"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 5

  • 83 685
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 23 130
Ще го зареже и ще си остане с Василев,истинския си син.
Само снахата ще е същата.  Mr. Green

# 706
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Мда, образът на Генадиев вече ме отвращава. Особено когато тръгна да се рови в чаршафите на Захариев и набързо го обсъди като първа махленска клюкарка с жена му.

Въобще не беше за клюкарстването, а за да шантажира Захариев чрез жена му и да има повод да не му даде това, което иска. Знае той стават тези неща!
Стилянова каза в едно интервю, че между двамата има истински чувства. Ще си остане той само с любовта и май за пръв път има чувства,а не само, като бройка.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 41 001
Ще го зареже и ще си остане с Василев,истинския си син.
Само снахата ще е същата.  Mr. Green
hahaha аха

# 708
  • Мнения: 4 310
Владов ми е интересно как ще играе, след грешката. Дали ще се разкае и съжалява или ще се обърне в нападание за ревизията на секциото на Генадиев.
Много е симпатичен актьора, дано го дават повече. Скоро го гледах в други епизодични роли, май в Столичани...

Старчето Генадиев "твойто повече за тебе, означава по-малко за мене..." #Crazy Мноого алтруистичен, няма съмнение.

Наталия съвсем нарочно каза, че трябва да избира между двама. Биляна как се опули. Беше малко тъпо да се носят двамата на работа. Може да са пак гаджета и да са по-дискретни.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 81
Владов ми е интересно как ще играе, след грешката. Дали ще се разкае и съжалява или ще се обърне в нападание за ревизията на секциото на Генадиев.
Честно казано аз разбрах този случай по малко по-различен начин. Останах с впечатлението, че Калин по време на първата операция въобще не знаеше какво му има на пациента и после реши да си измие ръцете с Владов - ако нещо стане, младият да е виновен. Това си го мисля, защото Калин първо каза на Владов, че 100% има перитонит, а после каза на Биляна, че не знае какво е. Може и аз да бъркам, но всъщност монтажът на моменти е под всякаква критика.

# 710
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 005
Калин коментира, че не знае какво му е след като беше назначил още изследвания .

А Владов специализант ли е?

# 711
  • Мнения: 4 310
Калин коментира, че не знае какво му е след като беше назначил още изследвания .

А Владов специализант ли е?

Май си е щатен хирург, подчинен на Калин. Защото като оперираха пациента с рака на стомаха, доста се отваряше на Биляна, че няма за кога да се стараят с тоз пациент.
Калин сякаш коментираше, че не е перитонит, после на операцията май това излезе. И аз се обърках.

Сценаристите май се смениха, майката с бебето и Миро ги забравиха.

# 712
  • Мнения: 5 435
Сетих се и аз за майката с бебето. Много нахвърлян филм, почнат да нищят едно, забравят го и започне нова история. Като че ли малоумници гледат. Какво стана с Камбуров?  newsm78
Няма да се учудя, ако следващата серия изкарат Генадиев старши светец.  ooooh!

# 713
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Сетих се и аз за майката с бебето. Много нахвърлян филм, почнат да нищят едно, забравят го и започне нова история. Като че ли малоумници гледат. Какво стана с Камбуров?  newsm78
Няма да се учудя, ако следващата серия изкарат Генадиев старши светец.  ooooh!

Ама защо трябва във всяка серия да ги има я Камбуров, я майката с бебето, я нещо друго? Това не е филм, а сериал.

# 714
  • Мнения: 1 283
Важна е сюжетната линия, другото  е колкото да се запълни серията.  Simple Smile Heart Eyes
Ще дойде ред и на родилката и на Камбуров, както дойде на Мила, която почина и всички се чудеха ще има ли някаква развръзка по нейният случай!

# 715
  • София
  • Мнения: 23 130
Биба и Сашко можеха малко да си обуздаят хормоните в болницата, за да не излагат Калин. Ама къде толкоз акъл при тез изпепеляващи страсти.  Crazy

# 716
  • Мнения: 4 310
Понеже си го пуснах днес филма, да обобщя  по случай с апендицита. Макар да не беше ясно какво му е, на ревизията се оказа, че Владов не е огледал добре преди да затвори и пациентът е с перитонит. И че е има специалност вече. Калин му казва нещо от рода на "избутахме специализацията, сега" и един вид пак не се справя.

# 717
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Мен ме подразни, че многократно казаха доФторите "апандисит" .  Mr. Green
Другото е ясно - оперират двамата - Калин и Владов, но само Владов виновен. ooooh! Калин не гледа ли, та не е видял  перитонита "като по учебник" нали бил, както той сам каза, къде е блял. Whistling

# 718
  • Мнения: X
Скрит текст:
Сериалът „Откраднат живот“ върна в България младия актьор Александър Алексиев, който повече от 10 години учи, живее и работи предимно в Ню Йорк и Лондон. Заедно с Алек неизменно са и членовете на неговото „племе“, както той нарича семейството си – актрисата Яна Титова и тяхната 2-годишна дъщеря Ая.

Яна и Алек са заедно от около пет години. На пръв поглед двамата са много, много различни. Обаче по онзи хубавия начин, при който противоположностите се допълват – като ин и ян. Алек е ироничен, рационален, с черно чувство за хумор и т.нар. stone face (от англ. буквално „каменно лице“). За своите 27 години е натрупал доста житейски опит. Външно прилича много на баща си, големия български актьор Стоян Алексиев, с когото участват заедно в сериала, при това в ролята на син и баща. Яна пък хем е запазила своите момичешки прелест, кокетство, бъбривост, хем изглежда спокойна, уравновесена, балансирана.

Представяме ви тази любовна двойка в няколко истории, от които вие сами ще си подредите пъзела. Как Александър Алексиев попада в сериала „Откраднат живот“, за престоя му в Ню Йорк, за срещата с Яна и раждането на дъщеря им Ая, за онзи първи къмпинг на каравана с петмесечното бебе и страшния дъжд, за заминаването на Яна за Лондон – четете в EVA през май.



# 719
  • Мнения: 1 780
Сетих се и аз за майката с бебето. Много нахвърлян филм, почнат да нищят едно, забравят го и започне нова история. Като че ли малоумници гледат. Какво стана с Камбуров?  newsm78
Няма да се учудя, ако следващата серия изкарат Генадиев старши светец.  ooooh!

Важна е сюжетната линия, другото  е колкото да се запълни серията.  Simple Smile Heart Eyes
Ще дойде ред и на родилката и на Камбуров, както дойде на Мила, която почина и всички се чудеха ще има ли някаква развръзка по нейният случай!

тъкмо щях да отговарям и прочетох мислите си.  Капитан Морган  Peace

Общи условия

Активация на акаунт