♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 36

  • 78 602
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Ауууу, убийствен е....  Crazy
 Heart Eyes Heart Eyes

Joy  Joy  Joy ...
Естественео Зейнеп най-кръшната и игривата...  Joy

Оффф, Дефне пак ли ще е с таз кУсЪ...  ooooh!  ooooh!
УжасТТТ..  Shocked

Хубва ден мацки!  Heart Eyes



# 61
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
Привет и от мен в Ашков ден

Ваййй Алексче   Hug Hug Баръш бей мноУ готин   Mr. Green

Животът наистина е прекрасен  Heart Eyes Peace


И както казва Йомер бей - Животът е прекрасен!



Успешен ден! bouquet bouquet


еййй много ми е любопитно за довечера  Crazy Crazy Crazy

Хубав ден момичета

# 62
  • Мнения: 16 938
Здравейте в ашковият ден  Hug Hug Hug Hug Hug
Така като гледам май през повечето време от епизода ще е с такава коса.

# 63
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
Гледам 41 епизод на Ашка с превод и падам си от смях с ревнивите Дефмери  Joy Joy Joy Joy

Ваййй  Crazy Crazy Crazy Crazy

ревнив и бесен Йомер бей
 hahaha hahaha hahaha hahaha



Скрит текст:




като двама разярени котараци са  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Последна редакция: пт, 15 апр 2016, 13:40 от kotelina

# 64
  • Мнения: 8 098
kotelina Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

Прекрасен е Баръш на тази снимка, с толкова секси излъчване! newsm03

А, колкото до 41 епизод на мен ми хареса, имаше чудесни моменти! hahaha hahaha hahaha





Просто тoзи ден не трябваше да пият  кафе заедно, много дебати, много нещо! Много ревниви, много разгорещени! Joy Joy Joy

А, довечера....



Надявам се Дефне да се впечатли от романтичната изненада на Йомер, и пак да й се прииска да го схруска.... , а ще бъда най-доволна, ако се опита да го направи! rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 65
  • Мнения: 259
привет момичета.Мисля си че довечера ще я караме по лекичко .Трябва двамата да се сдобрят а Гало да си хваща самолета.Но ме мъчи друго newsm78и двете серий започнаха със кадри от сватбата на....аз си мисля че е на Дефо и Омер и че там ще се разкрие истината от Дениз подпомогнат от Суде.Синан каза в 40 серия че може и скоро да се ожени и ако е станало таова за да му отмъсти Суде е разказала всичко на Трамба,а той е изчакал сватбата на ДефОм и е разказал всичко на Омер и така ще свърши 1 сезон

# 66
  • Мнения: 9 540
Все нямам време да пиша, а въпроси в главата ми бол?  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Защо Йомер не попита Дефне от къде знае, че Фикрет е момичето със сините коси?
Как Транба помогна на Суде да наеме мястото на дефилето /щото няма кой друг да й е помогнал/ и как ще използва той това?
И като казах Транба, още не мога да си обясня омразата на Дениз към Йомер - явно не е само бизнеса, а има и нещо лично... но не е жена, тъй като Йомер не е такъв човек...
Нериман тотално май изтрещя- как според нея ще ожени Суде и Синан... мисия невъзможна.. или има план да го изнуди с тайната, като блъфира?

И аз все повече съм убедена, че Йомер знае всичко...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 67
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 377
Скрит текст:
Все нямам време да пиша, а въпроси в главата ми бол?  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Защо Йомер не попита Дефне от къде знае, че Фикрет е момичето със сините коси?
Как Транба помогна на Суде да наеме мястото на дефилето /щото няма кой друг да й е помогнал/ и как ще използва той това?
И като казах Транба, още не мога да си обясня омразата на Дениз към Йомер - явно не е само бизнеса, а има и нещо лично... но не е жена, тъй като Йомер не е такъв човек...
Нериман тотално май изтрещя- как според нея ще ожени Суде и Синан... мисия невъзможна.. или има план да го изнуди с тайната, като блъфира?
И аз все повече съм убедена, че Йомер знае всичко...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Алексче    hug
Темпи точно това си помислех и аз като видях превода  smile3521 smile3521 smile3521 и като ги гледах ...... познай за кой се сетих  Crazy Crazy Crazy
Скрит текст:
за Клоун и Бенет  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 68
  • Мнения: 8 098
Все нямам време да пиша, а въпроси в главата ми бол? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

И аз все повече съм убедена, че Йомер знае всичко... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


 newsm10

Но, знам, че в турските дизита често няма логична последователност в сюжетната линия  и че от важни действия на героите не произтича нищо.
Ако е истина, че ще има втори сезон, не мога да си представя какви неща могат да дойдат на ума на Мерич и в каква посока да насочи сценария! smile3516

Днес са показали как се снимат някои от по-интимните сцени, но не и кой е присъствал на сцената зад завесата.... Satisfied







Явно много се забавляват докато снимат hahaha hahaha



Последна редакция: пт, 15 апр 2016, 17:44 от alex_94

# 69
# 70
  • Мнения: 7 006
#УalnizSen / #ТолькоТы / #ЕдинственоТи





Гугъл каза, че yalniz значи "самотен" Peace

Последна редакция: пт, 15 апр 2016, 19:12 от неЖност

# 71
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
Нежи Hug Heart Eyes

#единствено ти Peace

# 72
  • Мнения: 16 938
Искам Йомер да докаже любовта си на Дефне.

# 73
  • Мнения: 8 098
Приятно гледане, момичета! newsm76


https://twitter.com/nazli12345_/status/719487731324350464

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 74
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Ееее, страхотно е това, суперско за го направили..  Crazy

Приятно гледане и от меннн .....
Много сладки снимки зад кадър...

Последна редакция: пт, 15 апр 2016, 20:15 от Juliette14

Общи условия

Активация на акаунт