Дългото чакане след трансфер - 48

  • 59 719
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 39
Здравейте мами  Hug
моят замразен трансфер беше на 05.05.2016 на две замразени бластоцисти бяха замразени на трети ден, но след два неуспешни замразени трансфера реших да ги оставя да се развият на 5-ти ден и тогава да ги върнат в понеделник ще разбера дали са все още при мен. До сега само ви четях но реших и аз да се запиша, защото тази мисъл вече ме побърква и ми се искаше да споделя  Blush стискам палци за всички които очакват своя положителен тест  Praynig  newsm10

# 676
  • Мнения: 647
Стискам палци понеделника да ти е много успешен и да си опазила ембриончетата.

# 677
  • Мнения: 6 542
Понеже няма да следя следващата тема (нали си обещах почивка от форума), да пожелая успех на всички прясно трансферирани или не толкова прясно  Laughing, а също и на тези, които скоро им предстои - искам ви всички с положителни тестове и след това много бременни Hug

Само ми е любопитно и искам да попитам Тара - много се чудих тия дни защо такъв трансфер? Изместен прозорец ли имаш? И този двоен трансфер как се отразява ценово?

# 678
  • Мнения: 1 849
Електра, имам изместване с 3 дни, но много исках да опитаме и със свеж ембрион, защото от биопсията ми мина почти година. Обсъдих с док идеята за двоен трансфер и той се съгласи.
По фонда съм, свежият трансфер и замразяването се покриха от него, а днес платих за размразяване.
Имах малко притеснения втория трансфер да не засегне първия ембрион, но реших да поема риска.

# 679
  • Мнения: 6 542
Само за размразяване ли? Не 600 колкото е един ЗЕТ?
Много интересен подход, сигурно ще е успешен, пожелавам ти го от сърце Simple Smile
До скоро!

Последна редакция: сб, 14 май 2016, 20:34 от Elektra.13

# 680
  • Мнения: 1 849
Само за размразяване ли? Не 600 колкото е един ЗЕТ?
Много интересен подход, сигурно ще е успешен, пожелавам ти го от сърце Simple Smile
До скоро!


Благодаря, дано   Praynig
А на теб ти пожелавам пълноценна почивка. Да се върнеш заредена и готова за успешния опит  Hug

# 681
  • Мнения: 6 542
Трудно ще ми е, не мога почти без вас  Hug
Но имам нужда Simple Smile

# 682
  • Мнения: 1 191
Успех, момичета!!! Да ни зарадвате, скоро всички!

# 683
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета, Стискайте кълки, пазете пиленцата и само положителни тестове  Hug

# 684
  • Мнения: 420
Имаме проблем с Кринон гела, когато се отвори тубичката вече половината е навън. Цялата кутия е така. На някого случвало ли се е това ?

# 685
  • Мнения: 3 047
Успех момичета и от мен   Hug Скоро всяка една да се похвали с положителен тест  Praynig  Hug  Heart Eyes

Електра, хубаво да си починеш за новият опит и заредена за успех те чакаме   Hug  Heart Eyes  Praynig

Последна редакция: нд, 15 май 2016, 09:03 от г-ца Магнетична

# 686
  • Мнения: 1 269
Здравейте на всички,
 до сега само четях постингите, сега се включвам и аз да пиша
чхг на 10 ден след трансфер на два 3 дневни ембриона ми е 58,06.
Предполагам, че е добре и нещо се е захванало?

# 687
  • Мнения: 19 689
Тихичко честито Simple Smile

# 688
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте на всички,
 до сега само четях постингите, сега се включвам и аз да пиша
чхг на 10 ден след трансфер на два 3 дневни ембриона ми е 58,06.
Предполагам, че е добре и нещо се е захванало?

Пусни си тест след 2 дни за да видиш как расте ЧХГ.
Честито за положителния тест  Hug

# 689
  • Мнения: 1 269
Благодаря,

ще пусна

Общи условия

Активация на акаунт