Звездни компромати - 282 част

  • 128 400
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24 334
Вълчо и Батков-младши по БТВ.

Ох, голям смях са.  hahaha Прекопирали позите на тате и говорят като 50 годишни мъже, особено Батков "девствения мустак".  hahaha
Отворили бар в хотела на мама и тате и сега ще завладяват нов голям пазарен дял.  Whistling
Остави как изглежда Батков младши, ами как говори ooooh! Завършил бил в Англия ooooh! ooooh! ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 749
На мен Вълчо ми хареса много. Съвсем нормално момче изглежда, даже мил и притеснителен ми се видя.
Батковият не искам да го коментирам, но нищо положително бе видях у него.
Но явно има някаква ПР стратегия за тия младежи, че преди няколко дни четох обширно интервю на Вълчо в някакъв вестник, което предизвика доста коментари - основно заради родителите на момчето.

# 32
  • Мнения: 9 653
Скрит текст:
Вълчо и Батков-младши по БТВ.

Ох, голям смях са.  hahaha Прекопирали позите на тате и говорят като 50 годишни мъже, особено Батков "девствения мустак".  hahaha
Отворили бар в хотела на мама и тате и сега ще завладяват нов голям пазарен дял.  Whistling
Остави как изглежда Батков младши, ами как говори ooooh! Завършил бил в Англия ooooh! ooooh! ooooh!

Каза, че е на 22г и е завършил "Магистър" в Англия. Явно е взимал по 2 години наведнъж...  newsm78
А към Вълчо (19г) се обръщаше с думите "На неговите години и аз....еди какво си..."  Mr. Green
Ама Вълчо е някакъв сладък дечко. Трепереше му устата докато дава интервю.  Laughing

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Дукесата този път ми хареса, но роклите на предните снимки - изобщо, въпреки че тук всички им се възхитиха.

И по повод на първата рокля, Дрю Баримор е забелязана със същата.
Скрит текст:




# 34
  • Мнения: 4 871
Само не ме линчувайте Laughing, но само аз ли не харесвам дукесата по принцип? Не говоря за облеклото й-винаги е много стилна и т.н., но като й погледна лицето и всякакво възхищение изчезва. Толкова пресметлива женица ми изглежда!

# 35
# 36
  • Мнения: 8 218
Само не ме линчувайте Laughing, но само аз ли не харесвам дукесата по принцип? Не говоря за облеклото й-винаги е много стилна и т.н., но като й погледна лицето и всякакво възхищение изчезва. Толкова пресметлива женица ми изглежда!

И на мен не ми харесва, и ми изглеждамного по-възрастна отколкото е.

# 37
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Кой е този дзвер?

# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Дано не повтарям някого - Тони Петрова на Златна игла:

Скрит текст:

Роси Иванова и Мис България 2016

Скрит текст:

Наталия Гуркова (не можах да я позная) и Роси Иванова

Скрит текст:

# 39
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Kate Hudson на някакво събитие с Кличко. Хич, ама хич не ми хареса прическата й, че и асамбълчето, за маникюра няма да коментирам  Rolling Eyes
Reese Witherspoon, Jessica Biel, Naomi Watts и Diane Kruger на събитие на Tiffani & co. Четирите заедно. Jessica Biel дали си харесва роклята  newsm78

# 40
# 41
  • Мнения: 5 215
Това сигурно ли е, че е една и съща жена? На първата снимка помислих, че е мъж Shocked Много мъжки и космати ръце...

# 42
  • Мнения: 1 401
Kate Hudson на някакво събитие с Кличко. Хич, ама хич не ми хареса прическата й, че и асамбълчето, за маникюра няма да коментирам  Rolling Eyes
Reese Witherspoon, Jessica Biel, Naomi Watts и Diane Kruger на събитие на Tiffani & co. Четирите заедно. Jessica Biel дали си харесва роклята  newsm78

Благодаря за темата  bouquet

На мен пък Кейт Хъдзън ми харесва тук, но от известно време се хващам, че ми харесва всякак.

# 43
  • Мнения: 814


Наталия Гуркова (не можах да я позная) и Роси Иванова

Скрит текст:
Много са красиви и двете по принцип Heart Eyes ,но са прекалили с обработките на снимката.

# 44
  • Русе
  • Мнения: 1 770
На мен Джесика Бийл ми е много антипатична. Като жена на Джъстин пък съвсем. Сигурно за това така и не харесах Рийз. Райън Филип ми беше любимец на времето.

Общи условия

Активация на акаунт