"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 57 472
  • 741
  •   1
Отговори
# 255
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Скрит текст:
Здравейте момичета  Hug Hug Hug


Нашите smile3502 да не останат по-назад от комшиите. newsm47

http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/05/blog-post_63.html

аз пък много го харесвам Ибо и ако е вярно за него и Джансу - бих се радвала  Naughty
отиват си и на височина и визуално  Laughing
не знам защо но като загледам някоя двойка и все гледам дали си подхождат по височина  smile3505 smile3534

аййй изпуснахме го Кенан - и той ще се върже скоро с оковите на брака  Mr. Green
Скрит текст:
ама готина двойка са със Синем - подхождат си според мойте критерий  hahaha hahaha hahaha


wavey

И аз, и аз, и аз Party Котеееее, love001 прекрасна двойка са, и по визия, и по височина, абе сто пъти е по-готин, и поддържан от страшният ни Ага Laughing(за него казаното от мен не важи към настоящия момент). no smile3555
И аз съм като теб, не харесвам двойки тип Крачун, и Малчо, или буре, и щеки, еле пък в полза на женската половинка. Outta Joint Stop
Време му е на Кеню, радвам се за него и да действа като колегата си(ето го),

https://gecce.com/fotogaleri-mahsun-kirmizigul-baba-oldu

който се ожени, и той тази година, че часовника тиктака, и отдавна е навремило времето за това.
Султанката ни с писаната си.



Привет Наде  wavey wavey
да много точно си описала мислите ми  Laughing

ваййй  Shocked това коте много лошо гледаа  Close

Хеленита  wavey wavey много хубави фотки на Къванч си ни постнала  Crazy
мерсаж за тях  bouquet bouquet

# 256
  • Мнения: 21 201
Хеленчеее, Simple Smile Heart Eyes знам за него, но не са ми интересни като двойка.

 hahaha Joy hahaha

https://www.instagram.com/p/BE6miKaxnGu/?tagged=cansudere

# 257
# 258
  • Мнения: 2 063
Коте, Надюш  Hug Hug

Винаги много силно ме е впечатлявало аурата около турските звезди, еуфорията на феновете около тях,
начина им да превръщат и личния си живот в бизнес,  безрезервната любов на турската публика към тенхите звезди, бях чела някъде, че турската публика не почита и най-голямата световна, холивудска звезда, така, както  умира за собствените си.  Шапка им свалям за тази им отдаденост !

Аз Наде, не познавам в детайли турските звездни двойки, затова гледам на тях единствено като визуално подхождащи се, да си пасват физически и имат ли харизма. Затова Къванч ми харвесва, макар, че е малко рижавичък, а по принцип харесвам тъмни мъже.  Харесвам ги като двойка и ме кефят.
А любимците ми засега са Бурак и Фахрие. Виж, за тях чета и ме вълнуват.  Очаквам тяхната сватба.


...очаквам мига, когато ще слагаме снимки /сватбени/ и на наш Мехмет

...брей, бразилските фенове и тях ги тресе фенската любов... Joy Joy голям майтап...мерсаж Наде Simple Smile

# 259
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Хеленче и аз много харесвам Бурак и Фахрие  smile3521 smile3521
съвсем наскоро гледах "Любовта прилича на теб" и страшно много ми хареса  Crazy Crazy Crazy
само на края си поревах, но иначе ми хареса  Naughty

Наде
има вече бг превод и на Delibal  Peace

   
Избирайте – яйцата или меда   Joy


       LIRA Production    Laughing
/Лили + Ива + Ренка + Ани/

представя:


  DELIBAL + bg sub



Огромно благодаря на Лакуна!  Heart Eyes


 Hug  Приятно гледане!  Hug


до няколко часа ще е качен и в Замунда  Peace


Най-най-най-приятните 2 часа в/у които съм работила  Wink Heart Eyes




# 260
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
На мен Киво Хеленче ми харесва като излъчване и най-вече като актьор, но Кивовица не, ни като излъчване(в последно време стана на чирус и чертите й се изостриха), ни като поведение(доколкото е възможно такова заключение от моя страна на база снимки, видеа, репортажи и т.н.)
И аз харесвам двойката Бурак-Фахрие.
Котенце аз отдаааавна изгледах Делибала с Чачко на руски, още когато Ви писах тук и не мисля да го гледам на бг.
Не знам Хеленче кога, ще видим нашия като сватбар, Laughing даже не съм се и замисляла по този въпрос.
Хубаво би било и той, и Султанката ни в един момент да свият семейни гнезда изпълнени с детски глъч, защото за мен това е истината в живота, всичко друго е гарнитура към основното ястие наречено семейно щастие, което окрилява и дава стимул за всичко в този живот.

# 261
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Скрит текст:
На мен Киво Хеленче ми харесва като излъчване и най-вече като актьор, но Кивовица не, ни като излъчване(в последно време стана на чирус и чертите й се изостриха), ни като поведение(доколкото е възможно такова заключение от моя страна на база снимки, видеа, репортажи и т.н.)
И аз харесвам двойката Бурак-Фахрие.
Котенце аз отдаааавна изгледах Делибала с Чачко на руски, още когато Ви писах тук и не мисля да го гледам на бг.
Не знам Хеленче кога, ще видим нашия като сватбар, Laughing даже не съм се и замисляла по този въпрос.
Хубаво би било и той, и Султанката ни в един момент да свият семейни гнезда изпълнени с детски глъч, защото за мен това е истината в живота, всичко друго е гарнитура към основното ястие наречено семейно щастие, което окрилява и дава стимул за всичко в този живот.

така е, права си Наде, но в живота нали знаеш, че не винаги се случва това, което трябва...има безброй хора неуспели да създадат семейства, сами, намиращи утеха по своему...и в този ред на мисли, знаете ли да има такива, моми,  ергени от турските звезди с възраст над 40-те , които не са създали семейства в живота си, изключвам тези с неуспешните бракове, интересно ми дали има повече такива като наш Мехмет, макар, че той още няма 40.... newsm78 newsm78

Коте, красива двойка са, наистина.  И двамата с харизма и чар. Но нямало да прават повече филми заедно.

# 262
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
На мен Киво Хеленче ми харесва като излъчване и най-вече като актьор, но Кивовица не, ни като излъчване(в последно време стана на чирус и чертите й се изостриха), ни като поведение(доколкото е възможно такова заключение от моя страна на база снимки, видеа, репортажи и т.н.)
И аз харесвам двойката Бурак-Фахрие.
Котенце аз отдаааавна изгледах Делибала с Чачко на руски, още когато Ви писах тук и не мисля да го гледам на бг.
Не знам Хеленче кога, ще видим нашия като сватбар, Laughing даже не съм се и замисляла по този въпрос.
Хубаво би било и той, и Султанката ни в един момент да свият семейни гнезда изпълнени с детски глъч, защото за мен това е истината в живота, всичко друго е гарнитура към основното ястие наречено семейно щастие, което окрилява и дава стимул за всичко в този живот.

така е, права си Наде, но в живота нали знаеш, че не винаги се случва това, което трябва...има безброй хора неуспели да създадат семейства, сами, намиращи утеха по своему...и в този ред на мисли, знаете ли да има такива, моми,  ергени от турските звезди с възраст над 40-те , които не са създали семейства в живота си, изключвам тези с неуспешните бракове, интересно ми дали има повече такива като наш Мехмет, макар, че той още няма 40.... newsm78 newsm78

Коте, красива двойка са, наистина.  И двамата с харизма и чар. Но нямало да прават повече филми заедно.

Eee защо така  newsm78 newsm78 а толкова са сладки  Peace

# 263
  • Мнения: 2 643
Като ви чета момичета и едни луди мисли ми минават през ума  newsm78 newsm78 newsm78
И Агата, и Султанката ни са сами, какво още чакат, да не би един друг  newsm78 newsm78 newsm78
Не знам с кого сравняват всеки следващ в живота си, че все са сами.
А Ибрахим не го харесвам за Джансу, поне по информация на жълтите издания той е голям женкар  smile3525

# 264
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371

А Ибрахим не го харесвам за Джансу, поне по информация на жълтите издания той е голям женкар  smile3525



Силистра що така бе душо  newsm78
то и наш Мехмет не е по-малко женкар  Naughty
я в последните две-три години  като пчеличка е   Peace
скача от цвят на цвят  Mr. Green

ПП: Относно двойката Джансу - Мехмет отдавна ми се загуби надеждата, че точно двамата се чакат  Naughty
та за 10 години не се намериха, та сега ли баш ще се преоткрият  ooooh!

# 265
  • Мнения: 21 201

А Ибрахим не го харесвам за Джансу, поне по информация на жълтите издания той е голям женкар  smile3525

Скрит текст:

Силистра що така бе душо  newsm78
то и наш Мехмет не е по-малко женкар  Naughty
я в последните две-три години  като пчеличка е   Peace
скача от цвят на цвят  
Mr. Green

ПП: Относно двойката Джансу - Мехмет отдавна ми се загуби надеждата, че точно двамата се чакат  Naughty
та за 10 години не се намериха, та сега ли баш ще се преоткрият
ooooh!
Ти направо извзе думите от устата ми, таман се канех да напиша същото и хоп ти ме предвари.
В добавка, че се сърди като малко дете и си затваря, и отваря профилите, и в Сряда, и Петък. Joy
Сега пак си е затворил инстаграма, Mr. Green (може и отпреди дни да е, но аз сега проверих).

# 266
  • Мнения: 2 643
Годините и на двамата минават, не стават по млади а по стари.
Той е на 36 а тя е година или две по малка от него, все повече се приближава денят да се съберат.

# 267
  • Мнения: 473
Здравейте,момичета.Докато чакаме наште хора да се съберат,да погледаме и послушаме филма на нашия режисьор Алакурт и операторката Нурсели
https://www.instagram.com/p/BE6p3PCHSxc/?taken-by=nurselisarikaya

# 268
  • София
  • Мнения: 3 446
          Привет момичета!
          Здравей Силистра. Много си права. Дано, но даже и да не са заедно двамата, пожелавам им да имат партньори с които да изпитат същата екранна любов, като в "Завръщане".Момичето с което сега е МАА е красавица и може да се получат красиви отношения, а може и по сериозна връзка. Що се отнася до Джансу дано има по голям късмет, защото на прехваления Ибрахим не вярвам. Между впрочем на снимката с Джансу не изглежда привлекателен - със занемарена прическа, а сакото му ми напомня на мое, което имах преди много години.
          Чики, филма на Алакурт от преди месец ли е, когато бяха в Анталия? Хареса ми!

# 269
  • Мнения: 21 201
Оххх rotfImbo rotfImbo понеже нашичкия hahaha е the best откъм визия, Mr. Green взехме и на другите махна да намираме. Joy
Харесва ми филма Heart Eyes на нашия режисьор и операторката.
Чики, сегашно ли е видеото, или е отпреди?

Общи условия

Активация на акаунт