За фалшивите теми

  • 3 647
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Въпрос към тези от вас които пишат в почти всяка тема?
Има ли значение за вас дали историята е истинска или фалшива, или е по-важно да има нов матреал
за 'дъвкане'?

# 1
  • Мнения: 2 694
По принцип няма никаква полза от пускане на каквито и да е теми в този подфорум.

# 2
  • Мнения: 2 850
Няма как да си 100% сигурен в която и да е история, която ти се разказва.

# 3
  • Мнения: 2 450
Аз не пиша в почти всяка тема, но принципно предпочитам да приема поне първоначално, че историята е истинска. По-добре да пишем нахалос по пързалка,  отколкото да е истинска драма и да я игнорираме. Не че шанса да налееш акъл виртуално на някого е голям, и все пак.

П.П. Не намираш ли за иронично-жалко да пишеш във форум, мрънкайки колко са зле пишещите по форуми.

# 4
  • Мнения: 4 569
Фалшивите теми са ми забавни и се пързалям с кеф.

# 5
  • София
  • Мнения: 28 626
Въпрос към тези от вас които пишат в почти всяка тема?
Има ли значение за вас дали историята е истинска или фалшива, или е по-важно да има нов матреал
за 'дъвкане'?

Как така "пишат в почти всяка тема"?!? В "Спорт" почти никой не иска да пише. Пък  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 8 889
Освен една-две теми, не приемам останалите особено сериозно - мога да споделя принципно виждане по зададен въпрос, но нямам ентусиазма и желанието да водя целодневни словесни битки, да убеждавам останалите в правотата си и т.н. - за тази работа си има едни дежурни жени  Laughing

Така че - все ми е тая, дали темата е фалшива или истинска  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 11
Освен една-две теми, не приемам останалите особено сериозно - мога да споделя принципно виждане по зададен въпрос, но нямам ентусиазма и желанието да водя целодневни словесни битки, да убеждавам останалите в правотата си и т.н. - за тази работа си има едни дежурни жени  Laughing

Така че - все ми е тая, дали темата е фалшива или истинска  Mr. Green
Недей така. Някоя дама ще се припознае и ще се засегне.
На мен пък ми е малко странно защо във форум за майчинство се допуска пускането на теми достойни за Ани Владимирова.

# 8
  • Мнения: 1 283
На мен пък ми е странно, какво толкова те интересува кой какво, къде и по колко пише, коментира и се пързаля? По-добре да пишеш във всяка тема, отколкото да се правиш, че си над нещата, но гледайки ги отдолу!   Wink

# 9
  • Мнения: 11
На мен пък ми е странно, какво толкова те интересува кой какво, къде и по колко пише, коментира и се пързаля? По-добре да пишеш във всяка тема, отколкото да се правиш, че си над нещата, но гледайки ги отдолу!   Wink
Прав си. Да си дневален всеки ден е много яко.

# 10
  • Мнения: 1 283
Явно на някой му липсва внимание и е решил да го печели с провокативна тема... Outta Joint

# 11
  • Мнения: 402
Кое му е странното?Нали си в дом и семейни отношения?В един дом има всичко.

За мен няма значение дали темата е измислена или не, стига да ми се доближава до реална ситуация.Също като на кино.Има филми базирани на истински случаи, има и такива които не са.С книгите е същото.Хората и филми гледат и книги четата.Разликата е само в позицията.На някои им харесва да стоят на мантинелата, на други да взимат участие.

Сега си представи, че действително някой е в беда, ти какво ще направиш?Ще натиснеш хикса с недоверие или ще се опиташ да бъдеш полезна с опит, съвет или едно елементарно човешко съчувствие?

Последна редакция: нд, 17 апр 2016, 10:20 от catarina

# 12
  • Мнения: 1 765
Aз никога не се съмнявам в темите. Приемам, че са истина и толкова.

# 13
  • Мнения: 1 782
Да си призная - когато имам време чета всякакви теми , дори и да не са истински, най вече за развлечение и храна за размисъл. Особено ми е интересно да чета чуждото мнение дори и темата да е пързалка.

# 14
  • Мнения: 2 647
Не пиша във всички теми, но чета всички Simple Smile Приемам всяка история за достоверна.
Не ми е ясно с каква е цел се пускат теми пързалка. Предполагам че са много малък процент.
Освен това мисля че има много истински истории, чийто теми се превръщат в терен за подигравка и забавление, при положение че отсрещното лице има нужда от помощ и адекватен съвет.
По-скоро не темите, а отговорите дадени от потребителите са фалшиви, неспособни да се поставят на мястото на автора. 

Последна редакция: вт, 19 апр 2016, 18:08 от ALMIRRA

Общи условия

Активация на акаунт