"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 57 476
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 943
Привет,
Свет,  готин стих си сътворила, а Агата май се връща у града. Grinning

# 721
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Привет,
Свет,  готин стих си сътворила, а Агата май се връща у града. Grinning


Сезонче   Hug
а може само да променя планинското местонахождение  hahaha hahaha hahaha

# 722
# 723
  • Мнения: 473
Здравейте!Бати кара бясно със 180км/ч,а Нурселка лети със самолет.После пак на плаж...ха отгатнете кой накъде е поел.
https://www.instagram.com/p/BGL9poAnSzQ/?taken-by=nurselisarikaya

# 724
  • Мнения: 2 532
прекрасна петъчна вечер, Прекрасници  Hug Heart Eyes
Свет, размямме в ранни зори rotfImbo rotfImbo
На тебе, окосмяването на Агата, те вдъхновява #Shocked #Shockedв случая, зле!! Но, все пак написа стихче!!!!

Нурсъли, е побликувала в инсаграма си, клипче от самолет!!
Дали са заминали за чужбина newsm78 newsm78 или, тя е предпочела да се прибере, в Истанбул, със самолет!!!

# 725
  • Мнения: 3 943
Да не са се изпокарали и единия на колата, другия в самолет. Състезание - кой пръв ще стигне..
Много мостчета видях и тъкмо преди кацане едни наредени едни и същи къщички. Май не пристига в Истанбул. Друг град е Thinking

# 726
  • Мнения: 473
Мисля,че е Истанбул.Виждат се мостовете и острови.Подредените къщи са новите крайни квартали.Такова е новото им строителство.Струва ми се че девойката е заминала пак на юг.Затова бати е катал бясно към летището да не изпуснат полета.Очакваме нови снимки от Егейска Турция.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Здравейте на всички!
Чики, къде ще я посреща, бе джанъм, като тя се приземява в Истанбул? Не виждаш ли, че в края на клипа самолетът докосва пистата? Освен това, ние не знаем кога са правени двата клипа по време. Може този с колата да е от преди и той пак да ни зашеметосва със стари клипове, а в самолета да са двамата. Има и друг вариант - тя има работа в Истанбул и затова лети сама , а тоя я е карал до летището и е останал при "децата" на село! Самолетът идва от юг!

Последна редакция: пт, 03 юни 2016, 21:59 от Hortensia1

# 728
  • Мнения: 21 201
Хай, хай, хай Simple Smile по нощите, но не пречи.
Много обичам животни, ноооо тези кучета взеха да ми идват на моменти в повечко. Stop
Агата определено има нужда от пренареждане на приоритети си, иначе в един момент, ще си остане сам със своите верни другари кучетата.
Свет, мноооого показателно и вярно стихче от твоя страна, поздравления.

# 729
  • Мнения: 3 943
Значи е Истанбул.  smile3521
Връщат се в света. Или тя, или той, или двамата...


И на мен ми досадиха овчарките. Предпочитам дечица - весели, засмяни, гукащи...

# 730
  • Мнения: 10 814
Момичетааа...пуснах Новата 45 тема...
Ето я...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=926111.new#new

Дайте да изпишем тази до 50 страница и тогава да се пренесем в Новата . bowuu Peace

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 731
  • Мнения: 10 814
Да се върнем назад във времето Grinning Wink...кога Агата мязаше на човек bowuu Peace hahaha hahaha hahaha





# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Девойки, това е снимка на семейството на Бате!

# 733
  • Мнения: 10 814
Девойки, това е снимка на семейството на Бате!


smile3537 hahaha hahaha hahaha

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038

Общи условия

Активация на акаунт