Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 22

  • 60 658
  • 768
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 9 541
 Hug

Ето го нашият рожденик!  newsm59 newsm67



                                   

# 436
# 437
  • Мнения: 3 244

поздрав от високо

# 438
  • Мнения: 3 244
Скрит текст:

лия, поздрав за теб, от любимия ти дует

# 439
# 440
  • Мнения: 3 244


с почитателки / на  09.07/ 

# 441
  • Мнения: 1 208


с почитателки / на  09.07/ 

Мммммммм,много готини фенки.Адуа,навярно,ще ревнува?!  Laughing

# 442
  • Мнения: 3 244

Varynia ами защо само тя да е щастливката, нека има и други - в което се съмнявам , той е толкова заслепен  от нея ,/ за жалост/  и пак  се носи новината 4е искали  дете двамата 

# 443
  • Мнения: 1 208

Varynia ами защо само тя да е щастливката, нека има и други - в което се съмнявам , той е толкова заслепен  от нея ,/ за жалост/  и пак  се носи новината 4е искали  дете двамата 
kmaroo,ДА права си.Не и е лесно на Адуа,да я гледат под лупа и тя постоянно да се "състезава" с потенциални съпернички  Laughing

# 444
  • Мнения: 3 244
Скрит текст:
тя пак ще се изявява като ""артистка"'   - в нов  сериял FURORE 2 с М.Мора /може  влиянието на ГАРКО да е помогнало   в тая т.в. компания , та и дават роли /, до колкото разбрах за  Non è stato mio figlio , сама се е
"" натресла"'  при него за да иска ролята , а той е предпочитал В.Лар4енко , та е доста нахакана и пробивна.
хаиде  стига за нея
а всъщност Габко на 72 или 74 е роден- различно го пишат 

 

# 445
  • Мнения: 9 541
 Hug
Габриел с очилата и с тази корона не ми харесва, да не говорим как тъповато гледа Wink Wink
кмароо  Hug, много отдавна сме спорили, кога е роден Габриел newsm78 Май никой не знае точно, но в темата приехме датата 1974 г., защото имаше някаква статия за грешката в рождената дата Heart Eyes



GABRIEL GARKO : BABY ONE MORE TIME

https://www.youtube.com/watch?v=04krGQyHgGY

# 446
  • Мнения: 3 244
Скрит текст:
лиа, много исках да се включиш- аз питах това заради р.д.на Гарко ,  чийто  ден отразихме само 3 души ,това доста ме разочарова, мислех 4е форума ще е пълен с поздрави , за датата няма да споря, макар  4е не ми се вярва да е бил  17 г. когато  е взел титлата мистър Италия по скоро на 19 , а и сестра му Лаура е родена 75  , Надя 62 , Соня 68 , но щом  сте го приели така да е ,т.Е тази шапка и на мен ми е  малко особена , но щом ти си го/ ""коронясала"" - майтап/ - добре , може би тези снимки са по далечни и неясни  има още 74 но тия сложих , заради повечето фенки
мерси за клипа с бритни  ,на  последния ""тъжен"'  кадър е много  готин

# 447
  • Мнения: 3 244

 не твърдя 4е е вярно, може и да бъркам- за  дамата до него, но  май е една от сестрите му

# 448
  • Мнения: 3 244

да му е сладко на ГАБРИЕЛ
Скрит текст:
Лиа, значи е на 44, но това няма значение / той пак си е момче разбира се /,за предната снимка се потвърди, че дамата  е сестра му

# 449
  • Мнения: 244
72ра е роден, но изглежда чудесно за възрастта си. Simple Smile

Това му е официалният сайт и в него също пише годината му на раждане:

http://www.gabrielgarko.com/

"Gabriel Garko, nasce a Torino il 12 Luglio 1972 sotto il segno del Cancro. Cresce in provincia a Settimo Torinese."

Общи условия

Активация на акаунт