Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 7 тема

  • 129 810
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Обмислям поръчка на YSL Манифесто. Взимал ли го е някой от сайта да каже дали е ок?

# 16
  • Мнения: 8 831
Последно поръчвах един миникомплект на Lolita Lempicka, нямам забележки. Предстои ми да поръчвам парфюмче за Цветница на мъжа ми, сигурно тази вечер още ще го пусна, за да стигне за празника.

# 17
  • Враца
  • Мнения: 271
Последно поръчах Олаплекс. Нямам съмнения за продуктите, които съм поръчвала.

# 18
  • Мнения: 215
Благодаря за темата, Денси bouquet

Последната ми поръчка включваше парфюм и бяла козметика на Lancome - без забележки Peace

# 19
  • Мнения: 1 796
Последно поръчах Зеленият чай на Елизабет Арден, Matrix Exquiste олио с моной за гъста коса и 2 парфюмни мострички. Доволна съм  Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Благодаря за новата тема!

Последно поръчвах от сайта продукти на Ahava, които страшно харесвам и се радвам, че ги открих и в България.

# 21
  • Мнения: 31 323
Какво харесвате и си струва на марката и как са цените сравнени с аптечната мрежа в България примерно където знам, че се предлага марката?

# 22
  • Мнения: 2 045
densi, за мен цените са изкуствено надути и не си заслужават  Peace грижата за лице (70+, 100+  лв. според серията) , независимо от линията, е страшно тежка по мое мнение, дори нещата за комбинирана кожа. Маските са хубави, но пак за тази цена има по-хубави, от гледна точка на това, че не правят нищо по-специално - маска с кал, това е. Много харесвани са им лосионите и кремовете за тяло - 50+ лв. са лосионите, а към 70-80+ лв. са кремовете - да, хубави са, но нямат нищо по-специално откъм крем за 20 лв. примерно( едни Ритуалс са 100 пъти по-хубави)

# 23
  • Мнения: 31 323
Е Ритуалс са супер, много яки за мен.  Heart Eyes
Аз зарибих форума по тях преди години / мисля, че станаха 5 години/, когато ги открих случайно в Барселона и зашеметена от ароматите им накупих продукти.
Благодаря ти! Ще очаквам още мнения за марката, защото напоследък много я срещам, а не съм пробвала.

# 24
  • Мнения: 36 050
последна поръчка, получих в събота - клик

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Маслата за тяло на Ahava са около 46лв, а лосионите - 36. На мен страшно много ми харесват, основно ползвам лосиони. Имам и едно масло, но него го ползвам зимата, защото е малко по-богато като консистенция. Лосионите са супер леки, попиват добре, много добре хидратират, без да оставят мазен филм. Като аромат са уникални, идва ми да ги изям  Simple Smile
Имам и душ-гел с частици за ексфолиране, който е божествен - и като аромат, и като действие.
Ползвам и маската за лице с кал - визимо и осезаемо ми омекотява кожата. За мен тази маска е много по-добра от други подобни, чиито цени са около 100лв например.

Сестра ми ползва и кремове за ръце и за крака и казва, че са много добри (а тя е пробвала на много други марки).

Цените в официалният им сайт наистина са височки, но постоянно имат кодове и оферти. В Енцо ги намерих на прилична цена и се запасих.

На Ритуалс също много харесвам продуктите, но кремовете са ми и една идея по-богати.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Благодаря за темата Денс, hugпоследно поръчвах декоративна козметика.Код на ваучера: MMA-254GC
Валидност на ваучера: 14.5.2016 г.
Стойност на намалението: 5 % за над 40лв.

# 27
  • Мнения: 258
Благодаря за темата Densi  bouquet
Последно поръчвах пудра на Боржуа и мостри.

Код на ваучера: MMA-6H7PB
Валидност на ваучера: 20.4.2016 г.
Стойност на намалението: 5 %

Хубав ден.

# 28
  • Мнения: 31 323
Благодаря,ще пробвам крем за ръце. Hug bouquet

# 29
  • Мнения: 2 562
последна поръчка, получих в събота - клик
Олеее,БУБАНКА,завид,завид...Благородно,разбира се   Hug Откога съм им хвърлила око на тези алтерни...Ама не мога да прежаля  толкова пари  Mr. Green

Не съм отговорила на въпроса за запис  Blush Последно поръчах серията Файбърфорс на Шварцкопф пр-шампоан,маска и ампули  Peace

Общи условия

Активация на акаунт