Пазаруване от Aliexpress.com 49

  • 103 196
  • 725
  •   1
Отговори
# 570
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
Момичета ще помоля за помощ. С картата с която съм пазарувала до сега не ми е приема системата. Пари има в нея достатъчно.

# 571
  • Мнения: 5 328
Купон за намаление на $5 при поръчка над $39. На акаунт до 2 купона! Трябва да се вземе и използва до 12.08, тоест 13.08 10:00ч. наше време. След като вземете купона, той автоматично намалява цената с $5 от цялата поръчка, ако е над $39. Може нещата да са от различни продавачи, но една поръчка.
Първо си влезте в акаунта, влезте след това през този линк http://coupon.aliexpress.com/getCoupon.htm , въведете ALIEXPRESSIONS и купона вече е в акаунта Ви.

# 572
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте Hugтрябва ми читав дамски часовник около 50$ можете ли да препоръчате  bouquet

# 573
  • Мнения: 1 334
Аз като напълно начинаеща в покупка от Алиекспрес да попитам какво да правя.( прочетох първата страница, но не ми стана много ясно).
Преди 3 дни направих поръчка за едни пердета, въведох си данни и пр., парите ги дръпнаха. 3-4 часа след това я канселирах. Сега за да ми върнат парите трябва ли да им пиша допълнително( и къде) или да не правя нищо - те автоматично ще ми върнат парите след няколко дни.
Като влезна на my orders, на Рroduct action ми дава Cancelled Order, а на Order status-  Finished

Ако знаех за темата, щях да се допитам първо до вас, преди да правя някоя поръчка. Naughty

# 574
  • София
  • Мнения: 318
Аз като напълно начинаеща в покупка от Алиекспрес да попитам какво да правя.( прочетох първата страница, но не ми стана много ясно).
Преди 3 дни направих поръчка за едни пердета, въведох си данни и пр., парите ги дръпнаха. 3-4 часа след това я канселирах. Сега за да ми върнат парите трябва ли да им пиша допълнително( и къде) или да не правя нищо - те автоматично ще ми върнат парите след няколко дни.
Като влезна на my orders, на Рroduct action ми дава Cancelled Order, а на Order status-  Finished
Ако знаех за темата, щях да се допитам първо до вас, преди да правя някоя поръчка. Naughty
Аз имам същия казус. Отказах три поръчки (дублирах ги без да искам) на 30 юни и парите ми стоят блокирани в картата. Все още не са ми върнали парите, очаквам ги тези дни. Сумата е малка, но въпросът е принципен за мен. Проблемът се оказа в банката - Райфайзен банк държат парите блокирани 45 дни, ако продавача не ги изтегли! Писах на AliExpress и те ми казаха, че нищо не са взели и парите се държат от моята банка...
Изчакай една или две седмици и ако нямаш пари по сметката се обади в твоята банка и ги попитай какви са им процедурите при отказана поръчка! Успех!  Hug

# 575
  • Мнения: 1 334
Аз като напълно начинаеща в покупка от Алиекспрес да попитам какво да правя.( прочетох първата страница, но не ми стана много ясно).
Преди 3 дни направих поръчка за едни пердета, въведох си данни и пр., парите ги дръпнаха. 3-4 часа след това я канселирах. Сега за да ми върнат парите трябва ли да им пиша допълнително( и къде) или да не правя нищо - те автоматично ще ми върнат парите след няколко дни.
Като влезна на my orders, на Рroduct action ми дава Cancelled Order, а на Order status-  Finished
Ако знаех за темата, щях да се допитам първо до вас, преди да правя някоя поръчка. Naughty
Аз имам същия казус. Отказах три поръчки (дублирах ги без да искам) на 30 юни и парите ми стоят блокирани в картата. Все още не са ми върнали парите, очаквам ги тези дни. Сумата е малка, но въпросът е принципен за мен. Проблемът се оказа в банката - Райфайзен банк държат парите блокирани 45 дни, ако продавача не ги изтегли! Писах на AliExpress и те ми казаха, че нищо не са взели и парите се държат от моята банка...
Изчакай една или две седмици и ако нямаш пари по сметката се обади в твоята банка и ги попитай какви са им процедурите при отказана поръчка! Успех!  Hug
Добре, ама да пиша ли( и къде по-точно)  на Алиекспрес кога ще ми върнат парите, защото май са "заминали" вече?

# 576
# 577
  • София
  • Мнения: 1 462
Пристигна ми още една поръчка. Много съм доволна. Трябваше ми преди екскурзията в края на месеца.  Heart Eyes
http://www.aliexpress.com/item/6-Pcs-New-Brand-Travel-Storage-Ba … 10608.0.87.kfR0bc

# 578
  • на североизток
  • Мнения: 460
Я, какво съвпадение  Grinning Аз пък си поръчах тези, но още не са пристигнали.

Ония с раницата най-после ми приеха отказа, сега и от тях чакам пари. Да видим Rolling Eyes

# 579
  • Мнения: 54
Момичета ще помоля за помощ. С картата с която съм пазарувала до сега не ми е приема системата. Пари има в нея достатъчно.
Здравей, има ли вероятност да е изтекла валидността на пластиката?

# 580
  • София
  • Мнения: 1 462
Я, какво съвпадение  Grinning Аз пък си поръчах тези, но още не са пристигнали.

Е наистина е съвпадение, защото аз такива вече получих (сиви). Но ги поръчах от друг продавач и бяха 7.28$. Дойдоха за 2 седмици.  Peace

# 581
  • Мнения: 6
Здравейте!Прегледах темата,но никъде не открих за купуване на таблет как стоят нещата.Имали някакъв проблем с доставката.митници,качество на продукта и т.н Искам да взема нещо за сина ми,който е на 6 год Спряла съм се на няколко модела, които за характеристиките които имат са на изключително добра цена.Ето и линкове:
http://www.aliexpress.com/item/1280-800-IPS-tablet-10-octa-core- … 999999.491.w1IfY7
http://www.aliexpress.com/item/A5510-New-10-Inch-Built-in-4G-TLE … 999999.484.w1IfY7
http://www.aliexpress.com/item/10Inch-Android-Tablets-PC-2GB-16G … 999999.465.w1IfY7
Моля Ви дайте някакъв съвет?

# 582
  • Мнения: 90
Здравейте!

Когато се потвърждава поръчка имаме 4 полета за даване на оценка (срок на доставка, качество, комуникация и т.н.)
Има ли друго място от където можем да дадем оценка за продавача ?


Питам понеже вече 2-3 пъти ми пишат да им дам оценка, а аз вече съм го направил при потвърждението Rolling Eyes Да не би да има още някое място от където можем да дадем оценка ?

# 583
  • here and now
  • Мнения: 4 340
Аз да похваля китайците. Повдигнах диспут за неполучена стока на 08.08.  Продавача се съгласи и парите ми бяха в картата на 09.08.  Чак не мога да повярвам...

# 584
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

mgbagera
  получаваш го , като автоматичен отговор след потвърждаване на поръчката, не взимай под внимание просто Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт