Пеят сладко малки птички - "Скоро мами ще са всички" !Бъдещи мами над 35

  • 43 707
  • 720
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 10 704
Мацки харесах къщата и утре я капарирам.  Като начало ще я ползваме за вила. Мисля е добра сделка,  а тя е във вид веднага да се ползва. Има работа по нея, но е козметично. И басейн има къде да сложа и други детски неща. И съседите са ни приятели от квартала ни в София и са с 2 хлапета на възрастта на Жорко и предвкусвам едни безкрайни барбекюто,  бира и игри на чист въздух. Simple Smile

# 676
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Ехааа, магнитче, звучи супер....да ви е честита...

# 677
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ели права си  Hug

Даре и аз не обичах вятър, но свикнах  Crazy .

Магнетче браво на вас ! Успех с покупката  Simple Smile

# 678
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Магнетче успех със сделката и със здраве да си я ползвате  Hug

# 679
  • Мнения: 3 406
Магнет, чудесно звучи  Heart Eyes  Ще има къде да играят на воля децата и вие да разпускате!

# 680
  • Мнения: 8 533
Мацки харесах къщата и утре я капарирам.  Като начало ще я ползваме за вила. Мисля е добра сделка,  а тя е във вид веднага да се ползва. Има работа по нея, но е козметично. И басейн има къде да сложа и други детски неща. И съседите са ни приятели от квартала ни в София и са с 2 хлапета на възрастта на Жорко и предвкусвам едни безкрайни барбекюто,  бира и игри на чист въздух. Simple Smile
Бе как ще капарираш в неделя? Как и кой ще ти направи проверка за тежести на имота тази вечер?
Иначе хубаво сте харесали. И на мен ми е мечта, ама май няма да е скоро.
Уанче, май с всичко се свиква.

# 681
  • Мнения: 39 685
Предполагам че говори за стоп капаро, което е в порядъка на 500 лева.

# 682
  • Мнения: 2 603
Магнетче, супер, друго си е къщурката. Hug
Нещо изключително просто и вкусно - картофи ветрило. За пръв път правя и особено сега с пресните картофки, ще зачестя.

# 683
  • Мнения: 8 533
Хъм ... петък вечер ли е?

# 684
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Даре , ти да не чисти банята с тоз младеж Laughing
Магнетче,честито- да ви е весело и спокойно!
Уанче, с тийнове работа да си няма човек, при мен с лопата да ги ринеш и съм свикнала , ама нали не ми са в къщата
Да взема да  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 685
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Тоби точно, грижата е като ти е в къщата  Rolling Eyes

# 686
  • Мнения: 1 368
Честит празник! Бъдете здрави и слънчеви! Hug
Зази, дано да се случат нещата с лекарствата и да не се стига до операция! Praynig
Магнет, поздравления Hug. Звучи като сбъдната мечта. Да е успешна сделката и много любов и забавления в новата къща! Радвам се, че писа.
Питане към мамите
Скрит текст:
Приспивам Борис в кошара – люлка. Приспиването става с люлеене и при това люлеене му се мятка главата наляво-надясно. Може да прозвуча откачено, но започнах да се притеснявам да не му направя нещо на това дете с люлеенето. Вие приспивали ли сте така, с люшкане, нормално ли е така? Може да звучи тъп въпрос, но няма с кой да си сверя часовника

Последна редакция: сб, 23 апр 2016, 22:48 от ivivkata123

# 687
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Ивка,да аз  Joy И аз така се бях притеснила за главата,и за да не му се мята от едната на другата страна,навивах две пеленки на руло и ми ги слагах от двете страни на главичката. След като заспи ги махах.
Магнет,браво,честитоооо! Къде се намира къщата/вила? Утре Лили има ли имен ден?
Днес много тихо тук!
Креми не е писала ехееее,колко време стана? И Ината!
Детето заспа и сега си пуснах последната серия на  българския сериал да я изгледам,че в четвъртък неможах!
Спокойна нощ  bouquet

# 688
  • Мнения: 1 933
Изпратихме ги! Тази вечер нощуват у сестра ми и утре летят обратно! НИКОГА повече толкова дълго гостуване!
Утре ще ви чета и ще се включа адекватно!
Да ви е лека и спокойна нощта!

# 689
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Коте ха честито  Hug сега май ще ви трябва дълъг релакс да се възстановите.

Ивка аз пък като слагам София на рамо за да се уригне уж и хващам главата ама то е едно кривене имам чувството че ще и я откача  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт