Искам да кажа ... (76)

  • 88 574
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 344
И ние палим парното още, добре че не свалихме кюнците при голямото чистене като беше 30 градуса.  Ами студено ми е... И аз си накупих роклички и обувки, ама нъцки. И три пъти си мих и си прибирах ботите и днес пак ги извадих 😠

# 691
  • Мнения: 10 568
Аз противно на вятъра и температурите съм със 7/8 ръкав и балеринки, отгоре пончо, което пак не ми покрива въцете от лактите надолу. Мразя да се навличам и се надявам скоро да отмине този циклон, да грейне слънцето, да си изнеса прекрасните цветя на откритата тераса, въобще искам слънчева пролет Heart Eyes Поръчах си Naughty

п.с. и аз си купих едни страхотни обувки, за които трябва хубаво време Blush

# 692
  • Мнения: 22 473
Голям студ и при нас, от вчера и дъжд...цял ден не спира, ту отслабва ту се засилва.
В къщи не е чак толкова студено, климатици не пускам, а парното го спряха още на 1ви април.

Вчера имах проверка от директора, интересни въпроси ми задава след като приключи всичко. Simple Smile

# 693
  • Варна
  • Мнения: 6 337
Климатиците у нас работят.
Тази вечер имах гостенка, съфорумка. Много ми беше приятно.
Хареса ми фрикаделите  Laughing

# 694
  • Мнения: 3 867
И аз чакам Down на гости, ама каза другата година  Hug

От 22:00 часа до сега Виктор рева. Спи му се, ама не. Ако не са зъби, нямам друго обяснение. В крайна сметка вече спи, а аз трябва да го преместя в другата стая, че Алина е сама. Мъжът ми е на работа. Обаче ме е страх, че ще се събуди и отново ще се почне.

# 695
  • Мнения: 11 965
Искам да кажа, че нещо се стегнах от НВО.Зная, че оценките не важат за никъде и въпреки това се притеснявам.В наборната тема всички са спокойни и не се впечатляват много, а аз защо съм такава треперушка, чак се ядосвам на себе си.

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Искам да кажа, че нещо се стегнах от НВО.Зная, че оценките не важат за никъде и въпреки това се притеснявам.В наборната тема всички са спокойни и не се впечатляват много, а аз защо съм такава треперушка, чак се ядосвам на себе си.
Hug Дано детето не прихване от теб  Peace! Ще мине и замине, успешно!
У  нас не се наблюдава никаква тревога по тоя случай  Crazy.
Скрит текст:
Най-обикновен тест, 40 минутен. Оценката ще е текуща. А и допускам квесторите да помагат по малко на затрудняващите се деца  Laughing Все пак оценяването е повече на учителската работа,отколкото на ученическата. Моят син ме уговаря да го водя само за тестовете, и да се наспива сутринта...Склонна съм да се съглася. Точно пък в тая шестдневна учебна седмица, наблъскаха три теста  Crossing Arms.
Колкото и да се старая да не приготвям много багаж...не ми се получава  Mr. Green.

# 697
  • София
  • Мнения: 17 329
НВО за кой клас, Светкавица?

# 698
  • Мнения: 10 568
НВО за кой клас, Светкавица?
Предполагам за 4-ти.
Не са толкова страшни, децата даже не го оценяват като матура, абсолютно безобиден тест тип изходно ниво. Не съм забелязала синът да е бил по-стрестнат или притеснен около тези "малки матури".
Те все пак са като оценка за учителите, училището дори, никъде не влизат тези оценки и няма място за притеснение. Децата са свикнали с тестовете повече от нас. По мое време например тестове нямаше и аз не обичам изпит тип тест. Само да обърна внимание на сина ми в класа едно от дечицата отличници беше забравило да си обърне листа на теста и решило само половината. Решеното без грешка, ама наполовина и заради пропуска имаше 4-ка. После си имаше 6-ца за годината.
Светкавица, пази си силите за 7-ми клас Hug. Аз от тази година съм в стрес за догодина. Синът ми започна курсовете от тази година. Непрекъснато му говоря, да не бърза, да чете внимателно, да си разпределя времето. Пробно ходи на олимпиадите тази година, за да свикне, а и ние да си сверяваме часовника, пък догодина ще видим как ще е.

# 699
  • София
  • Мнения: 17 329
О, аз тези дори и не знаех кога са ги правили Simple Smile Светкавица, права е blackcat6, пази си силите и нервите Simple Smile

# 700
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942
Аз имам седмокласничка тази година, но като минала веднъж през кандидатската кампания преди две години с брат й,  не се вълнувам особено. А и девойката ми е съвестна, амбициозна, сама се надъхва, пу-пу. Дано и късмет да има!
Светкавица, тези НВО-та в 4 клас нямат значение за децата. Не се притеснявай!

# 701
  • Мнения: 11 965
       За ІV, луда работа. Все едно аз съм ученичка.
       
       Детето ми е много разсеяно и подозирам,че по мат. и по БЕЛ няма да се впише във времето. Като съм му давала тестове се справя, но никога за точно 40 мин/ изключвам ЧП, ЧО, там принципно по-бързо се работи/  Ама каквото, такова.  Благодаря за подкрепата! Hug

Айяла,успех на седмокласничката!
     
 

# 702
  • Мнения: 22 036
Ванини, ще се видим някой ден Simple Smile. Ще ям само попчета, цаца и миди Simple Smile.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Аз май съм най-небрежната майка относно тестове. И за 4тия клас няма да се впрегна. Виж, за 7мия не знам.

# 704
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не бързай да се тупаш в гърдите, Янтра.
Аз те бия, че съм и учител на всичкото отгоре и даже няма да съм до детето си другата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт