" Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 4

  • 145 376
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Е, благодаря! bouquet

От кога го чакам тоя танц, едно, че ми беше интересно заради самия танц и второ, някой спомена, че е на песента "Gerua", а аз искам да я преведа от известно време. А то какво се оказа, танца е на "Janam Janam", на която направих клип и преведох само преди 3 дни Simple Smile. "Gerua" явно ще си чака някой от замислените ми проекти.

Много хубав танц. Ефектите са страхотни. Подобно шоу гледах на "България търси талант" съвсем на скоро, дори имаше същите стълби.

Magdi, аз те подведох като информация относно песента Gerua, но в руските сайтове именно нея цитираха....Моля да бъда извинена.  bouquet
Но Janam, Janam.....им се е получила страхотно. Браво на Саная. Има стил това момиче.

О не, няма проблем, няма за какво да се извиняваш. Просто исках да кажа, как се получават понякога подобни неща.  Wink

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Момичета, намерих клипче с танца на Саная с по-добро качество на видео и аудио. Добавих и леко очертани субтитри да се знае, за какво се пее, но и да се вижда танца.

Саная Ирани танцува на Golden Petal Awards 2016 http://vbox7.com/play:bcea7eb176

# 47
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Напоследък не намирам много време за форума, а и с това наситено с новини ежедневие на любимците ни.., но това няма как да пропусна  Simple Smile

Момичета, намерих клипче с танца на Саная с по-добро качество на видео и аудио. Добавих и леко очертани субтитри да се знае, за какво се пее, но и да се вижда танца.

Саная Ирани танцува на Golden Petal Awards 2016 http://vbox7.com/play:bcea7eb176

Магди  Hug страхотна си, колко бързо успя да ни зарадваш с клип с превод!  smile3501 smile3525

Песента е прекрасна, клипът е заснет по уникален начин, а за изпълнението на Саная и партньорът и...  Crazy нямам думи. Да си призная не преброих колко пъти повторих гледането  Crazy и то в различни варианти ( нали първо изтече на части и с лошо качество  ooooh!)





Сега вече се надявам и на превод от рускините около нашата водеща, че и там доста смях има, подобно на задявките на Маниш със Саная и на Джалака.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 369
Кои са тези артисти във филма - Маххи Видж и Авинадж Сачдив, който ще продължат в сериала " Малката булка " ?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Реших отново да превеждам по някое интервю с любимците ни между съкратените серии.

Интервю с Барун преди посещението му в Турция http://vbox7.com/play:53e5a52e4a

# 50
  • Мнения: 21
Миха, БЛАГОДАРЯ!!! Отново!!!
Докато се обърна и вече сте изписали четири страници от новата тема!!!
Добре че Ви има, за да запълните вакума, който се получи след като свърши сериалчето по Диема. Не че не го гледам по всички възможни начини, но ...

# 51
  • Мнения: 21
Дулсе спомена една смешна сцена с Мадхумати-когато Куши изпадна от рикшата Laughing
И се сетих за още една смешна сцена с Мадхумати.Серията с Нова година,Арнав е в стаята на Куши и даже бутнат на леглото и завит през глава,когато  леля Мадхумати  тропа настоятелно и влиза .Носи се към леглото като тримачтов кораб,а слабичката Куши се изпречва на пътя й и така се сблъскаха двете,че лелята отскочи назад като гумена топка. Joy


"Като тримачтов кораб"  Joy Joy Joy Joy Joy

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Реших отново да превеждам по някое интервю с любимците ни между съкратените серии.

Интервю с Барун преди посещението му в Турция http://vbox7.com/play:53e5a52e4a
Магди,мерси!!! Heart Eyes
Барунчо  беше много усмихнат и спокоен на това интервю.И не пропусна да прояви чувство за хумор. Wink Питат го какво мисли за предстоящата му среща с феновете в Турция,а той: "Нямам идея.Не мисля за това,защото сигурно ще кажа нещо,което не трябва.Те ще ме питат едно,а аз ще отговарям това,за което съм мислил."Сладур! Kissing Heart

# 53
  • Мнения: 119
Magdi, благодаря ти за n-ти път за всичко което правиш. newsm51
Да, видимо в това интервю Барун Собти е спокоен и лаконичен. С хубави чувства се беше заредил той, обачеееее ако знаеше горкият какво го очакваше  в Турция, щеше да си плюе на петите и беж крачета да бягаме. Но е мъжкар! Издържа стоически, като 'опълченец' наплива на десетки пощурели да не кажа побеснели фенки, размахвайки пред носа му постери и снимки, прескачайки  и бутайки се за автографи...Пази божееее...Вода и Жена тръгнат ли ....спирка няма Laughing
Внимателно гледах интервюто му на ТV7, ако въобще можеше да се нарече интервю, че то от писъците и крясъците на подивелите жени нямаше ни диалог между водещата и неговата персона, ни коментари за бъдещи проекти....Ама нейсе.....
За мен показателно като негова реакция беше езикът на тялото му в този момент. Спомням си, че с влизането в студиото той се пипна за ухото - т.е той не вярва на това което вижда и чува, /то да си призная и аз не повярвах ни на ушите си ни на  очите си) #Crazy.....след това като видя за какво иде реч, застана пред аудиторията и скръсти ръце пред гърдите си  -  заключи се, зае някаква отбранителна позиция и с право, иначе на пух и прах щяха да го направят туркините , и охраната се оказа на моменти безсилна пред женската любов Laughing и накрая миличкият  бръкна с ръце в джобовете - т.е. вече съм в шок и категорично заявявам  с модела си на поведение, че нямам желание да продължавам с този хаос....
Въпреки всички перипетии през който премина, чест и почит за Барун, че обърна специално внимание на момичетата със здравословни проблеми. Състрадателен и отзивчив е...той и за това е специален.

# 54
  • Мнения: 78
... нова тема   
... а аз се чудя защото ги няма пътекохоличките Banghead 
                 
Ето и малко снимки от Турция с  добро качество Big Ups




Каква софра са му спретнали съседите... newsm22




# 55
  • Мнения: 7
Реших отново да превеждам по някое интервю с любимците ни между съкратените серии.

Интервю с Барун преди посещението му в Турция http://vbox7.com/play:53e5a52e4a

  Здравейте момичета!

  Извинявам се за внезапното нахлуване в темата,но не се сдържах!Чета ви и ви следя от няколко месеца,ама все не смеех да пиша.Както и да е,този сериал е лудница-в добрия смисъл.Аз го загледах заради АСР-то.Уникааална игра на Барун Собти.И Саная ме кефи,но образа на Арнав,така както е изигран от Барун,просто няма равен!Гледах го по Диемата,после с руски субтитри на 2 пъти и сега следя съкратените серии на Magdi- за което момиче огрооомен поклон  bouquet.Благодаря ти за всички преводи и огромен труд,който полагаш  Hug!Както и за превода на това конкретно.Като изгледах сериала,започнах да издирвам интервюта на Барун и каквото мога  да си превеждам сама,къде на руски,къде на английски,каквото намеря.Направи ми страхотно впечатление и като човек-начина по който се държи и изказва.Малко стеснителен на моменти,с чувство за хумор,много сладък. Heart Eyes

   Miha,специални благодарности за темата!Изчетох и по-старите.За двойката СаРун-моето мнение е на 100 процента като твоето.Няма да се повтарям.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Добро утро! Hug
Добре дошла на  Skiper!
Цитат
и накрая миличкият  бръкна с ръце в джобовете - т.е. вече съм в шок и категорично заявявам  с модела си на поведение, че нямам желание да продължавам с този хаос....
Светли,не разбирам много от  тълкуването на езика на тялото,но съм забелязала,че за Барун  е привичен жест да пъха ръце в джобовете във всеки един момент.Дано не е непрекъснато в шок  Wink ,ама то с тази буйна  и нъвъздържана фенска маса знае ли се... Laughing

# 57
  • Мнения: 119
pomeranche, съгласна съм с теб донякъде с това, че Барун Собти има навика да пъха ръце в джобовете,но лично мое мнение е,че го прави тогава когато излиза от зоната на комфорта си. Има интервюта където определено се чувства уютно / като примери -  интервюто му с Гюл Кхан,  гостуването му в Дубай и др./, там забрави за тази си привичка....Но при посещението си в Турция поне според мен имаше моменти когато беше леко в шок Laughing...то и аз бях де...
И въпреки това модела му на поведение почти винаги е безупречен. Леко закачливата усмивка и блясъка в очите.....Това е Барун!

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Съгласна съм с теб напълно. thumbsup Казаното от мен беше в кръга на шегата.Наистина обаче често му се налага "да излиза от зоната си на комфорт",както много точно си се изразила.Но Барун има неотразимо излъчване както и да изглежда-нервен или спокоен,усмихнат или замислен,с ръце в джобовете или скръстени пред гърдите,с прическа стил Арнав или тази,последната,с която се подвизава,колкото и да е ужасна.  Tired Face Просто си има обаяние човекът и това е! bowuu Саная също има чар,но както някой преди  много време беше казал назад в темата "аз съм жена и  е нормално да ме вълнува повече   Барун",или нещо в този смисъл беше. Grinning

# 59
  • Мнения: 119
pomeranche, абсолютно съм съгласна с теб относно Барун, аз и за това написах, че е специален. Силно харизматичен, очарователен  и обаятелен мъж. Притежава Х фактор. Дори и тогава когато видимо се притеснява пак е много сладък....
Според мен, Саная е тип жена - изкушение....Тя е кокетка и притежава много силен магнетизъм и дарба да запленява и увлича. Мислила съм върху тези нейни качества и прецених че тя  винаги дава на хората това което ги интересува и като поведение и като интервюта и като реакция.
Саная  притежава способността да говори и да изразява открито емоции. Това се видя и на Golden-а... И в реда на тези мисли се чудя: дали  киноиндустрията няма да загуби актрисата Саная и да спечели Тв водещата Саная Ирани?...Twitter вчера се е "пропукал по шевовете" от коментари за нея самата като поява на сцената на Golden Petal Awards 2016, отколкото самото награждаване........Но времето ще покаже.....

Общи условия

Активация на акаунт