъняла на конкретен магазин за проверка. От онлайн магазина са ми предлагали да ми дадат номер, та ако не го намирате другаде ще помогнат за връзката с искания магазин.
За Варна има номера на магазините в сайта на Гранд мол.

# 509
  • Мнения: 1 325
И аз съм звъняла на конкретен магазин за проверка. От онлайн магазина са ми предлагали да ми дадат номер, та ако не го намирате другаде ще помогнат за връзката с искания магазин.
За Варна има номера на магазините в сайта на Гранд мол.
Благодаря много за информацията! Предполагам искат да им кажеш номер на артикул? Hug

Общи условия

Активация на акаунт