Не рита

  • 18 724
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 323
И според мен е хубаво да се обадиш , това не е малко време , направо отивай в спешното. Може просто да се е завъртяло така че да не го усещаш хубаво,но не е нещо с което може да се гадае по-добре отиди.

# 16
  • Мнения: 31
Благодаря за отговорите! Днес бях на преглед,чуха тоновете и  сестрата каза, че всичко е наред. Мен като цяло ме притеснява, че чета навсякъде как бебоците ритат и т.н. а моето не го прави.. И за това и това филмиране(според сестрата) пък аз мисля е неизбежно да не започна да се питам Нормално ли е само при мен да е така? И наред ли е бебето щом не е достатъчно активно.. А за да го размърдам не помага почти нищо и с фенерче светих.. точно едно мърдане и до там.. явно не се трогва от нищо Sad

# 17
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Радвам се че всичко е наред.  😊 Каквито и притеснения да имаш,  не се притеснявай да питаш акушерката си.  Тя е затова и няма нищо против.  Англичаните казват "Better safe than sorry"  xxx Лека бременност.

# 18
  • Мнения: 6 764
Според мен си още в малка седмица, за да очакваш чак такива ритници. Бебето е малко, още му е широко и най-вероятно не усещаш по-голяма част от движенията. Все пак то плува в околоплодните води, а и зависи от разположението на плацентата.
В последните седмици ще усещаш по-отчетливо. Леко бременеене и разбира се, както си постъпила и сега, при съмнения, по-добре преглед.

# 19
  • Мнения: 198
Съгласна съм с коментара над мен.При мен плацентата беше по задната стена на матката.Най-отчетливо усещах движенията последните месеци,тогава направо крачето й се очертаваше.

Общи условия

Активация на акаунт