"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-34

  • 32 568
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 30 820
Гъбунчи Hug ЧРД Heart Eyes много здраве късмет и все такава да си бъдеш с детско-младежки дух Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 721
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гъбунчи Hug ЧРД Heart Eyes много здраве късмет и все такава да си бъдеш с детско-младежки дух Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Мерси много, Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes С дух като на 26 годишна и акъл като на 6 годишна, нали  Laughing Party Party Party

# 722
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Габче, ЧРД Heart Eyes. Да си жива и здрава, другата част от пожеланието ти я спестявам, че ще стана банална.

Вярно ли си се излюпила преди 26 години newsm78, съдя по възрастта, която си посочила newsm78. Ако си тогава, то да вметна, че си наборче на сестра ми Laughing

# 723
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
Габсиии и тука да те поздравя Heart Eyes Hug

От всичко най-хубаво, по много да има за теб Hug

# 724
  • Мнения: 30 820
Габче, ЧРД Heart Eyes. Да си жива и здрава, другата част от пожеланието ти я спестявам, че ще стана банална.

Вярно ли си се излюпила преди 26 години newsm78, съдя по възрастта, която си посочила newsm78. Ако си тогава, то да вметна, че си наборче на сестра ми Laughing
Тц Laughing дъртачка е кат мене Mr. Green по писането я мислех за 20 годишна и кат я видех за първи път Shocked Shocked Shocked hahaha

# 725
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габче, ЧРД Heart Eyes. Да си жива и здрава, другата част от пожеланието ти я спестявам, че ще стана банална.

Вярно ли си се излюпила преди 26 години newsm78, съдя по възрастта, която си посочила newsm78. Ако си тогава, то да вметна, че си наборче на сестра ми Laughing

Мерси много, Марги  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Тя Ренката ти е отговорила Laughing Дъртачка съм на години, ама по дух и акъл не съм ги стигнала още  Joy Joy Joy

# 726
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габсиии и тука да те поздравя Heart Eyes Hug

От всичко най-хубаво, по много да има за теб Hug



Мерси много, Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 15 884
Габчеее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Честит рожден ден Hug Hug Hug
Много щастие, здраве, успех, късмет и все така слънчева Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
... не ми дигаш телефона, па аз със секретаря не щем да си говорим Crossing Arms
Весел празник и целувки Heart Eyes

# 728
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габчеее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Честит рожден ден Hug Hug Hug
Много щастие, здраве, успех, късмет и все така слънчева Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
... не ми дигаш телефона, па аз със секретаря не щем да си говорим Crossing Arms
Весел празник и целувки Heart Eyes


Мимчооо  Hug Heart Eyes Heart Eyes Много ти благодаря  Hug
Аз не бях до телефона, като си звъняла, после видях чуждоземски номер, ама не съм го записала, че си ти Rolling Eyes Peace и затова не върнах позвъняване Tired Peace
Сега си го записвам и вече ще си вкарана в тефтерчето  Party Party Party

# 729
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 513
От цялата тълпа диспансерска
Чести рожден ден, Гъбак  Hug Hug Hug Hug

Да си много щастлива, все така весела, много любов да има в живота ти и много радост във всеки твой ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Винаго пази тази твоя позитивност и да гледаш на живота от към веселата му старана  Hug





Старо ама златно  Mr. Green

# 730
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Еха  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, вярно е златно. Grinning Ирче, Hug

Миче  Hug, па то ако секретаря не е бил мъжки, какво да си бъбриш?  Wink hahaha

# 731
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 513
Диспансера се събра
викат, днес ще има веселба  ura
Виден диспансерски член
бил днеска роден  ylinfant

Санитарите и те са запознати
стягат празничните ни халати  Mr. Green
Хаповете бързо ги махнете
и бонбонти пригответе  tooth

Мичона, тръгва с коллото
бърза тя за тържеството
че ще пада веселба
с тез реки от огнена вода  hahaha hahaha

Тупа-лупа веселба
с диспансерската тълпа newsm67

# 732
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 513
Профче  Heart Eyes Hug

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
От цялата тълпа диспансерска
Чести рожден ден, Гъбак  Hug Hug Hug Hug

Да си много щастлива, все така весела, много любов да има в живота ти и много радост във всеки твой ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Винаго пази тази твоя позитивност и да гледаш на живота от към веселата му старана  Hug





Старо ама златно  Mr. Green

Ох, Ирчок  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не знам от къде да почна да благодаря, направо ме ошашави  #Crazy #Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Разкошното клипче за мен, пак да повторя, за мееен  Party Party Party Party Party И с 3 секунди по-дълго от на систъра  Mr. Green

Много ти благодаря за пожеланията, а и на цялта диспансерска тълпа  Laughing Party Party Party Hug Hug Hug

# 734
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Диспансера се събра
викат, днес ще има веселба  ura
Виден диспансерски член
бил днеска роден  ylinfant

Санитарите и те са запознати
стягат празничните ни халати  Mr. Green
Хаповете бързо ги махнете
и бонбонти пригответе  tooth

Мичона, тръгва с коллото
бърза тя за тържеството
че ще пада веселба
с тез реки от огнена вода  hahaha hahaha

Тупа-лупа веселба
с диспансерската тълпа newsm67


А с това вече се размазах  love001 love001 love001
Ох беееее, да е жив и здрав АФК, че ни събра  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт