Има ли някой преки впечатления от часовника за деца с GPS Myki?

  • 128 118
  • 494
  •   9
Отговори
  • Мнения: 299
От скоро на пазара се предлага този часовник, който има за цел да ни информира за движението на детето. Особено полезно е за деца, които са с някакъв проблем (например аутизъм или подобен).Някой дали има преки впечатления?

Ето линка:
http://www.mtel.bg/ustroystva/mc/device/ma/index/device/3080.MyK … D0%B5%D1%82%D0%BE

# 1
  • София
  • Мнения: 38 116
Дано да е точен като ГПС връзка, че моя телефон често ме разполага в съседния квартал.

# 2
  • Мнения: 107
Здравейте,
И аз се интересувам от мнения на ползвали го вече хора, защото звучи чудесно да имаме постоянна връзка с детето.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 6 610
Взехме го началото на януари...
Доста се чудех, но в крайна сметка ММ надделя и го купихме (с тарифен план от М-тел, срещу 80лв - сега, ако се вземе с план към Мтел, часовника е безплатен).

Дреб е много доволен, когато го носи (не му го давам в градината).
Батерията издържа 2-3 дни в града и зареждане всеки ден в планината,м където обхвата се губи.
Чува се добре като говорим Simple Smile

При едно падане леко се ожули дисплея в единия край Naughty ...Можеше да сложат по-качествено стъкло на дисплея Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 6 610
Дано да е точен като ГПС връзка, че моя телефон често ме разполага в съседния квартал.
точен е - разстоянието между двата входа, които са на десетина метра един от друг, го отчита Simple Smile

# 5
  • Мнения: 299
...сега, ако се вземе с план към Мтел, часовника е безплатен

Къде има информация, че е безплатен? Защото в сайта на мтел си е с цена.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 6 610
Сега видях, че на сайта на Мтел не е променено... newsm78
Аз от страницата във Фейсбук прочетох, че вече може да се вземе с план, без първоначална вноска...

# 7
  • Мнения: 299
Оказва се, че това е малка уловка. Цената от 79 лв си стои, но дават възможност да я разсрочиш на вноски от по 4лв на месец.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 6 610
Току-що видях и аз, че са сменили рекламата - 4лв разсрочено за часовника и 6.99 месечна такса.
Включените минути, обаче са по-малко и не съм сигурна, дали се прехвърлят останалите за следващия месец Peace

# 9
  • Мнения: 107
Благодаря за отговора.

# 10
  • Мнения: 299
Купих го. Работи добре. Батерията, която най-много ме притесняваше, издържа спокойно един ден и даже завършва на около 50-60% в края на деня. Обхвата на GPS-а е доста слаб и особено в сградите въобще го няма. GSM обхвата е отличен. Разговорите се чуват добре. Мобилното приложение е сравнително добро и с добри функции. Има какво да се желае и вече писах на производителите и се надявам да реализират някои от нещата. На този етап съм доволен от часовника.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 356
Купих го. Работи добре. Батерията, която най-много ме притесняваше, издържа спокойно един ден и даже завършва на около 50-60% в края на деня. Обхвата на GPS-а е доста слаб и особено в сградите въобще го няма. GSM обхвата е отличен. Разговорите се чуват добре. Мобилното приложение е сравнително добро и с добри функции. Има какво да се желае и вече писах на производителите и се надявам да реализират някои от нещата. На този етап съм доволен от часовника.

а имате ли някаква информация за SAR индекса (радиационното излъчване) на часовника - все пак това нещо стои постоянно долепено до тялото на детето...

# 12
  • Мнения: 299
Не съм компетентен да отговоря. От фирмата на Myki отговарят веднага, щом им пишеш, така че може да зададете на тях въпроса.

# 13
  • Мнения: 8
Тук можете да прочетете ревю за часовника: http://gurbetov.com/myki-gsm-gps-chasovnik/  newsm78

# 14
  • Варна
  • Мнения: 97
Според отговорът им на фейсбук страницата индекс sar е 1.2

Общи условия

Активация на акаунт