Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 332

  • 46 089
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140






Ако сме уморени, да пием вода с Йомер.

# 721
  • Мнения: 20 905


Предложение... Heart Eyes

 Марта_49, 2016 г. - най-много ми харесват Heart Eyes наречените от теб"сара-бозави" .....

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


С дъх на бял люляк е този колаж...

# 723
  • Мнения: 23 285


Днес определено съм с Керим и Фатмагюл.Какво удоволствие за Керим - да достави радост...

Керим се усмихва, защото  е успял да усмихне Фатмагюл...

       


Тия момичета ми пълнят душата... Слагам ги в спойлер, за да не ви досадя, но наистина са страхотни.

Скрит текст:

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


https://www.facebook.com/EnginAkyurekFansPakistan/videos/377569189011945/

Клик върху линка и да потанцуваме с Керим и Фатмагюл тогава.

# 725
  • Мнения: 23 285


Лодос стана причина да открият къщата, която стана техен дом...

# 726
  • Мнения: 20 905


Аз се върнах в миналото. Heart EyesЕнгин като Керим.

# 727
  • Мнения: 23 285


Цитат
Аз се върнах в миналото. Heart Eyes  Енгин като Керим.

Аз днес съм с Керим и докато търся по папките разни снимки и гифчета  установявам, че всичко помня...
Е, много по-ясни са ми Йомер и Елиф /все пак е минало само почти година от края на "КРА"/.
Но Керим е нашата /моята/ първа любов, а тя ръжда не хваща...

Хармония  Two Hearts


Скрит текст:
Тази великденска покривка и купата /тя е с нарисувани маргаритки, но не се виждат от зелената тревичка/ са ми  скъп спомен от моята баба / по майчина линия/.  Тя беше голяма кулинарка /но аз съм наследила некулинарските  умения от другата си баба / по бащина линия/ на която съм кръстена/. Пазя си ги тези две неща вече 32 години  и на всеки Великден ги вадя в четвъртък и си подреждам масата. Така винаги си спомням за нея. Покривката и купата са на повече от 50 години, но изглеждат като нови. Ползвани са само като декорация за по 1 седмица годишно.

# 728
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт