Заварения ми син харесва дъщеря ми

  • 14 830
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Mай и дъщяря ти харесва заварения ти син  Wink
Не знам какво толкова се изненадваш, нормално е на тези години чувствата да възникват бързо и бързо да се стига до секс. Подробност е, че са доведени брат и сестра, но дъщеря ти е права, че нямат кръвна връзка, така че нямате никакво право да им заповядвате, само може да мрънкате. То и да им заповядвате, никой да ви обръща внимание. А на 17 момичетата са доста нахакани, така че си представям как ще те нареди ако понечиш да я мъчиш на темата. 22-годишният е пълнолетен, на него пък никой не може да му държи сметка.
Знам и по-странни семейни ситуации - приятелката на сина си пада по баща му. Бащата също си пада по нея и в крайна сметка се оженват, имат и двама сина, които се падат братя на големия син, който първоначално довежда въпросата приятелка в дома си.

# 16
  • Мнения: 4 617
А, къде да го правят, на улицата? Всички, които почват сексуалния си живот, докато живеят с родителите правят секс там, по-добре е от паркове и градинки. И също е по-добре да се знае дъщеря й къде е и с кого е, отколкото да се крие и да не знае какво се случва в живота й.
 Но все пак мен ме притеснява, че имат голяма възрастова разлика, 17-22 е доста според мен.  Най-малкото защото тя е в пубертета още, а той е почти завършил университет...
В крайна сметка не можеш да ги спреш, така още повече ще се "надъхат", защото им е забранено,  а много вероятно те и затова да са започнали - заради тръпката, породена от ситуацията. 

# 17
  • София
  • Мнения: 11 480
Е, къде да го правят бе, жена, по пейките ли!?
Затова казвам - чука се на врата на всяко дете, което е станало тийн.

# 18
  • Мнения: 14 654
Eто затова е добре гостите да се събуват - като видиш чужди обувки пред вратата, не влизаш в стаята на тийна.

# 19
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                    Ами да им дават пари за хотел може би...Май на тази възраст всички почти правят неангажиращ секс.Обаче тук се поставя вече въпроса за възпитанието...

# 20
  • Мнения: 14 654
Какво възпитане? Само невъзпитаните момичета ли правят секс на 17?
На 17 не е рано за секс, наивник е този, който вярва, че 17-годишната му дъщеря не е правила вече секс, освен ако не е смачката от маминка и с твърде ниско самочувствие. Нормално е на тази въраст да се влюбват и да правят и секс. Абе, много искате всичко вие да им нареждате, а някои неща не ги определят родителите, колкото и да ги е яд.
И, между другото, ако има някой виновен в тая ситуация, това е точно майката на 17-годишната девойка, защото много добре е знаела за заварения син на близка възраст и е могла да се сети, че момче и момиче на тези години, които имат поводи да се срещат често, ще се харесат. Ама не - тя може да си гледа живота с дъртия, а дъщерята и сина да пазят приличие.

# 21
  • Мнения: 278
Абе и на мен не би ми станало приятно, обаче по принцип наистина нямат кръвна връзка и са си прави младежите  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 24 839
Помогнете ми. Какво да направим, за да им обясним, че не е редно? Мислите ли, че ние бъркаме?
И защо да не е редно?
Колкото е редно ти и бащата на момчето да сте в такива отношения, толкова редно е и децата ви да са.

# 23
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                       А ако на 17 забременее,пак ли ще е нормално и хич да не се притеснява?Или когато се отнася за чуждидеца може да сме либерални,ама за своите...

# 24
  • Мнения: 2 694
Не са гаджета... само секс правят хахахахахахах Страхотна дъщеря си отгледала  Crazy
А тоя малкия може и голям шлем да направи накрая (или пък баща му)...

# 25
  • София
  • Мнения: 24 839
                       А ако на 17 забременее,пак ли ще е нормално и хич да не се притеснява?Или когато се отнася за чуждидеца може да сме либерални,ама за своите...
Защо, тя само от заварения син ли може да забременее?
Ако на 17 не е научена как да се предпазва, може и от въздуха да хване. Mr. Green

# 26
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                 Става дума за което и да е 17 годишно бременно момиче,рано е поне според мене.А  до предпазването и обучението  от родителите-пак до възпитание опира!
                  А  в случая,дори големите да се разделят по някаква причина,младите пак могат да се виждат,заради секс или любов.Там вече има някаква тръпка и колкото повече им се пречи,толкова по.силна ще става.

# 27
  • Мнения: 287
И аз съм като повечето мнения-кое е нередното? Нямат кръвна връзка, защо да не се харесат? Защо смяташ, че не са влюбени?И никой не знае-може пък да се получи нещо между тях....., а това, че си ги заварила-някой беше споменал-по пейките ли да се натискат? Стига с това консервативно мислене... Peace И колкото повече им забранявате-ти и твоята половинка, няма да се разделят, най-много да ви намразят, защото точно това се случва на тази възраст. Ти трябва да разбереш,
че имаш пораснала вече дъщеря, която скоро ще е пълнолетна, и ако не е той, друг ще  е.Така, че споко...просто поговори със нея като със голям човек-влюбена ли е, да се пази да не забременее, има ли чувства, няма ли....както и с момчето поговорете-ти и баща му...

# 28
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз съм шокирана от изказването, че на 17 години е нередно едно момиче да прави секс. Ама моля ви се, в кой век живеете?! Предпочитам 17-годишната ми дъщеря да прави секс вкъщи, вместо по поляни, входове, пейки, храсти, чужди домове и каквото още там се сетите.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 307
Шокиращо или не, нямам желание да заварвам 17-годишната си щерка на калъп  Stop

Общи условия

Активация на акаунт