Нашите second hand находки - тема 33

  • 170 440
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 13 551
Дънки от едно магазинче на центъра /не съм сигурна дали са оригинални, просто ми харесаха/


# 751
  • Мнения: X
Аз пък за първи път спечелих нещо откакто томболата на манията е онлайн, а участвам всеки път.Вчера отидох да си взема находката и се оказа, че в магазина може само управител да ти я даде, а него го нямаше. Чаках го половин час и накрая се бях отказала и казах на момчето на касата ,че ще дойда друг път,той пък изпрати друг служител да го повика.Много неприятно ми стана след като управителя се появи и каза : "това ли е госпожата,която повече не може да чака?". Беше магазин, който не ми е много близо и доста време ми отне да отида,да се върна, да чакам, изгуби се самото удоволствие,от това, че съм "спечелила". Вече ще избирам находки, само от близките магазини.

# 752
  • Мнения: 1 320
Аз пък мисля, че това наистина няма никакво значение, дали е оригинал или реплика /освен ако човек не робува на марки и не страда от лек снобизм  Laughing/. Важното е дрехата, чанта или обувки да са качествено изработени, да изглеждат добре, да са удобни и да носят радост на собственника си  Peace
Ами да, няма значение, с изключение на качеството, защото при доказани марки то е на ниво, докато при репликите не е сигурно/ е, когато и репликата е качествена, тогава наистина не е от значение факта, че не е оригинал/.

# 753
  • Мнения: 46 573
Десиссслава, много са хубави Simple Smile

Момичета, време е за нова тема  Peace

# 754
  • Мнения: 1 338
Съвсем набързо пуснах НОВАТА ТЕМА , заповядайте Wink

Общи условия

Активация на акаунт