ПАМПЕРСИТЕ - КОЛКО ЧЕСТО ГИ СМЕНЯТЕ ?

  • 4 614
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: cheta
Моето правило е такова: наакан памперс се сменя веднага, а напишкан...зависи колко. Ако ми се стори доста пълен го сменям, ако ми се стори почти сух - проверявам по-късно и ако се налага, сменям.

И аз така в момента. В началото бяхме като вас по 7-8 памперса, но след 3 - 4-ти месец разредихме храненията и аканията. Долу- горе по около 4 памперса сменям сега, ако няма извънредно наакан памперс. Нямали сме досега зачервено дупе. Аз използвам ПАМПЕРС

# 31
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Future pere
Не мога да ти дам отговор, ама колко са ви сладки госпожичкитеее... пу-пу... Simple Smile


наистина са много сладки .... пу пу ... чакай и аз да плюя ....  Wink

за памперсите -  сега като са малки можеш да ги сменяш по начестичко, а по-нататък ще разредиш малко.
Ами не ги сменяй обаче памперсите след часовнка както ти казваш, - а просто сама преценяй дали има нужда от сменяне или не... според това - колко са пишкали или дали са се наакали .......................  Wink

# 32
  • Мнения: 1 975
Цитат на: anuschka
Цитат на: cheta
Моето правило е такова: наакан памперс се сменя веднага, а напишкан...зависи колко. Ако ми се стори доста пълен го сменям, ако ми се стори почти сух - проверявам по-късно и ако се налага, сменям.


точно казано  Wink  Sign Exclamation

# 33
  • Мнения: 10 264
добре бе момичета ами аз какво да ви кажа като моя стана на 11 месеца и пак сменям по 5 наакани памперса  Confused а било нормално

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Цитат на: vici75
добре бе момичета ами аз какво да ви кажа като моя стана на 11 месеца и пак сменям по 5 наакани памперса  Confused а било нормално

Ами ще го слагаш на гърне ,  Grinning  и ще сменяш само по 2 памперса на ден  Grinning

# 35
  • Мнения: 1 464
Цитат на: secretgarden
Сменям пеленките преди всяко хранене, независимо дали са наакани, напишкани или сухи.
След хранене не смея, защото може да повърне

Е да ама няма да седи с нааканото дупе 3-4 часа я

# 36
  • София
  • Мнения: 39 771
ми колкото се налага Wink на моята буба в началото вървяха по 8-10 на денонощие Wink

# 37
  • Мнения: 1 512
Сменям около 5 памперса на ден. По принцип преди хранене, ако има нужда, т.е. ако много е пишкала или се е наакала. Понякога се случва след като се нахрани да напълни памперса, така че я преобувам и след хранене. Криси не е повръщала изяденото. Просто не трябва много да се сгъват крачетата към коремчето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт